Warsztaty graficzne Corel
IT Media - Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy Corel zaprasza na warsztaty
graficzne realizowane w oparciu o najnowsze wersje oprogramowania.
Spotkanie odbędzie się w Warszawie w dniu 3 kwietnia 2007 r. w nowej
siedzibie IT Media przy ulicy Jagiellońskiej 88 w Warszawie (budynek
Dyrekcji FSO, Żerań FSO).
Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, ale liczba miejsc jest
ograniczona.
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 1 kwietnia 2007 r. Dla osób
przyjeżdżających samochodami są bezpłatne miejsca parkingowe przed
siedzibą IT Media.Zachęcamy do rejestracji na warsztaty zgodnie ze
swoimi zainteresowaniami. Dla uczestników zorganizowane zostaną konkursy
z nagrodami, a na zakończenie wylosujemy wśród wszystkich uczestników
prezent - najnowsze oprogramowanie firmy Corel.
Warsztaty organizowane przez firmę IT Media i Corel.
A mozna zobaczyc gdzies prace pana ktory prowadzi te warszaty z
Paintera? Ja jestem zwolennikiem filozofii "podążaj za tym, który wie" -
a jakoś prac tego Pana nie widze w sieci
Pozdr
rafal
>> Warsztaty organizowane przez firmę IT Media i Corel.
> A mozna zobaczyc gdzies prace pana ktory prowadzi te warszaty z
> Paintera? Ja jestem zwolennikiem filozofii "podążaj za tym, który wie" -
> a jakoś prac tego Pana nie widze w sieci
Dobrze kombinujesz, tylko z tą róznicą, że „TEN, KTÓRY WIE”, wie jak
używać narzędzie i tą wiedzę ma przekazać...
PS. Śp. Zygmunt Kałuzyński był wybitnym krytykiem filmowym, ale nikt mu
nie zadawał kretyńskich pytań, gdzie sa jego filny (...w sieci)
Pozdrawiam
PN
Jak wie - to chce zobaczyć jego prace - proste?
>
> PS. Śp. Zygmunt Kałuzyński był wybitnym krytykiem filmowym, ale nikt mu
> nie zadawał kretyńskich pytań, gdzie sa jego filny (...w sieci)
Glupia analogia. Myślisz ze Kałużynski nauczył jakiegoś reżysera sztuki
filmowej?
Rafal
> Jak wie - to chce zobaczyć jego prace - proste?
Nie, nie proste MISZCZU...
Co innego być "Wituozem Narzędzia", a co innego przekazywać wiedzę jak
dane narzedzie używać...
>> PS. Śp. Zygmunt Kałuzyński był wybitnym krytykiem filmowym, ale nikt
>> mu nie zadawał kretyńskich pytań, gdzie sa jego filny (...w sieci)
> Glupia analogia. Myślisz ze Kałużynski nauczył jakiegoś reżysera sztuki
> filmowej?
...o ile czytał „ze zrozumieniem”, to co Kałuzyński miał do przekazania
(nazwijmy umownie w niektórych przypadkach) reżyserom...
Pozdrawiam
PN
Czyli co? Mam iść do kogoś kto ma mnie uczyć mlarstwa teoretycznie? że
niby wie jak sie prawidlowo trzyma pędzel? Jak moze ktoś mnnie uczyć
warsztatu jak sam nie maluje?
>>> PS. Śp. Zygmunt Kałuzyński był wybitnym krytykiem filmowym, ale nikt
>>> mu nie zadawał kretyńskich pytań, gdzie sa jego filny (...w sieci)
>> Glupia analogia. Myślisz ze Kałużynski nauczył jakiegoś reżysera
>> sztuki filmowej?
> ...o ile czytał "ze zrozumieniem", to co Kałuzyński miał do przekazania
> (nazwijmy umownie w niektórych przypadkach) reżyserom...
Nadal twierdze ze analogie zapodaleś nonsesowną.
Rafal
Hmm, idąc Twoim tokiem rozumowania to pewnie Twoim instruktorem na prawo
jazdy był Robert Kubica?? Czy może jakiś pierwszy lepszy instruktor??
A tak na poważnie, to aby uczyć wykorzystania narzędzi nie trzeba być
wybitnym artystą, ale za to dobrym wykładowcą. I co z tego, że Twój
mistrz będzie pięknie malował, skoro nie będzie Ci umiał wytłumaczyć jak
on to robi. Lepiej pójść czasem do rzemieślnika po lekcję życia;)
pozdrawiam
Juzek
> Czyli co? Mam iść do kogoś kto ma mnie uczyć mlarstwa teoretycznie? że
> niby wie jak sie prawidlowo trzyma pędzel? Jak moze ktoś mnnie uczyć
> warsztatu jak sam nie maluje?
Masz jakieś kompleksy... prawidłowe trzymanie pędzla, to jedno -
natomiast... artystyczne pociagnięcie pędzlem, bez prawidłowego
trzymania jest tylko czystym przypadkiem...
...Albo co gorsza, ten super-hiper mistrz nie nauczy Ciebie danej
techniki malarstwa, bo jej akurat nie lubi, nie chce jej znać lub nie
„czuje jej”... i niby co? Ktos tak zaszufladkowany, jest w stanie
przekazać Tobie - nazwijmy umownie „pełny warsztat”
idąc Twoim tokiem rozumowania ...tylko wybitny (udokumentowany jak,
gdzie, kiedy i przez kogo???) kompozytor ma prawo nauczać (np. moje
córki) gry na keyboardzie, bo żaden innym jest wg Ciebie jest
niegodzien? Co chcesz udowodnic...
>>>> PS. Śp. Zygmunt Kałuzyński był wybitnym krytykiem filmowym, ale nikt
>>>> mu nie zadawał kretyńskich pytań, gdzie sa jego filny (...w sieci)
>>> Glupia analogia. Myślisz ze Kałużynski nauczył jakiegoś reżysera
>>> sztuki filmowej?
>> ...o ile czytał "ze zrozumieniem", to co Kałuzyński miał do
>> przekazania (nazwijmy umownie w niektórych przypadkach) reżyserom...
> Nadal twierdze ze analogie zapodaleś nonsesowną.
Ze niby co? Tylko i wyłącznie reżyser filmowy wie, jak robi się dobry[1]
film.
Iluż to profesorów na Akademiaxch Sztuk Pieknych uczy
malarstwa/sztuki/rzeźby/rysunku ...itp i nikt nie wymaga od nich:
„...panie Psorze, pan pokaże, sfoje dzieła w necie, bo jak nie, to ja
mam Pana wykłady fpompie...”
[1] Co to wg Ciebie jest dobry film?
Pozdrawiam
PN
> Czyli co? Mam iść do kogoś kto ma mnie uczyć mlarstwa teoretycznie? że
> niby wie jak sie prawidlowo trzyma pędzel? Jak moze ktoś mnnie uczyć
> warsztatu jak sam nie maluje?
Tu: http://www.itmedia.pl/corel/plan.php
widzę, że jest Wykładowcą Akademii Sztuk
Pięknych w Krakowie. Zaiste marna rekomendacja...
:/
--
Dusiołek
http://www.szpinak.prv.pl, http://www.gagatka.prv.pl
szpinak w temacie sprawi, że przeczytam Twój list...
> A mozna zobaczyc gdzies prace pana ktory prowadzi te warszaty z
> Paintera?
http://www.macworld.pl/artykuly/47684.html
http://www.macworld.pl/artykuly/46775.html
http://www.macworld.pl/artykuly/46153.html
http://www.digit.pl/artykuly/8036.html
http://www.zoom.idg.pl/artykuly/49985.html
http://www.zoom.idg.pl/artykuly/49578.html
http://www.chimera.media.com.pl/chimera_2004/winners_pl.html
--
pozdrawiam,
Pawel Jonca
http://pejot.com - portfolio
http://printfolio.pl - sklep z rysunkami
http://ipoczta.pl - e-kartki
> Rafal T. wrote:
>
>>> Warsztaty organizowane przez firmę IT Media i Corel.
>> A mozna zobaczyc gdzies prace pana ktory prowadzi te warszaty z
>> Paintera? Ja jestem zwolennikiem filozofii "podążaj za tym, który wie" -
>> a jakoś prac tego Pana nie widze w sieci
>
> Dobrze kombinujesz, tylko z tą róznicą, że ?TEN, KTÓRY WIE?, wie jak
> używać narzędzie i tą wiedzę ma przekazać...
wrrrrr....
narzędziA!
Aha - i "tę wiedzę"...
(w temacie "gram", nie "ort", bo to błąd gramatyczny, a nie
ortograficzny...)
Pozdrawiam,
Marek W.
--
FAQ grupy pl.comp.dtp: http://dtp.art.pl/
Lista mirrorów: http://emide.neostrada.pl
"Nie pracuje dobrze ten, kto z zamiarem wykonania łopaty buduje rakietę."
Stanisław Lem.
>>Dobrze kombinujesz, tylko z tą róznicą, że ?TEN, KTÓRY WIE?, wie jak
>>używać narzędzie i tą wiedzę ma przekazać...
> wrrrrr....
> narzędziA!
Tu nie masz racji - chodzi o narzędzie w liczbie pojedynczej
> Aha - i "tę wiedzę"...
Tu sie zgadzam (niestety)
Pozdrawiam
PN
>> wrrrrr....
>> narzędziA!
>
> Tu nie masz racji - chodzi o narzędzie w liczbie pojedynczej
Ależ skąd!
[...] wie jak używać [tego "pojedynczego"] narzędziA [...]
--
Maciej Haudek
GG 300000
i o to mi chodzilo :) Dzięki Paweł:)
pozdr
rafal
> A tak na poważnie, to aby uczyć wykorzystania narzędzi nie trzeba być
> wybitnym artystą, ale za to dobrym wykładowcą. I co z tego, że Twój
> mistrz będzie pięknie malował, skoro nie będzie Ci umiał wytłumaczyć jak
> on to robi. Lepiej pójść czasem do rzemieślnika po lekcję życia;)
Paweł Jońca podał linki - więc EOT. I zobacz co z tego wyszlo. Ja
chcialem zobaczyć linki do prac a ty zrobiles z tego dyskusje - czyli
nie wiedzialeś nic o prowadzącym a chcialeś zabrać glos w tej sprawie,
pozdr
rafal
sorry - nie ty - Paweł Nawrocki:)
pozdr
rafal
>>
>> [...] wie jak używać [tego "pojedynczego"] narzędziA [...]
> Chociaż... rozumiem...
> [...] wie jak używać [to "pojedyncze"] narzędziE [...]
No i to właśnie jest błąd, bo używa się zawsze "czegoś". Innymi słowy,
czasownik "używa" rządzi biernikiem.
Inaczej niestety przyjdzie Calgon i cię użyje...
> No i to właśnie jest błąd, bo używa się zawsze "czegoś". Innymi słowy,
> czasownik "używa" rządzi biernikiem.
Dopełniaczem: "używać czego".
--
Pozdr.
PS
Oczywiście masz rację, biernik jest błędem, a ja mam gorączkę.. (ale
to żadne usprawiedliwienie, mea culpa...)
> Oczywiście masz rację, biernik jest błędem, a ja mam gorączkę.. (ale
> to żadne usprawiedliwienie, mea culpa...)
W takim razie szybkiego powrotu do zdrowia.
Dwa zwroty z biernikiem można znaleźć w dość starym słowniku frazeologicznym
(1977, Wiedza Powszechna), np. "użyć kogo, co - do czego <posłużyć się kim,
czym do wykonania jakiej czynności>".
--
Pozdr.
PS
Tobi
Nie wiem czy zauważyłeś, ale napisałeś na grupę dyskusyjną, więc nie
bądź dziwiony, że nikt Ciebie po dupce nie poklepał, tylko z Tobą
dyskutuje...
...ale jeśli Tobie to nie odpowiada, następnym razem napisz bezpośrednio
do ItMedia, że bardzo szukasz mistrza/mentora (niekoniecznie w jednej
osobie) czyli "tego który WIE" i chętnie będziesz uczestniczył w JEGO
wykładach. Ale niestety masz bardzo powazny problem zwiazany z tym, że
nigdzie nie znalazłeś (w sieci) prac kandydata na MISTRZA, więc nie
możesz ocenić, czy wykładowca zatrudniony przez ItMedia nadaje się, abyś
jego wykłady mógł zaszczycic swoją obecnością, bo byle jaki pacykarz,
który umie tylko trzymać pędzel w ręce i pięknie gadać - uczyć Ciebie
nie będzie...
...i to by było na tyle, więc z moje strony również EOT :P
Pozdrawiam
PN
Pięknie dziękuje za wyczerpujace wyjaśnienia...
Pozdrawiam
PN
> Nie wiem czy zauważyłeś, ale napisałeś na grupę dyskusyjną, więc nie
> bądź dziwiony, że nikt Ciebie po dupce nie poklepał, tylko z Tobą
> dyskutuje...
Tak wlasnie po to aby dyskutować.
> ...ale jeśli Tobie to nie odpowiada, następnym razem napisz bezpośrednio
> do ItMedia, że bardzo szukasz mistrza/mentora (niekoniecznie w jednej
> osobie) czyli "tego który WIE" i chętnie będziesz uczestniczył w JEGO
> wykładach. Ale niestety masz bardzo powazny problem zwiazany z tym, że
> nigdzie nie znalazłeś (w sieci) prac kandydata na MISTRZA, więc nie
> możesz ocenić, czy wykładowca zatrudniony przez ItMedia nadaje się, abyś
> jego wykłady mógł zaszczycic swoją obecnością, bo byle jaki pacykarz,
> który umie tylko trzymać pędzel w ręce i pięknie gadać - uczyć Ciebie
> nie będzie...
>
No i znowu dupa. Zwróc uwage na fakt ze z CPX prowadzą zajecia dwie
osoby. Sprawdz sobie tych panów w sieci - i zobacz czy prace znajdziesz.
Nie jesteś w temacie w ogóle - to widać - a ja studiuje malarstwo i
zawodowo wykonuje ilustracje w CP. Proste? EOT
rafal