W dniu 17.01.2012 17:31, Michal Sawicki pisze:
w suse jest coś na kształt panelu sterowania. Nazywa się to Yast. Może
Dzieki Yastowi łatwiej sobie wszystko poustawiasz. Podobnie jest ze
sterownikami do grafiki. są do windowsa linuksa i suse...
JEdnak najlepiej by było żebyś porozumiał się w sprawie linuksa z
lokalnym znawcą systemu i zainstalował tą dystrybucje którą on posiada.
ToMasz