Locify na E52

0 views
Skip to first unread message

o...@seznam.cz

unread,
Feb 12, 2010, 10:34:50 AM2/12/10
to loc...@googlegroups.com

Příjemný den,
delší dobu se mi nedaří spustit na E52 Nejbližší cache, zobrazuje se chyba

"Tato stránka nemůže být zobrazena protože obsahuje nevalidní HTML (...)"

Locify jsem zkusil i přeinstalovat, ale chyba se objevuje dál.

Nemáte někdo nápad, co s tím?

Díky Petr

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages