Хто був на першому київському мініБарі той чув (а хто не був, то нехай хоч
зараз почитає), що у квітні-травні планується організувати медійно-просвітницьку
атаку, з метою інформувати українців про веб2.0 технології та про те, як розумно
і з користю використовувати інтернет.
Зараз є три основні напрямки діяльності:
1. Підготовка до семінарів-презентацій, які будуть проведені по київських ВИШах
2. Створення і наповнення сайту, який стене офіційним сайтом проекту і одночасно -
базою знань/посилань по всьому, що стосуєтьсянашої тематики
3. Підготовка якісних статей і презентацій, які з'являться в онлайн і друкованих виданнях
Детальніше про кожен з пунктів - нижче.
Орієнтовні теми семінарів/доповідей/презентацій/тренінгів:
Мета доповідей – показати які можливості відкриває перед людьми інтернет сьогодні і пояснити, яким чином він може бути використаний з користю.
Орієнтовна дата проведення: квітень-травень 2008 року.
Слід розраховувати на аудиторію близько 50 осіб на одному семінарі, більше - буде неефективно.
Місця проведення - орієнтовно - КПІ, НУУ ім. Т. Шевченка, Могилянка.
Проектори та інтернет будуть забезпечені.
Орієнтовний час одної доповіді – 1 година. запитання та обговорення - 30 хвилин.
Всього шість різних доповідей, по дві на тиждень. Планується проводити їх "паралельно"
у трьох ВИШах, з метою охопити якнайбільшу аудиторію. Таким чином, всього буде проведено
18 доповідей
***********************************************************************
Чекаємо на ваші заявки, ідеї, пропозиції і конструктивну критику )
Обговорення вестимемо поки-що у цій групі.
Можливо є сенс присвятити березневий мінібар, або його частину цій акції.
2008/3/5 Serhiy Danylenko <s...@h.ua>:
> > Обговорення вестимемо поки-що у цій групі.Можливо є сенс присвятити
> березневий мінібар, або його частину цій акції.
> >
> > _________________________
> > З найкращими побажаннями,
> > Ктерина Холодило
> > Ярослав Ажнюк
> >
> > lamp.in.ua
> > З найкращими побажаннями,
> >
> >
>
>
>
> --
> З повагою і хорошим настроєм, головний редактор Сергій Даниленко
>
> -----------------------
> Редакція Інтернет-видання "ХайВей"
> Web http://www.h.ua
> Пишіть на E-mail s...@h.ua
> Контактуйте в ICQ 103-852-107
> Читайте blog http://danylenko.com
> Спілкуймося на Facebook http://www.facebook.com/p/Serhiy_Danylenko/671865907
> Співпрацюймо на LinkedIn http://www.linkedin.com/pub/4/3ba/64b
> Контактуйте через Skype serhiy.danylenko
> Телефонуйте на моб. +38.067.444.37.81
> Контактуйте з офісом +38.044.206.43.04
>
>
> >
>
--
Максон
maxon.p...@gmail.com
+38 (066) 783 4648
ICQ# 299 772 601
http://blogobig.com