Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

zlotowka,a dolar w kryzysie

6 views
Skip to first unread message

1634Racine

unread,
Feb 4, 2009, 8:44:29 AM2/4/09
to
dlaczego dolar nie slabnie, a zlotowka tak - skoro to kryzys swiatowy?

Aldik

unread,
Feb 4, 2009, 3:43:35 PM2/4/09
to
On 4 Lut, 14:44, "1634Racine" <1...@Racine.pl> wrote:
> dlaczego dolar nie slabnie, a zlotowka tak - skoro to kryzys swiatowy?

Bo wszyscy mają awersję do ryzyka i wycofują kapitał z krajów Europy
Środkowo-Wschodniej gdzie mamy Polskę, Węgry, czy Czechy. Po za tym
nasze banki pchają kapitał za granicę być może.

Bartosz

unread,
Feb 6, 2009, 4:13:55 PM2/6/09
to
1634Racine pisze:

> dlaczego dolar nie slabnie, a zlotowka tak - skoro to kryzys swiatowy?
>


To jak z strefami czasowymi, u nich już kryzys się kończy a u nas zaczyna.


--
http://www.biznesforum.pl

Aldik

unread,
Feb 6, 2009, 6:35:38 PM2/6/09
to

Tak wierzysz w bajki rządu, że w PL nie ma kryzysu :d. Kryzys to
kryzys za 3 lata z niego wyjdziemy, ciekawe jak tylko spłacić kredyty
jak dług przekroczy ilość dostępnych pieniędzy, kilku konsumentów
będzie musiało zbankrutować, banką pomogą rządy :d.

0 new messages