sharenav - gpsmid v novom kabate

20 views
Skip to first unread message

Jozef Riha

unread,
Nov 8, 2012, 4:39:37 PM11/8/12
to Openstreetmap Slovakia
neviem, ci z Vas niekto zaregistroval, ale povodni vyvojari gpsmidu
zalozili novy projekt, ktory stavia na zdrojakoch gpsmidu
(http://sourceforge.net/projects/gpsmid/forums/forum/677687/topic/5655319)
a pomenovali ho sharenav. je to pod gpl2, ale pre androse maju aj
nejaky business model. ak mate zeleneho robota a zbytocne 3 eura,
mozte vyskusat a orecenzovat:
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.sharenav.sharenav.sk#?t=W251bGwsMSwxLDIxMiwibmV0LnNoYXJlbmF2LnNoYXJlbmF2LnNrIl0.

jose

Jozef Vince (freemap.sk)

unread,
Nov 9, 2012, 3:01:35 AM11/9/12
to osm...@googlegroups.com
V skratke: kúpil som to... Dvakrát toľko eciek za locus je daleko lepši deal na zelenom robotovi... Dodi
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages