Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

nyugdijak Japanban, az ellenzek is tamogatja

2 views
Skip to first unread message

Papp Tamas

unread,
Nov 14, 2012, 7:32:48 AM11/14/12
to

Nalunk mikor lesz olyan, hogy egyetertenek es nem a sajat fizujuk emeleserol van szo?:)

tompos
--
linux-flame lista - linux...@mlf.linux.rulez.org
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux-flame

Hegedüs Ervin

unread,
Nov 14, 2012, 7:42:59 AM11/14/12
to
On Wed, Nov 14, 2012 at 01:32:48PM +0100, Papp Tamas wrote:
> Nalunk mikor lesz olyan, hogy egyetertenek es nem a sajat fizujuk emeleserol van szo?:)

waze nem tettél szóközt a ? után, először nem vettem észre a
smiley-t.

Azt hittem komolyan kérded... :)


a.


--
I � UTF-8

Sandor SZAKACS-VASS

unread,
Nov 14, 2012, 12:55:09 PM11/14/12
to

On 14/11/2012 13:32, Papp Tamas wrote:
> Nalunk mikor lesz olyan, hogy egyetertenek es nem a sajat fizujuk emeleserol van szo?:)

Mikor az allamadossag a GDP 200%a lesz, a nepesseg negyede nyugdijaskoru
lesz, es egy no csak 1.4 gyereket szul.

Na jo, ez utobbi mar nalatok is megvan, de a masik ket tenyezo meg nincs...

(ha jol ertem hogy mire utalhatsz, mert link az nem volt a leveledben)

--
Udv, Sandor

Papp Tamas

unread,
Nov 14, 2012, 4:39:29 PM11/14/12
to

On 11/14/2012 06:55 PM, Sandor SZAKACS-VASS wrote:
>
>
> Mikor az allamadossag a GDP 200%a lesz, a nepesseg negyede nyugdijaskoru
> lesz, es egy no csak 1.4 gyereket szul.

Politikailag epp akkor a legertekesebb a nyugdij, ha sok a nyugdijas.
A nyugdijak emelese folyamatosan tema mindegyik tarsasagnal, azt sem tudjak, merre nyilatkozzanak,
mert azt tudjak, jol nem lehet.
Tipikusan nem mind1, h osztogatnak v. fosztogatnak.

> (ha jol ertem hogy mire utalhatsz, mert link az nem volt a leveledben)

Az index-en olvastam egy cikket. De gondolom megjelent mindenkinel a sajat hirforrasan.

tompos

Sandor SZAKACS-VASS

unread,
Nov 14, 2012, 5:19:01 PM11/14/12
to

On 14/11/2012 22:39, Papp Tamas wrote:

>> Mikor az allamadossag a GDP 200%a lesz, a nepesseg negyede nyugdijaskoru
>> lesz, es egy no csak 1.4 gyereket szul.
>
> Politikailag epp akkor a legertekesebb a nyugdij, ha sok a nyugdijas.

Ez persze igaz, de a fent leirt helyzet mar a kes a torkon eset, es
akkor mar remelhetoleg megiscsak masok az ertekrendek.

>> (ha jol ertem hogy mire utalhatsz, mert link az nem volt a leveledben)
>
> Az index-en olvastam egy cikket. De gondolom megjelent mindenkinel a sajat hirforrasan.

Ma epp nem futottam ilyenbe, bar lehet hogy benne volt valamelyik japan
elorehozott valasztasos cikkben amiket nem nagyon neztem...

--
Udv, Sandor
0 new messages