Hollow Quincy
unread,May 14, 2012, 4:24:00 AM5/14/12You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to
Czesc,
Niektore strony maja zabezpieczenia, ktore wykrywaja, ze wchodze na
strone programowo (np. uzywajac htmlUnit).
Dlatego dobrze jest uzywac Selenium, ktory otwiera mi fizycznie
przegladarke i poprawnie wykonuje wszystkie ajaxy, javascripty i inne
triki. Problem z selenium jest taki, ze fizyczne otwieranie firefoxa
jest: -czasochlonne, -zuzywa sporo RAM'u, -i co najgorsze nie za
bardzo da sie zrownoleglic (wielowatkowo).
Czy spotkaliscie sie moze z jakims trikiem, ktory pozwala laczyc sie z
programowo do dowolnej przegladarki, wykonywac na niej operacje, ale
jej nie otwierac ?
Dzieki za porady