Używam maildirów. Zgodnie z sugestią zawartą w man do /etc/procmailrc (prawa
644) wpisałem:
MAILDIR=$HOME/Maildir/
ale jak tylko włącze w postfix'ie procmaila jako delivery agent'a to poczta
zamiast do $HOME/Maildir/new idzie to /var/mail
Czy ma ktoś jakąś sugestię ?
MAILDIR=$HOME/Maildir/
ORGMAIL=$MAILDIR
DEFAULT=$MAILDIR
Pomogło. Nie wiem czemu, ale pomogło. W instrukcji do Procmaila znalazłem,
że DEFAULT jest standardowo ustawiony na $maildir (jeśli się nic nie
wpisze), a o orgmail'u pisało, że to na wypadek jak gdzieśtam nie ma się
dostarczyć, więc się tym nie przejmowałem. Ale działa.
DZIEKI WIELKIE !!!