Fizika zh

0 views
Skip to first unread message

Adam Farkas

unread,
Apr 25, 2008, 9:34:14 AM4/25/08
to mec...@googlegroups.com
Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy a fizika zh hogy is lesz meg mikor?
Meg ha valaki tudná linkelni azt a honlapot, amit a tanár mondott megköszönném.

Ádám

Iván Miljanovits

unread,
Apr 25, 2008, 10:52:38 AM4/25/08
to mec...@googlegroups.com
hy
 
http://www.ttk.bme.hu/altalanos/nyilt/Fizika.a2/
ha jol tom hétfö 6 tol de nemtudom hol



Date: Fri, 25 Apr 2008 15:34:14 +0200
From: fark...@gmail.com
To: mec...@googlegroups.com
Subject: [Mechatronika_2007] Fizika zh

Iván Miljanovits

unread,
Apr 25, 2008, 10:54:24 AM4/25/08
to mec...@googlegroups.com
hy
 
vki tudni dobni egy AutoCAD2007 serialt??
lejárt a 30 nap:) és vmi mocsok keygen van hozzá ami mindig aztirja ki h a generate -re nyomok h " Are you kidding me??"
 
köszi..
 


Get news, entertainment and everything you care about at Live.com. Check it out!

Kuti József

unread,
Apr 25, 2008, 11:28:15 AM4/25/08
to mec...@googlegroups.com
be kell írni az igénylőkódot, amit kiír az Autocad a termékkulcs kérésekor /request code/.
ehhez generálja a keygen a kódot amit majd használhatsz... sok sikert!

 

Iván Miljanovits

unread,
Apr 25, 2008, 11:36:49 AM4/25/08
to mec...@googlegroups.com
jah köszi    nem esett le....
de nem müxik mer rossz kódot ad...)=



Date: Fri, 25 Apr 2008 17:28:15 +0200
From: kut...@gmail.com
To: mec...@googlegroups.com
Subject: [Mechatronika_2007] Re: AutoCAD serial
Get news, entertainment and everything you care about at Live.com. Check it out!<br

Roky

unread,
Apr 25, 2008, 12:55:10 PM4/25/08
to M1+M2 tankör fúzió
Lehet, hogy Vistas vagy.

On ápr. 25, 17:36, Iván Miljanovits <ivanmiljanov...@hotmail.com>
wrote:
> jah köszi    nem esett le....
> de nem müxik mer rossz kódot ad...)=
>
> Date: Fri, 25 Apr 2008 17:28:15 +0200From: kut...@gmail.comTo: mec...@googlegroups.comSubject: [Mechatronika_2007] Re: AutoCAD serial
> be kell írni az igénylőkódot, amit kiír az Autocad a termékkulcs kérésekor /request code/.
> ehhez generálja a keygen a kódot amit majd használhatsz... sok sikert!
> Iván Miljanovits <ivanmiljanov...@hotmail.com> írta, 2008.04.25.:
>
> hy vki tudni dobni egy AutoCAD2007 serialt??lejárt a 30 nap:) és vmi mocsok keygen van hozzá ami mindig aztirja ki h a generate -re nyomok h " Are you kidding me??" köszi..
>
> Get news, entertainment and everything you care about at Live.com. Check it out!<br_________________________________________________________________
> Discover the new Windows Vistahttp://search.msn.com/results.aspx?q=windows+vista&mkt=en-US&form=QBRE

Gergely Bognár

unread,
Apr 25, 2008, 1:22:13 PM4/25/08
to mec...@googlegroups.com
itt megtalálható a ZHírás helye és ideje is
http://www.ttk.bme.hu/altalanos/nyilt/Fizika.a2/anyagok.html

Kulcsár Bence (Có)

unread,
Apr 25, 2008, 1:58:12 PM4/25/08
to mec...@googlegroups.com

Sztem rosszul másoltad be az igénylőkódot. Nézd meg, hogy nem több sorban van-e, bekopiztál-e minden sort, utolsó betű nem maradt-e ki stb.

 

Iván Miljanovits

unread,
Apr 26, 2008, 2:52:55 AM4/26/08
to mec...@googlegroups.com
xp-s vagyok
betüröl betüre azt kopizza be de nem jo)=

J1Y8 EQZT U7X0 W1P3
AXKP WYF7

 
a request code ha vki esetleg meg akarna próbálni küldeni egy aktiváló kódot..
bár gondolom a keygen ugyanazokat dobálná ki..



From: c...@chello.hu

To: mec...@googlegroups.com
Subject: [Mechatronika_2007] Re: AutoCAD serial
Date: Fri, 25 Apr 2008 19:58:12 +0200

Adam Farkas

unread,
Apr 26, 2008, 10:51:32 AM4/26/08
to mec...@googlegroups.com
Köszi szépen!

Gajdácsi Attila

unread,
Apr 26, 2008, 4:39:52 PM4/26/08
to M1+M2 tankör fúzió
Hali!

Ha valakinek túl kevés a fizika anyag:
http://teacher.pas.rochester.edu/phy122/Lecture_Notes/
Ha magyarul lenne, egyenesen überkirály lehetne.

Azért remélem segít

G.

Iván Miljanovits

unread,
Apr 27, 2008, 8:16:15 AM4/27/08
to mec...@googlegroups.com
Ki szeretne velem fizikázni egy jót?:P
holnap bármikor 4-6ig kivéve:)
najo állom az egy sört..
 
Iván

> Date: Sat, 26 Apr 2008 13:39:52 -0700
> Subject: [Mechatronika_2007] Fizika zh
> From: gajdacs...@gmail.com
> To: mec...@googlegroups.com

Tremor

unread,
Apr 27, 2008, 12:08:08 PM4/27/08
to M1+M2 tankör fúzió
Ééén akarok^^

Btw, feltöltöttem a gépészoldalra egy Hegyfalvi Csilla féle
órajegyzetet. Íme a link:

http://glink.hu/PAGES/bmegepesz/FILES/fizikaa2124427_bmegepesz.glink.hu.doc

Enjoy^^
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages