Tak tady si ze mne asi někdo pěkně utahuje...
Dne 7.11.2009 ve 22:50:05 hodin SEČ jsem si při prohlížení nabídky
nově nabízených software v aplikaci OVI v mobilním telefonu stáhnul
"SmartMaps online" a nainstaloval do mobilního telefonu zn. NOKIA E66
- telefonní číslo 777 xxx xxx. Je fakt, že ve zmíněném telefonu mám
jíž nainstalované - zakoupené mapy od fy SmartMaps, ale tuto nabídku
("SmartMaps online") jsem bral jako další možnou aplikaci k instalaci
- snad jen ze zvědavosti, nebo pro porovnání s již nainstalovanými
mapami SmartMaps. Po instalaci jsem si z nabídky Mapy >>> Přístup k
mapám >>> Prvních 14 dní: Zdarma... chtěl tento přístup ověřit, ale
bylo mi oznámeno dialogovým oknem: Pro tento telefon již expirace
proběhla (nevím přesně text, ale tak nějak to tam bylo napsáno).
Protože jsem vážně chtěl "otestovat" a porovnat oba produkty -
tedy již původně zakoupené a na kartu nainstalované mapy "SmartMaps" s
tímto novým produktem "SmartMaps online", pokračoval jsem (možná
zbytečně) k dalšímu kroku ke zpřístupnění tím, že jsem zvolil z
nabídky možnost "7 dní: 30,- Kč vč. DPH" Za malou chvíli mi bylo
potvrzující SMS zprávou oznámeno, že došlo k aktivaci s datem expirace
2009-11-14 22:50:05 a na můj účet u operátora přičtena částka 30,- Kč.
Po 3 dnech mi však aplikace oznámila výše uvedenou chybovou hlášku.
Je-li licence ZDARMA, proč je tedy v menu možnost:
Prvnich 14 dnů zdarma
Licence 7 dnů za 30,- Kč
Licence na měsíc....... nevím přesně kolik tam bylo. Aplikace je
nepřístupná, hlásí pouze výše zmíněnou chybu