hali,
megint volna egy wsdl2java kérdésem, hátha ezúttal...
van egy wsdl fájlom, ami include-ál egy xsd-t, ami az
adatszerkezetet írja le. a lényegi része: van egy ilyen
xpath: attributes/attribute/* , ahol a * helyére több levél
csomópont írható be. az attributes 0 vagy 1-szer, az
attribute legalább 1-szer kell, hogy szerepeljen. (Ha van
attribútum, akkor legyen is. :)) az axis amikor generálja a
soap választ, az attribute szintet kihagyja, és ilyen lesz:
attributes/*, az attributesből meg sok van. ezzel így egy
invalid, sémára nem illeszkedő xml-t generál futás közben.
valószínűleg én csinálok nagyon rosszul valamit, mert
egyébként minden jól megy. ezzel az a nagy probléma, hogy
mindig csak egyetlen egy attribute(s)-t talál meg, a többit
figyelmen kívül hagyja, gyakorlatilag adatvesztés történik a
kommunikáció során. (az attributes a java osztályokban
tömbként jelenik meg. apropó, hogy lehet megoldani, hogy ne
tömb, hanem List legyen?)
találkozott már valaki ilyennel? mit csináljak másképp?
köszi, Gábor
_________________________________________________________________________________
Édes-bús filmek 3 napig ingyen! Szeptember 29-október 1. http://teka.t-online.hu
Java Felhasznalok Tarsasaga levelezolista
java...@javasite.bme.hu, http://javasite.bme.hu/javalist hun.comp.lang.java