- Při startu se Locify stále připomíná hláškou "Pro běh aplikace je
nutno nastavit práva pro přístup k souborům" + zelené tlačítko "Jak na
to?". Přitom práva v telefonu jsem nastavil maximální...
- Aplikace fungovala dle očekávání pouze při druhém spuštění telefonu
(pak jsem jí zkusil přeinstalovat a opět šla jen při druhém spuštění).
Jinak to vypadá, jako by byl grafický výstup posunut nahoru. Např. z
kompasu jsou vidět jen dolní tři čárky (dolní čárka je cca 1cm od
horního okraje displeje), Mapa se zobrazuje sotva do poloviny, zbytek
je bílá plocha a zcela dole béžový proužek s nabídkou "Možnosti" a
"Zpět". Někde na netu jsem četl o stejných potížích jiného uživatele s
tím, že předchozí verze programu to nedělala. Změnilo se něco?
verze:
- Locify - 1.5.12
- mobil - SE C702 / fw R3EK, NetFront 3.4, MIDP 2.1, CLDC 1.1, Java
8.3.3
Aplikaci moc fandím. Když fungovala, byla ideální na GeoCaching a také
bych rád zkusil nějakou vlastní tvorbu;-)). Zatím ale nemám jak
testovat, když na C702 nejde a jinou GPS nemám.
Předem díky za jakýkoli tip nebo o info, jakou zkušenost s Locify na
C702 máte vy ostatní.
Dali
na mé K320i funguje dobře (tedy až na paměťové úniky, které Tě ale
trápit nebudou).
Ovšem podobný problém s právy mám na S5320. Můžeš prosím vyzkoušet
verzi, která má odstraněný limit (http://locify.tvrdik.info) pro
načítání práv? Ptát se to bude pořád, ale měla by se přeskočit
obrazovka s informacemi jak to zapnout.
Dej prosím vědět, jestli to pomohlo. Upozorňuji, že jde o vývojovou
verzi, která není vhodná na běžný provoz.
Libor
Dali
> > Dali- Skrýt citovaný text -
>
> - Zobrazit citovaný text -
Velké díky autorům ;-)
PS: jen ta otravná obrazovka v úvodu, (že nemám nastavená práva pro
čtení a zápis) je tam stále... Libore, moc se omlouvám, že jsem dosud
nevyzkoušel tu tvou verzi, ale absolutně nestíhám a možná je to
způsobeno mým telefonem. Přes Vánoce jsem se v něm trochu vrtal a
třeba Locify mám hned na úvodní obrazovce místo fotoaparátu. Zkusím
požádat kolegu, má stejný telefon.
Jinak práva má aplikace maximální, v průběhu práce se na nic
nedotazuje, jen při spuštění. Možná by se to upozornění dalo zcela
vypustit nebo alespoň zjednodušit jeho přeskočení (dát tlačítko
"Pokračovat" hned pod "Jak na to?" a ne ho ukrývat v menu "Možnosti" a
ještě až na druhém místě;-)).
Dali
On 20 led, 08:50, Dali <dalibor...@centrum.cz> wrote:
> Díky, bohužel se k tomu dostanu asi až přes příští víkend. Jen bych
> upřesnil, že se mě neptá mobil na povolení, ale právě pořád otravuje
> ta úvodní obrazovka Locify (podle mne bez důvodu). Její přeskočení je
> zbytečně na tři kliknutí ;-))
>
> Dali
>
> On 19 led, 23:46, Libor <ltvr...@gmail.com> wrote:
>
>
>
> > Ahoj,
>
> > na mé K320i funguje dobře (tedy až na paměťové úniky, které Tě ale
> > trápit nebudou).
>
> > Ovšem podobný problém s právy mám na S5320. Můžeš prosím vyzkoušet
> > verzi, která má odstraněný limit (http://locify.tvrdik.info) pro
> > načítání práv? Ptát se to bude pořád, ale měla by se přeskočit
> > obrazovka s informacemi jak to zapnout.
>
> > Dej prosím vědět, jestli to pomohlo. Upozorňuji, že jde o vývojovou
> > verzi, která není vhodná na běžný provoz.
>
> > Libor
>
> > On 19 led, 13:16, Dali <dalibor...@centrum.cz> wrote:
>
> > > Dobrý den,
> > > několik postřehů k Locify na mobilu SEC702. Dělá to jen mne nebo i
> > > ostatním majitelům tohoto telefonu?
>
> > > - Při startu se Locify stále připomíná hláškou "Pro běh aplikace je
> > > nutno nastavit práva pro přístup k souborům" + zelené tlačítko "Jak na
> > > to?". Přitom práva v telefonu jsem nastavil maximální...
>
> > > - Aplikace fungovala dle očekávání pouze při druhém spuštění telefonu
> > > (pak jsem jí zkusil přeinstalovat a opět šla jen při druhém spuštění).
> > > Jinak to vypadá, jako by byl grafický výstup posunut nahoru. Např. z
> > > kompasu jsou vidět jen dolní tři čárky (dolní čárka je cca 1cm od
> > > horního okraje displeje), Mapa se zobrazuje sotva do poloviny, zbytek
> > > je bílá plocha a zcela dole béžový proužek s nabídkou "Možnosti" a
> > > "Zpět". Někde na netu jsem četl o stejných potížích jiného uživatele s
> > > tím, že předchozí verze programu to nedělala. Změnilo se něco?
>
> > > verze:
> > > - Locify - 1.5.12
> > > - mobil - SEC702/ fw R3EK, NetFront 3.4, MIDP 2.1, CLDC 1.1, Java
> > > 8.3.3
>
> > > Aplikaci moc fandím. Když fungovala, byla ideální na GeoCaching a také
> > > bych rád zkusil nějakou vlastní tvorbu;-)). Zatím ale nemám jak
> > > testovat, když naC702nejde a jinou GPS nemám.
>
> > > Předem díky za jakýkoli tip nebo o info, jakou zkušenost s Locify na
> > >C702máte vy ostatní.
>
> > > Dali- Skrýt citovaný text -
>
> > - Zobrazit citovaný text -- Skrýt citovaný text -