On 11/14/2012 06:55 PM, Sandor SZAKACS-VASS wrote:
>
>
> Mikor az allamadossag a GDP 200%a lesz, a nepesseg negyede nyugdijaskoru
> lesz, es egy no csak 1.4 gyereket szul.
Politikailag epp akkor a legertekesebb a nyugdij, ha sok a nyugdijas.
A nyugdijak emelese folyamatosan tema mindegyik tarsasagnal, azt sem tudjak, merre nyilatkozzanak,
mert azt tudjak, jol nem lehet.
Tipikusan nem mind1, h osztogatnak v. fosztogatnak.
> (ha jol ertem hogy mire utalhatsz, mert link az nem volt a leveledben)
Az index-en olvastam egy cikket. De gondolom megjelent mindenkinel a sajat hirforrasan.
tompos