Привіт,Баркемпери!

1 view
Skip to first unread message

Katya Kholodylo

unread,
Mar 4, 2008, 1:20:09 PM3/4/08
to kyiv-m...@googlegroups.com


-- Привіт, БарКемпери!

Хто був на першому київському мініБарі той чув (а хто не був, то нехай хоч 
зараз почитає), що у квітні-травні планується організувати медійно-просвітницьку 
атаку, з метою інформувати українців про веб2.0 технології та про те, як розумно
і з користю використовувати інтернет.


Зараз є три основні напрямки діяльності:

1. Підготовка до семінарів-презентацій, які будуть проведені по київських ВИШах
            2. Створення і наповнення сайту, який стене офіційним сайтом проекту і одночасно - 
                базою знань/посилань по всьому, що стосуєтьсянашої тематики
            3. Підготовка якісних статей і презентацій, які з'являться в онлайн і друкованих виданнях

Детальніше про кожен з пунктів - нижче.

Що потрібно від кожного і яка з цього користь?

           Від кожного з нас потрібні лише дві штуки - розуміння і участь. Розуміння того, що цей
проект скерований на розвиток сфери, у якій кожен з нас працює і участь через проведення
презентацій-семінарів, написання статтей, розкрутку та інформування.

European Journalism Center  пообіцяв нам невеликий грант на цей проект, і тому, ми сподіваємося,
що люди, які проводитимуть семінари отримають за це гроші. Втім, гроші - далеко не найцікавіша
вигода. Така масштабна акція послугує чудовою трибуною для всіх її учасників і дасть можливість
не лише розповісти про власні проекти, але й показати себе як спеціаліста у тій чи іншій області.

Пересічні люди не мають уявлення як користуватися RSS потоками, вікіпедією, блогами і як
розумно використовувати всі ті інструменти, які пропонує сьогодні інтернет. Серед цих людей
багато дійсно розумних і цікавих людей, з якими інтернет став би ще багатшим. 

Детальніше по пунктах:
(почнемо з кінця)

3. Підготовка якісних статей і презентацій, які з'являться в онлайн і друкованих виданнях
    Тут, думаю, все ясно. Багато в кого ці статті і презентації вже готові, якщо не в комп'ютері, то
в голові. Ви писали і пишете ці речі у своїх блоґах - тепер є нагода сказати про це голосніше.. 
з посиланням на блоґи, звичайно )

2. Сайт 
    Сайт буде запущено на вордпресі, до кінця цього тижня. Він стане збірником посилань на тематичні блоґи і, 
власне, блоґом про цей проект. Попередня назва - "Новітні інтеренет-технології" звучить не дуже,
зате інформативно для пересічного громадянина. Якби хтось придумав кращу назву - було би добре )

3. Семінари/презентації

Орієнтовні теми семінарів/доповідей/презентацій/тренінгів:

  1. Концепція web 2.0
  2. Блоґи. Українська блоґосфера
  3. Використання RSS
  4. Wiki – можливості використання
  5. Соціальні мережі
  6. Громадянська журналістика

Мета доповідей  – показати які можливості відкриває перед людьми інтернет сьогодні і пояснити, яким чином він може бути використаний з користю.

Орієнтовна дата проведення: квітень-травень 2008 року.

Слід розраховувати на аудиторію близько 50 осіб на одному семінарі, більше - буде неефективно.

Місця проведення - орієнтовно - КПІ, НУУ ім. Т. Шевченка, Могилянка.

Проектори та інтернет будуть забезпечені.

Орієнтовний час одної доповіді – 1 година. запитання та обговорення - 30 хвилин. 

Всього шість різних доповідей, по дві на тиждень. Планується проводити їх "паралельно"
у трьох ВИШах, з метою охопити якнайбільшу аудиторію. Таким чином, всього буде проведено
18 доповідей

***********************************************************************

Чекаємо на ваші заявки, ідеї, пропозиції і конструктивну критику )

Обговорення вестимемо поки-що у цій групі.

Можливо є сенс присвятити березневий мінібар, або його частину цій акції.

_________________________
З найкращими побажаннями,
Ктерина Холодило 
Ярослав Ажнюк

lamp.in.ua
З найкращими побажаннями,

Volodymyr Dehtyarov

unread,
Mar 4, 2008, 1:57:27 PM3/4/08
to kyiv-m...@googlegroups.com
"Will teach for food"(c))))

Привіт!

Як я й казав, готовий розповісти про 1) вплив інтернету на репутацію компаній, 2) застосування Інтернету та нових медіа у маркетингу та піарі. Може бути цікаво майбутнім економістам, менеджерам, піарщикам, маркетологам і т.д.

Оплати не потребую ))

Володимир





2008/3/4 Katya Kholodylo <yak...@gmail.com>:

Vano

unread,
Mar 5, 2008, 3:55:40 AM3/5/08
to kyiv-minibars
Привет всем,

Могу сделать доклад про социальные сети, в т.ч. узкотематические, и
различные веб 2.0 сервисы, а также краткий обзор технологий
применяемых при разработке таких проектов и современных 2.0 элементах
интерфейсов. Меня как раз попросили прочитать подобную лекцию в одном
из вузов Луганска в апреле, так что в любом случае буду ее готовить.

______________________________________________
Regards, Ivan A. Kucherenko

Tel.: +380 (50) 637-61-27, +380 (67) 640-46-00
WWW: http://www.vano.com.ua
E-Mail: i...@vano.com.ua
ICQ: 2366466
Skype/GTalk/LiveMSN: kucherenko.ivan

On Mar 4, 8:20 pm, "Katya Kholodylo" <yaka...@gmail.com> wrote:
> -- Привіт, БарКемпери!
>
> Хто був на першому київському мініБарі той чув (а хто не був, то нехай хоч
> зараз почитає), що у квітні-травні планується організувати
> медійно-просвітницьку
> атаку, з метою інформувати українців про веб2.0 технології та про те, як
> розумно
> і з користю використовувати інтернет.
>
> Зараз є три основні напрямки діяльності:
>
> 1. Підготовка до семінарів-презентацій, які будуть проведені по київських
> ВИШах
> 2. Створення і наповнення сайту, який стене офіційним сайтом
> проекту і одночасно -
> базою знань/посилань по всьому, що стосуєтьсянашої тематики
> 3. Підготовка якісних статей і презентацій, які з'являться в
> онлайн і друкованих виданнях
>
> Детальніше про кожен з пунктів - нижче.
> Що потрібно від кожного і яка з цього користь?
>
> Від кожного з нас потрібні лише дві штуки - розуміння і участь.
> Розуміння того, що цей
> проект скерований на розвиток сфери, у якій кожен з нас працює і участь
> через проведення
> презентацій-семінарів, написання статтей, розкрутку та інформування.
>
> European Journalism Center <http://www.ejc.net/> пообіцяв нам невеликий
> 1. Концепція web 2.0
> 2. Блоґи. Українська блоґосфера
> 3. Використання RSS
> 4. Wiki - можливості використання
> 5. Соціальні мережі
> 6. Громадянська журналістика
>
> Мета доповідей - показати які можливості відкриває перед людьми інтернет
> сьогодні і пояснити, яким чином він може бути використаний з користю.
>
> Орієнтовна дата проведення: квітень-травень 2008 року.
>
> Слід розраховувати на аудиторію близько 50 осіб на одному семінарі, більше -
> буде неефективно.
>
> Місця проведення - орієнтовно - КПІ, НУУ ім. Т. Шевченка, Могилянка.
>
> Проектори та інтернет будуть забезпечені.
>
> Орієнтовний час одної доповіді - 1 година. запитання та обговорення - 30

Serhiy Danylenko

unread,
Mar 5, 2008, 4:10:58 AM3/5/08
to kyiv-m...@googlegroups.com
Привіт, Катю, Ярославе!

Вітаю з налагодженням співпраці з EJC.

Мені це цікаво. Готовий розповісти про громадянську журналістику в Україні та світі, досвід використання Веб 2.0 громадськими організаціями, community-building, взяти участь у дискусіях, круглих столах, брейнштормах.

Пропоную назву блога "Інтернетрі", слоган "Просто про Інтернет!"

До зв'язку!

2008/3/4 Katya Kholodylo <yak...@gmail.com>:



--
З повагою і хорошим настроєм, головний редактор Сергій Даниленко

-----------------------
Редакція Інтернет-видання "ХайВей"
Web http://www.h.ua
Пишіть на E-mail s...@h.ua
Контактуйте в ICQ 103-852-107
Читайте blog http://danylenko.com
Спілкуймося на Facebook http://www.facebook.com/p/Serhiy_Danylenko/671865907
Співпрацюймо на LinkedIn http://www.linkedin.com/pub/4/3ba/64b
Контактуйте через Skype serhiy.danylenko
Телефонуйте на моб. +38.067.444.37.81
Контактуйте з офісом +38.044.206.43.04

Maxon Pugovsky

unread,
Mar 5, 2008, 4:17:58 AM3/5/08
to kyiv-m...@googlegroups.com
...пам"ятаю, був у другій половині 90-х сайт "Інтернетрі", який з
перемінним успіхом публікував "веб-огляди" - що цікавенького можна
знайти в інтернеті. Слова "блоґ" тоді ще не існувало.... ех...


2008/3/5 Serhiy Danylenko <s...@h.ua>:

> > Обговорення вестимемо поки-що у цій групі.Можливо є сенс присвятити


> березневий мінібар, або його частину цій акції.
> >
> > _________________________
> > З найкращими побажаннями,
> > Ктерина Холодило
> > Ярослав Ажнюк
> >
> > lamp.in.ua
> > З найкращими побажаннями,
> >
> >
>
>
>
> --
> З повагою і хорошим настроєм, головний редактор Сергій Даниленко
>
> -----------------------
> Редакція Інтернет-видання "ХайВей"
> Web http://www.h.ua
> Пишіть на E-mail s...@h.ua
> Контактуйте в ICQ 103-852-107
> Читайте blog http://danylenko.com
> Спілкуймося на Facebook http://www.facebook.com/p/Serhiy_Danylenko/671865907
> Співпрацюймо на LinkedIn http://www.linkedin.com/pub/4/3ba/64b
> Контактуйте через Skype serhiy.danylenko
> Телефонуйте на моб. +38.067.444.37.81
> Контактуйте з офісом +38.044.206.43.04
>
>
> >
>

--
Максон

maxon.p...@gmail.com
+38 (066) 783 4648
ICQ# 299 772 601
http://blogobig.com

Ірина Кучма

unread,
Mar 7, 2008, 3:55:21 PM3/7/08
to kyiv-m...@googlegroups.com
привіт! щодо семінарів-презентацій для студентів, я могла б розповісти про відкритий доступ: нові моделі наукової комунікації в інтернеті та про ліцензії відкритого контенту. якщо це цікаво, подумаю про привабливіші назви. 
гарних вихідних!
Ірина.  

04.03.08, Katya Kholodylo <yak...@gmail.com>:

Ярослав Ажнюк

unread,
Mar 7, 2008, 5:39:55 PM3/7/08
to kyiv-m...@googlegroups.com
Я читав кілька твоїх статтей у "Дзеркалі Тижня" і вони мені сподобалися ) Наскільки я зрозумів, ти пишеш більше про авторські права та доступ до інформації, але схоже що чудово розумієшся і в усьому іншому, крім того, дуже гарно пояснюєш ці речі необізнаним людям. Було би дуже добре, якби ти змогла провести вступний семінар, хоча б в одному з університетів. Тобто розіповісти в загальному про нові тенденції в інтернеті, про те, що називають веб2.0, як ефективно використовувати пошук, відкриті ліцензії, у загальному про блоги, соц. мережі, рсс, вікі - ті речі, про які піде мова у наступних семінарах. Дуже важливо дати людям загальне уявлення у доступній формі.

На жаль, окремий семінар під тему відкритого доступу та авторських прав виділити не вдасться (дай Боже, щоб студенти витримали те, що вже заплановано), а от блок інформації у рамках першого, вступного семінару - саме те що треба. Крім того, ми розмістимо твої статті і посилання у відповідному розділі на сайті, тому зацікавлені знайдуть те що їм треба.

07.03.08, Ірина Кучма <iku...@gmail.com>:



--
з найкращими побажаннями,
Ярослав Ажнюк,
ЛАМП! культура і мистецтво (www.lamp.in.ua)

контакт:
icq:  233178558
моб: 80506404168
ЖЖ: kid-06

Ірина Кучма

unread,
Mar 8, 2008, 7:39:09 AM3/8/08
to kyiv-m...@googlegroups.com
дякую :) ок, я спробую. а коли цей вступний семінар планується?

08.03.08, Ярослав Ажнюк <yaaz...@gmail.com>:
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages