--
pozdrawiam,
Pawel Jonca
http://pejot.com
> Na stronie http://www.colormunki.com/article/hue_test jest fajny test.=20
>
> pozdrawiam,
>
> Pawel Jonca
> http://pejot.com
buuuuu 47 :((
moze usprawiedliwia mnie wypity rum i piwo
urodzino-ymeniny mam :)
pozdraiwm
jars.em
--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/
i niech mi ktos jeszcze kiedys napluje na mojego
Della FPW2005 :P
--
tomek nowak
http://rezist.com & http://anvilstrike.com
Notatki przeciwnika spamu: http://icic.pl
[ <----- MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ -----> ]
>Na stronie http://www.colormunki.com/article/hue test jest fajny test.
>Nie to żebym kogoś specjalnie namawiał, bo trzeba się zarejestrować, ale
>sprawa jest ciekawa. Test dość prosty, polega na uporządkowaniu 4 rzędów
>kolorowych kwadracików w odpowiedniej kolejności.
>Mój wynik 4 (testowałem na laptopie i po szklanie wina :).
>Ciekaw jestem jak Wam pójdzie.
4
"0" http://img169.imageshack.us/img169/6965/wyniklt9.jpg
Eizo CG241W
I.S.
> Na stronie http://www.colormunki.com/article/hue_test jest fajny test.=20
> Ciekaw jestem jak Wam p=F3jdzie.
Zero :)
19pt. Po piątkowym wypadzie na miasto, na byle jakim moniterze
ViewSonic ViewPanel VG150.
Pzdr
--
Bocian
> Ciekaw jestem jak Wam
> pójdzie.
zero
http://img88.imageshack.us/img88/4711/zrzutekranubd5.png
[Nieskalibrowany, domowy Dell FWP2407]
--
C
igoR szczurka |'_> FAQ grupy pl.comp.dtp
@ gmail com / | http://dtp.art.pl
| \\
---=============\___DD GG:5239818 / Skype:igor_sz
Szósta rano + ból głowy po piątku ;-) (niewyspany)
Niekalibrowalna bańka LG flatron
PAw
Buuu
Your score: 8
Ale na zwyklym lapku Belinea, czy to mnie tlumaczy? :P
--
*lolka*
> Ciekaw jestem jak Wam pójdzie.
>
>
4 byczki, na tanim Hyundaiu CRT :D Czyli nie tak zle - najwiecej
problemow mialem z odcieniem zielonego i tam sie wylozylem.
--
Pozdrawiam
Jacek
Ha! Cztery punkty (and proud of it - na domowym 15" zabytku, Sony Multiscan
100SX sprzed 12 lat).
GS
--
Grzegorz Staniak <gstaniak _at_ wp [dot] pl>
Tu jest trochę prostszy teścik...
http://area.autodesk.com/index.php/fakeorfoto/challenge/
miłej zabawy.
a ten prostrzy tescik trafnosc 100% :)
> Ciekaw jestem jak Wam pójdzie.
Pierwszy test, jakieś pięc minut i zero / perfect:
http://www.gdynia.mm.pl/~nazar/colorIQtest.jpg
CRT IBM P260 (Sony G500) :-)
pozdrawiam!
Bartosz Nazar
4, Fujitsu Siemens P19-2 w domu, bez kalibracji ani innych takich.
--
Mateusz Papiernik, Maticomp Webdesign
Projektowanie i realizacja witryn WWW
ma...@maticomp.net, http://www.maticomp.net
"One man can make a difference" - Wilton Knight
ja sie wylozylem na tych prostych jak mlotek, zarowka czy zaluzja, w tej skali obrazkow to
render jest nie do odroznienia od realnego zdjecia.. reszte ropzpoznalem niemal idealnie
Zz
najśmieszniejsze, że na ledwo zipiącym CRT LG ble ble jakimś tam... :))
SosnA
> Ciekaw jestem jak Wam pójdzie.
>
0 na 765MB
Postrzeganie kolorów - jestem zadowolony.
Pozdrawiam
Jer
A na tych renderingach mialem dwa bledy, drzwi i zaluzje. Jak ktos
robil troszke w 3d, to wie "jak patrzec", bo gotowa scena jest
specyficzna i odbiega troche od rzeczywistosci, np. glebia ostrosci, a
w szczegolnosci oswietlenie i faktura.
Fajne te testy.
Pozdrawiam
Agata
http://img261.imageshack.us/img261/5392/screenshot001ri0.gif
/domowy nieskalibrowany SyncMaster 957DF/
--
pzdr.
Łukasz Wilk