Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Windows Vista vs. ATI Xpress

0 views
Skip to first unread message

B.Norbi

unread,
Oct 5, 2008, 6:32:01 AM10/5/08
to
Üdv.!
A gond a következő:
Dell laptopom van Windows Vista Ultimate (32 bites) oprendszerrel. Eddig a
következő hiba csak akkor jelentkezett ha nem töltöttem le az Ati (Xpress
1150) videokártyám driverét. De pár hete már le van töltve, telepítve az
illesztő is frissítve van, de ez a hiba még mindig:
Amikor pl. YouTube-on videót teljes képernyőméretre nagyítok, kb. 2
másodperc után elsötétedik a képernyő, amíg meg nem nyomom az ESC gombot.
Utána ezt az üzenetet kapom:
"A képernyőillesztő nem válaszolt, és utána sikeresen helyreállt.
Az atikmdag képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt."

A segítséget előre is köszönöm!

neshcen

unread,
Oct 9, 2008, 12:06:40 PM10/9/08
to
Probálj meg egy régebbi verziót a videó kártyádra.Nekem is volt ilyen baj az
ati-val.Aztán vissza raktam a rendes drivert müködött.Vagy van még 1. Nézd
meg, hogy hány hz-re van állitva a kártyád.ez is okozhat problémát.
Üdv:Ákos

"B.Norbi" <BNo...@discussions.microsoft.com> az alábbiakat írta a következő
üzenetben news:E6F13496-A8D9-481A...@microsoft.com...

Czap Gábor (Alien8)

unread,
Oct 10, 2008, 1:08:07 AM10/10/08
to
Csatlakozom az elöttem szólóhoz azzal a kiegészítéssel, hogy a hibanaplót és
a hibajavítót (vagy mit) nézd át rendesen mert más is okzhatja pl RAM hiba és
még sok más. A drivert a Dell-töl vagy Ati-éktól szedted le? (Ha Dell a
driver akkor nam kérdeztem)
--
Az élet ünnep......


„neshcen” ezt írta:

B.Norbi

unread,
Oct 15, 2008, 12:38:03 PM10/15/08
to
Letöltöttem régebbi drivereket is az ATI oldaláról, a telepítés hibátlanul
ment, de a hiba változatlanul fennáll. A Dell CD-n is van egy driver a
videokártyához, de az mindig ugyanezt a hibát hozta. Eddig megoldotta, ha
leszedtem egy újat a netről.

„Czap Gábor (Alien8)” ezt írta:

0 new messages