Pozvánka na stredu 11.4.2012:17:00 - sretnutie a zoznamenie sa
17:30 - Jozef Vasko : Ako dalej s dialogmi na Olympe?
Zacneme rozhovorom o tvorcoch kultury
Nasledne by som rad porozmyslal spolocne s pritomnymi o zhodnoteni a sposobe pokracovania dialogov v kaviarni Olympia.
_______________________________________________________________
"Každý má svoj názor. Občas sa niektorým ľuďom zdá, že ich názory sú si blízke. Pokiaľ mi svoj názor niekto nevnucuje, vydržím s ním chvíľu. Som vďačný za každú minútu strávenú s niekým, o kom sa mi zdá, že naše názory sú si blízke. Mimoriadne si však vážim človeka, ktorý ma presvedčí, že jeho názor je správnejší než môj, lebo ma niečo naučil."
(IT)Sedliak seje(ukladá) do zeme(na internet) semená(nápady), sleduje čo z toho vyrastie vďaka vrtochom prírody(ľudí). Ak sú podmienky priaznivé, časom môže zbierať úrodu(šťastní ľudia). Oraniu zodpovedá zvládnutie technológie (wiki, blog, ...)
Neustále zdokonaľujem svoju vnímavosť, tvorivosť a schopnosť učiť sa, v spolupráci s podobne naladenými osobami.