Douwe Buwalda
unread,Aug 22, 2012, 3:20:56 AM8/22/12Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to ligf...@googlegroups.com
Beste ligfietsers,
op mijn Baron zit de Baron Aerobag. Met enige moeite gaan daar mijn spullen wel in, maar iets groter zou mooi zijn. Er hoeft geen hele kampeeruitrusting in, maar wel een set kleding incl. schoenen, een handdoek een jas etc.
Door een advertentie op Marktplaats voor een M5 Tailbag kwam ik weer op het idee van een stroomlijnpunt waar ook bagage in kan.
Die Tailbag bleek niet te passen, dus toen op zoek naar een passend alternatief.
Optima heeft zelf ook iets dergelijks, de Raindrop bagagepunt van 15 liter, maar die is op dit moment niet leverbaar.
Het wereldwijde web leverde mij nog twee mogelijkeden:
* Novosport, met de mogelijkheden "Super Lowrider" (80 liter), "Lowrider Midi" (35 liter) en Fujinbox (55 liter), waarbij vooral de laatste mij visueel erg bekoort. Er worden dealers in NL vermeld, maar dat lijkt een oud lijstje (zo staat Kemper er op)
* Velokraft, waarbij de VK2-box in aanmerking komt. Alleen worden er (vooral?) geen prijzen vermeld en ook geen dealers in NL.
Ik vind op het web alleen erg weinig foto's van hoe de Baron eruit ziet met een van deze boxen.
Wie heeft er ervaring met een van deze boxen en de montage daarvan op een Baron (hangt de box aan het zitje, of ziet ie ook vast aan het frame)?
Wie weet waar in NL ik ze kan bekijken?
Wie heeft foto's of links daarnaartoe van Baron met box?
Hoeveel liter is eigenlijk de Aerobag?
Etc.
Douwe - ja, ik weet dat het een rammelkast wordt - Douwe