Sziasztok!
Kaptam egy sd kártyát, ami állítólag hibás, viszont kellenének róla a képek. A
kártyát ledd-ztem és úgy fest, hogy a partíciós táblája teljesen üres lett,
viszont a dos-os fájlneveket látom a fájlban. Van erre valami okosság vagy
alkalmazás, ami egy ilyen image-ből ki tudja nyerni a képeket? (Próbáltam egy
partíciós táblát felírni a diszkre, de nem oldotta meg a dolgot, valószínű,
hogy az eltérő geometria miatt(?))
Köszi!
Balage
--
Balage - Mindenféle kapacitásom határtalan, kivéve a boldogság-kapacitást.
A boldogság-kapacitásom - fejtegette tovább - beleférne egy gyufásdobozba,
még a gyufákat sem kéne kivenni. (C) Marvin
--
linux-flame lista -
linux...@mlf.linux.rulez.org
http://mlf.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux-flame