Üdv.!
A gond a következő:
Dell laptopom van Windows Vista Ultimate (32 bites) oprendszerrel. Eddig a
következő hiba csak akkor jelentkezett ha nem töltöttem le az Ati (Xpress
1150) videokártyám driverét. De pár hete már le van töltve, telepítve az
illesztő is frissítve van, de ez a hiba még mindig:
Amikor pl. YouTube-on videót teljes képernyőméretre nagyítok, kb. 2
másodperc után elsötétedik a képernyő, amíg meg nem nyomom az ESC gombot.
Utána ezt az üzenetet kapom:
"A képernyőillesztő nem válaszolt, és utána sikeresen helyreállt.
Az atikmdag képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt."
A segítséget előre is köszönöm!