Ted jsem s hruzou zjistil ze nevim zda jsem v komunikaci s vami
pokracoval nebo ne :). Doufam ze se nezlobite a ze pokud je stale
problem tak to zkusime nanovo nejak poresit. Takze mapy stale
zlobi? :)
A k te otazce ... ten vyber mapy je pravdepdoobne protoze v nastaveni
map jste dal defaultni Offline mapy, takze kdyz se poprve spousti
obrazovka map tak se nejdrive musi nastavit nejaka mapa ktera se
zobrazi. pokud date nejdrive obrazovku map, nastavite nejakou a pak z
ni odejdete a date zobrazit bod (poprve) tak uz se vas to ptat nebude
a ano je nastavena stale ta sama mapa. Pokud chcete v oblasti zobrazit
jinou mapu tak si dejte z Menu -. Offline mapy a vyberte si prislusnou
mapu.
> alehttp://
rapidshare.com/files/60103516/A3_Usti_Liberec.tarnebohttp://rapidshare.com/files/60290735/B3_Praha_Tabor.tarmi ukazuji