Sony Ericsson C702 & Locify (CZ)

5 views
Skip to first unread message

Dali

unread,
Jan 19, 2010, 7:16:14 AM1/19/10
to Locify
Dobrý den,
několik postřehů k Locify na mobilu SE C702. Dělá to jen mne nebo i
ostatním majitelům tohoto telefonu?

- Při startu se Locify stále připomíná hláškou "Pro běh aplikace je
nutno nastavit práva pro přístup k souborům" + zelené tlačítko "Jak na
to?". Přitom práva v telefonu jsem nastavil maximální...

- Aplikace fungovala dle očekávání pouze při druhém spuštění telefonu
(pak jsem jí zkusil přeinstalovat a opět šla jen při druhém spuštění).
Jinak to vypadá, jako by byl grafický výstup posunut nahoru. Např. z
kompasu jsou vidět jen dolní tři čárky (dolní čárka je cca 1cm od
horního okraje displeje), Mapa se zobrazuje sotva do poloviny, zbytek
je bílá plocha a zcela dole béžový proužek s nabídkou "Možnosti" a
"Zpět". Někde na netu jsem četl o stejných potížích jiného uživatele s
tím, že předchozí verze programu to nedělala. Změnilo se něco?

verze:
- Locify - 1.5.12
- mobil - SE C702 / fw R3EK, NetFront 3.4, MIDP 2.1, CLDC 1.1, Java
8.3.3

Aplikaci moc fandím. Když fungovala, byla ideální na GeoCaching a také
bych rád zkusil nějakou vlastní tvorbu;-)). Zatím ale nemám jak
testovat, když na C702 nejde a jinou GPS nemám.

Předem díky za jakýkoli tip nebo o info, jakou zkušenost s Locify na
C702 máte vy ostatní.

Dali

Libor

unread,
Jan 19, 2010, 5:46:09 PM1/19/10
to Locify
Ahoj,

na mé K320i funguje dobře (tedy až na paměťové úniky, které Tě ale
trápit nebudou).

Ovšem podobný problém s právy mám na S5320. Můžeš prosím vyzkoušet
verzi, která má odstraněný limit (http://locify.tvrdik.info) pro
načítání práv? Ptát se to bude pořád, ale měla by se přeskočit
obrazovka s informacemi jak to zapnout.

Dej prosím vědět, jestli to pomohlo. Upozorňuji, že jde o vývojovou
verzi, která není vhodná na běžný provoz.

Libor

Dali

unread,
Jan 20, 2010, 2:50:03 AM1/20/10
to Locify
Díky, bohužel se k tomu dostanu asi až přes příští víkend. Jen bych
upřesnil, že se mě neptá mobil na povolení, ale právě pořád otravuje
ta úvodní obrazovka Locify (podle mne bez důvodu). Její přeskočení je
zbytečně na tři kliknutí ;-))

Dali

> > Dali- Skrýt citovaný text -
>
> - Zobrazit citovaný text -

Dali

unread,
Mar 15, 2010, 12:26:04 PM3/15/10
to Locify
Locify se mi aktualizovalo na ver.1.5.13 a už přes týden na C702
funguje!

Velké díky autorům ;-)

PS: jen ta otravná obrazovka v úvodu, (že nemám nastavená práva pro
čtení a zápis) je tam stále... Libore, moc se omlouvám, že jsem dosud
nevyzkoušel tu tvou verzi, ale absolutně nestíhám a možná je to
způsobeno mým telefonem. Přes Vánoce jsem se v něm trochu vrtal a
třeba Locify mám hned na úvodní obrazovce místo fotoaparátu. Zkusím
požádat kolegu, má stejný telefon.

Jinak práva má aplikace maximální, v průběhu práce se na nic
nedotazuje, jen při spuštění. Možná by se to upozornění dalo zcela
vypustit nebo alespoň zjednodušit jeho přeskočení (dát tlačítko
"Pokračovat" hned pod "Jak na to?" a ne ho ukrývat v menu "Možnosti" a
ještě až na druhém místě;-)).

Dali


On 20 led, 08:50, Dali <dalibor...@centrum.cz> wrote:
> Díky, bohužel se k tomu dostanu asi až přes příští víkend. Jen bych
> upřesnil, že se mě neptá mobil na povolení, ale právě pořád otravuje
> ta úvodní obrazovka Locify (podle mne bez důvodu). Její přeskočení je
> zbytečně na tři kliknutí ;-))
>
> Dali
>
> On 19 led, 23:46, Libor <ltvr...@gmail.com> wrote:
>
>
>
> > Ahoj,
>
> > na mé K320i funguje dobře (tedy až na paměťové úniky, které Tě ale
> > trápit nebudou).
>
> > Ovšem podobný problém s právy mám na S5320. Můžeš prosím vyzkoušet
> > verzi, která má odstraněný limit (http://locify.tvrdik.info) pro
> > načítání práv? Ptát se to bude pořád, ale měla by se přeskočit
> > obrazovka s informacemi jak to zapnout.
>
> > Dej prosím vědět, jestli to pomohlo. Upozorňuji, že jde o vývojovou
> > verzi, která není vhodná na běžný provoz.
>
> > Libor
>
> > On 19 led, 13:16, Dali <dalibor...@centrum.cz> wrote:
>
> > > Dobrý den,

> > > několik postřehů k Locify na mobilu SEC702. Dělá to jen mne nebo i


> > > ostatním majitelům tohoto telefonu?
>
> > > - Při startu se Locify stále připomíná hláškou "Pro běh aplikace je
> > > nutno nastavit práva pro přístup k souborům" + zelené tlačítko "Jak na
> > > to?". Přitom práva v telefonu jsem nastavil maximální...
>
> > > - Aplikace fungovala dle očekávání pouze při druhém spuštění telefonu
> > > (pak jsem jí zkusil přeinstalovat a opět šla jen při druhém spuštění).
> > > Jinak to vypadá, jako by byl grafický výstup posunut nahoru. Např. z
> > > kompasu jsou vidět jen dolní tři čárky (dolní čárka je cca 1cm od
> > > horního okraje displeje), Mapa se zobrazuje sotva do poloviny, zbytek
> > > je bílá plocha a zcela dole béžový proužek s nabídkou "Možnosti" a
> > > "Zpět". Někde na netu jsem četl o stejných potížích jiného uživatele s
> > > tím, že předchozí verze programu to nedělala. Změnilo se něco?
>
> > > verze:
> > > - Locify - 1.5.12

> > > - mobil - SEC702/ fw R3EK, NetFront 3.4, MIDP 2.1, CLDC 1.1, Java


> > > 8.3.3
>
> > > Aplikaci moc fandím. Když fungovala, byla ideální na GeoCaching a také
> > > bych rád zkusil nějakou vlastní tvorbu;-)). Zatím ale nemám jak

> > > testovat, když naC702nejde a jinou GPS nemám.


>
> > > Předem díky za jakýkoli tip nebo o info, jakou zkušenost s Locify na

> > >C702máte vy ostatní.


>
> > > Dali- Skrýt citovaný text -
>

> > - Zobrazit citovaný text -- Skrýt citovaný text -

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages