hacking evening

14 views
Skip to first unread message

Michal Palenik

unread,
Nov 8, 2012, 12:57:22 PM11/8/12
to osm...@googlegroups.com
ahojte

v pondelok bude v bratislavskom hackerspace progressbar tradicny
a pravidelny freemapovy hackovaci vecer

dojdite a pochvalte sa s novinkami okolo osm

m

--

Tomas Kovacik

unread,
Jan 14, 2013, 7:56:53 AM1/14/13
to osm...@googlegroups.com
caute, dokedy dnes asi budete? ja to skor ako na 19:30 nestiham +
neviem kde zaparkujem na Michalskej sotva :D

takze 19:30 + cesta niekde od tesca

t.

Jozef Vince(freemap.sk)

unread,
Jan 14, 2013, 8:03:00 AM1/14/13
to osm...@googlegroups.com

S tym PARKOVANIM by CYKLISTA MICHAL mohol poradit ;)

----
--




Tomas Kovacik

unread,
Jan 14, 2013, 8:06:37 AM1/14/13
to osm...@googlegroups.com
Ja to skusim nechat pri praci na cintorinskej, byva tam free, su tam len
firmy a tie su okolo 18tej uz prazdne, takze aj sloty na parkovanie

t.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages