Czy Release Notes są dostępne w języku polskim i jeżeli nie, to czy ktoś
planował tłumaczenie?
I od razu na czasie - czy tłumaczy ktoś 5.0 r1?
Pozdrawiam,
--
Lech Karol Pawłaszek <ike>
"You will never see me fall from grace" [KoRn]
Tak, wybierz Pomoc > Informacje o wydaniu w Firefoksie i Thunderbirdzie pl.
> I od razu na czasie - czy tłumaczy ktoś 5.0 r1?
Wersję 5.0 czego dokładnie?
--
marcoos