Spotkanie klubowiczów no.1

0 views
Skip to first unread message

mektub

unread,
Jul 27, 2007, 3:00:59 AM7/27/07
to lublin.deviantart.com
Trzeba omówić jakiś wygodny termin, miejsce i ekhm.. cel? :D
Ja proponuję koniec wakacji, można się gdzieś powłóczyć z aparatami.
Co Wy na to?

sabb

unread,
Jul 27, 2007, 6:15:05 AM7/27/07
to lublin.deviantart.com
koniec wakacji to byłby moim zdaniem najlepszy pomysł. popieram :D

cel...? towarzyski? xD

herrw...@gmail.com

unread,
Aug 4, 2007, 5:10:45 AM8/4/07
to lublin.deviantart.com
no bedzem wygladac jak japonska wycieczka ;)


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages