Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

test na oko :)

0 views
Skip to first unread message

Pawel Jonca

unread,
Apr 25, 2008, 2:56:21 PM4/25/08
to
Na stronie http://www.colormunki.com/article/hue_test jest fajny test.
Nie to żebym kogoś specjalnie namawiał, bo trzeba się zarejestrować, ale
sprawa jest ciekawa. Test dość prosty, polega na uporządkowaniu 4 rzędów
kolorowych kwadracików w odpowiedniej kolejności.
Mój wynik 4 (testowałem na laptopie i po szklanie wina :).
Ciekaw jestem jak Wam pójdzie.


--
pozdrawiam,

Pawel Jonca
http://pejot.com

ja.rs.em

unread,
Apr 25, 2008, 3:30:39 PM4/25/08
to
Pawel Jonca <ma...@TUSKASUJpejot.com> napisał(a):

> Na stronie http://www.colormunki.com/article/hue_test jest fajny test.=20


>
> pozdrawiam,
>
> Pawel Jonca
> http://pejot.com


buuuuu 47 :((

moze usprawiedliwia mnie wypity rum i piwo
urodzino-ymeniny mam :)

pozdraiwm
jars.em

--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

rezist.com

unread,
Apr 25, 2008, 3:51:28 PM4/25/08
to
> Ciekaw jestem jak Wam pójdzie.

http://rezist.com/scored.jpg

i niech mi ktos jeszcze kiedys napluje na mojego
Della FPW2005 :P

--
tomek nowak
http://rezist.com & http://anvilstrike.com
Notatki przeciwnika spamu: http://icic.pl
[ <----- MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ -----> ]

Giecze

unread,
Apr 25, 2008, 4:01:18 PM4/25/08
to
Pawel Jonca wrote:

>Na stronie http://www.colormunki.com/article/hue test jest fajny test.

>Nie to żebym kogoś specjalnie namawiał, bo trzeba się zarejestrować, ale
>sprawa jest ciekawa. Test dość prosty, polega na uporządkowaniu 4 rzędów
>kolorowych kwadracików w odpowiedniej kolejności.
>Mój wynik 4 (testowałem na laptopie i po szklanie wina :).
>Ciekaw jestem jak Wam pójdzie.

4

Insouth

unread,
Apr 25, 2008, 5:23:50 PM4/25/08
to
Użytkownik "Pawel Jonca" <ma...@TUSKASUJpejot.com> napisał w wiadomości
news:fut9gm$j5u$1...@achot.icm.edu.pl...
Na stronie http://www.colormunki.com/article/hue_test jest fajny test [...]

"0" http://img169.imageshack.us/img169/6965/wyniklt9.jpg

Eizo CG241W

I.S.


GLaF

unread,
Apr 25, 2008, 5:28:30 PM4/25/08
to
Pawel Jonca <ma...@TUSKASUJpejot.com> napisał(a):

> Na stronie http://www.colormunki.com/article/hue_test jest fajny test.=20

> Ciekaw jestem jak Wam p=F3jdzie.

Zero :)

PanBocian

unread,
Apr 25, 2008, 5:44:00 PM4/25/08
to
On 25 Kwi, 23:28, "GLaF " <glaf1.SKA...@gazeta.pl> wrote:
> Pawel Jonca <m...@TUSKASUJpejot.com> napisał(a):
>
> > Na stroniehttp://www.colormunki.com/article/hue_testjest fajny test.=20

> > Ciekaw jestem jak Wam p=F3jdzie.
>
> Zero :)
>
> --
> Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl ->http://www.gazeta.pl/usenet/

19pt. Po piątkowym wypadzie na miasto, na byle jakim moniterze
ViewSonic ViewPanel VG150.

Pzdr
--
Bocian

igoR szczurka

unread,
Apr 25, 2008, 8:52:05 PM4/25/08
to
Dnia Fri, 25 Apr 2008 20:56:21 +0200, Pawel Jonca napisał(a):

> Ciekaw jestem jak Wam
> pójdzie.

zero
http://img88.imageshack.us/img88/4711/zrzutekranubd5.png

[Nieskalibrowany, domowy Dell FWP2407]
--
C
igoR szczurka |'_> FAQ grupy pl.comp.dtp
@ gmail com / | http://dtp.art.pl
| \\
---=============\___DD GG:5239818 / Skype:igor_sz

PAw

unread,
Apr 26, 2008, 12:47:56 AM4/26/08
to
8 punktów :-(

Szósta rano + ból głowy po piątku ;-) (niewyspany)
Niekalibrowalna bańka LG flatron

PAw

lolka

unread,
Apr 26, 2008, 4:28:52 AM4/26/08
to
On 25 Kwi, 20:56, Pawel Jonca <m...@TUSKASUJpejot.com> wrote:
> Na stroniehttp://www.colormunki.com/article/hue_testjest fajny test.


Buuu
Your score: 8

Ale na zwyklym lapku Belinea, czy to mnie tlumaczy? :P

--
*lolka*

castrol

unread,
Apr 26, 2008, 4:33:42 AM4/26/08
to
Pawel Jonca pisze:

> Ciekaw jestem jak Wam pójdzie.
>
>

4 byczki, na tanim Hyundaiu CRT :D Czyli nie tak zle - najwiecej
problemow mialem z odcieniem zielonego i tam sie wylozylem.

--
Pozdrawiam
Jacek

Grzegorz Staniak

unread,
Apr 26, 2008, 4:37:29 AM4/26/08
to
On 2008-04-26, igoR szczurka <TuWpiszMojeI...@gmail.com> wroted:

>
>> Ciekaw jestem jak Wam pójdzie.
>
> zero
> http://img88.imageshack.us/img88/4711/zrzutekranubd5.png
>
> [Nieskalibrowany, domowy Dell FWP2407]

Ha! Cztery punkty (and proud of it - na domowym 15" zabytku, Sony Multiscan
100SX sprzed 12 lat).

GS
--
Grzegorz Staniak <gstaniak _at_ wp [dot] pl>

gravide

unread,
Apr 26, 2008, 8:01:41 AM4/26/08
to

Użytkownik "Pawel Jonca" <ma...@TUSKASUJpejot.com> napisał w wiadomości
news:fut9gm$j5u$1...@achot.icm.edu.pl...

Tu jest trochę prostszy teścik...

http://area.autodesk.com/index.php/fakeorfoto/challenge/

miłej zabawy.


Marcin Stelmaszczuk

unread,
Apr 27, 2008, 6:16:51 AM4/27/08
to
8 pt na laptopie ;)

a ten prostrzy tescik trafnosc 100% :)

Bartosz Nazar

unread,
Apr 27, 2008, 1:32:24 PM4/27/08
to
Pawel Jonca pisze:

> Ciekaw jestem jak Wam pójdzie.

Pierwszy test, jakieś pięc minut i zero / perfect:
http://www.gdynia.mm.pl/~nazar/colorIQtest.jpg

CRT IBM P260 (Sony G500) :-)

pozdrawiam!
Bartosz Nazar

Mateusz Papiernik

unread,
Apr 27, 2008, 4:18:17 PM4/27/08
to
Pawel Jonca pisze:

> Na stronie http://www.colormunki.com/article/hue_test jest fajny test.
> Nie to żebym kogoś specjalnie namawiał, bo trzeba się zarejestrować, ale
> sprawa jest ciekawa. Test dość prosty, polega na uporządkowaniu 4 rzędów
> kolorowych kwadracików w odpowiedniej kolejności.
> Mój wynik 4 (testowałem na laptopie i po szklanie wina :).
> Ciekaw jestem jak Wam pójdzie.

4, Fujitsu Siemens P19-2 w domu, bez kalibracji ani innych takich.


--
Mateusz Papiernik, Maticomp Webdesign
Projektowanie i realizacja witryn WWW
ma...@maticomp.net, http://www.maticomp.net
"One man can make a difference" - Wilton Knight

Grayword [FiberField]

unread,
Apr 28, 2008, 5:14:09 AM4/28/08
to
8 :/ na IBM P275 nieskalibrowany

Zz

unread,
Apr 28, 2008, 7:08:25 AM4/28/08
to

"gravide" <noa...@nospam.pl> wrote in message news:fuv3es$194$1...@node1.news.atman.pl...

ja sie wylozylem na tych prostych jak mlotek, zarowka czy zaluzja, w tej skali obrazkow to
render jest nie do odroznienia od realnego zdjecia.. reszte ropzpoznalem niemal idealnie

Zz


SosnA

unread,
Apr 28, 2008, 9:11:37 AM4/28/08
to
"0"
zero
nul


najśmieszniejsze, że na ledwo zipiącym CRT LG ble ble jakimś tam... :))
SosnA


Jer

unread,
Apr 28, 2008, 2:36:52 PM4/28/08
to
Pawel Jonca pisze:

> Ciekaw jestem jak Wam pójdzie.
>

0 na 765MB
Postrzeganie kolorów - jestem zadowolony.

Pozdrawiam
Jer

w.gas...@gmail.com

unread,
Apr 29, 2008, 8:54:36 AM4/29/08
to
Pierwszy, gorny rzad 0. Dalej mi sie nie chcialo. Musialem wylaczyc
komputer.
W domu smigam na Aristo I275+ (WSXGA). Laptop o kalibracji nawet nie
slyszal:)

A na tych renderingach mialem dwa bledy, drzwi i zaluzje. Jak ktos
robil troszke w 3d, to wie "jak patrzec", bo gotowa scena jest
specyficzna i odbiega troche od rzeczywistosci, np. glebia ostrosci, a
w szczegolnosci oswietlenie i faktura.

Fajne te testy.

Agata

unread,
May 5, 2008, 12:09:29 PM5/5/08
to
39 punktow na laptopie i przy sloncu zza plecow - jako kobieta jestem
zalamana....

Pozdrawiam

Agata


Will_Q

unread,
May 6, 2008, 7:24:07 AM5/6/08
to
On 25 Kwi, 20:56, Pawel Jonca <m...@TUSKASUJpejot.com> wrote:
> Na stroniehttp://www.colormunki.com/article/hue_testjest fajny test.


http://img261.imageshack.us/img261/5392/screenshot001ri0.gif

/domowy nieskalibrowany SyncMaster 957DF/
--
pzdr.
Łukasz Wilk

0 new messages