Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

[eszet] Fényképek

3 views
Skip to first unread message

Pápai Balázs

unread,
May 13, 2013, 2:36:06 AM5/13/13
to

Sziasztok!

Kaptam egy sd kártyát, ami állítólag hibás, viszont kellenének róla a képek. A
kártyát ledd-ztem és úgy fest, hogy a partíciós táblája teljesen üres lett,
viszont a dos-os fájlneveket látom a fájlban. Van erre valami okosság vagy
alkalmazás, ami egy ilyen image-ből ki tudja nyerni a képeket? (Próbáltam egy
partíciós táblát felírni a diszkre, de nem oldotta meg a dolgot, valószínű,
hogy az eltérő geometria miatt(?))
Köszi!

Balage


--
Balage - Mindenféle kapacitásom határtalan, kivéve a boldogság-kapacitást.
A boldogság-kapacitásom - fejtegette tovább - beleférne egy gyufásdobozba,
még a gyufákat sem kéne kivenni. (C) Marvin


--
linux-flame lista - linux...@mlf.linux.rulez.org
http://mlf.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux-flame

Kosa Attila

unread,
May 13, 2013, 2:39:25 AM5/13/13
to

On Mon, May 13, 2013 at 08:36:06AM +0200, Pápai Balázs wrote:
>
> Kaptam egy sd kártyát, ami állítólag hibás, viszont kellenének róla a képek. A
> kártyát ledd-ztem és úgy fest, hogy a partíciós táblája teljesen üres lett,
> viszont a dos-os fájlneveket látom a fájlban. Van erre valami okosság vagy
> alkalmazás, ami egy ilyen image-ből ki tudja nyerni a képeket? (Próbáltam egy
> partíciós táblát felírni a diszkre, de nem oldotta meg a dolgot, valószínű,
> hogy az eltérő geometria miatt(?))

photorec, a testdisk csomag resze.

--
Udvozlettel
Zsiga

Pápai Balázs

unread,
May 13, 2013, 3:46:24 AM5/13/13
to

2013-05-13 08:39 keltezéssel, Kosa Attila írta:
> On Mon, May 13, 2013 at 08:36:06AM +0200, Pápai Balázs wrote:
>>
>> Kaptam egy sd kártyát, ami állítólag hibás, viszont kellenének róla a képek. A
>> kártyát ledd-ztem és úgy fest, hogy a partíciós táblája teljesen üres lett,
>> viszont a dos-os fájlneveket látom a fájlban. Van erre valami okosság vagy
>> alkalmazás, ami egy ilyen image-ből ki tudja nyerni a képeket? (Próbáltam egy
>> partíciós táblát felírni a diszkre, de nem oldotta meg a dolgot, valószínű,
>> hogy az eltérő geometria miatt(?))
>
> photorec, a testdisk csomag resze.
>
Köszi, azt hiszem jó lesz..
0 new messages