SMD PCB ötletek

7 views
Skip to first unread message

dnet

unread,
May 24, 2013, 4:40:08 AM5/24/13
to hs...@googlegroups.com
Tegnap este felmerült, hogy rendelés céljára érdemes lenne
összegyűjteni, milyen SMD PCB-khez akarunk maszkot rendelni, hogy
kapjunk hozzá sütőt. A Mr.T által már összeállított wikilap alján
létrehoztam egy bekezdést, benne egyelőre egy érdekes projekttel, amit
ma találtam, lehet bővíteni: http://hsbp.org/SMD#PCB_tletek
--
dnet

Farkas Máté

unread,
May 24, 2013, 7:00:37 AM5/24/13
to hs...@googlegroups.com
Lézervágás helyett akár ezt is ki lehetne próbálni:
http://hackaday.com/2013/02/04/diy-solder-stencils-from-soda-cans/

Egyszerűbb layout-okhoz jó lehet.

Máté



--
--
Azért kapod ezt az üzenetet, mert fel vagy iratkozva a hackerspace listára.
Irányelvek, beállítások: http://groups.google.com/group/hspbp?hl=hu
Küldési cím: hs...@googlegroups.com
Mi ez? http://yompb.wordpress.com/2009/01/19/hackerspace-t-magunknak
http://www.hsbp.org/

---
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli hackerspace csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy levelet a következő címre: hspbp+un...@googlegroups.com.
További lehetőségekért látogasson el a(z) https://groups.google.com/groups/opt_out címre.



Mr. T

unread,
May 24, 2013, 1:11:23 PM5/24/13
to hs...@googlegroups.com
ez a mini atmel égető nagyon népszerű tudna lenni szerintem, a másik, az
upconverter is jó, de úgy nézem, nagyon érzékeny áramkör, sok múlik a
megfelelő nyákon, a méretek pontosságán. meg kéne kérdezni olyanokat,
akik raktak már össze ilyet nem "gyári" nyákkal, alkatrészekkel, ja és
amatőrök, hogy voltak-e problémáik.

--
Mr. T
3B93 CFEA 3AA8 1C3D 2CDC 6132 6FEB EE59 ADFA ADBF
signature.asc

Mr. T

unread,
May 24, 2013, 1:13:42 PM5/24/13
to hs...@googlegroups.com
Fri, 2013. May. 24. 13:00 +0200 keltezéssel Farkas Máté ezt írta:
> Lézervágás helyett akár ezt is ki lehetne próbálni:
> [1]http://hackaday.com/2013/02/04/diy-solder-stencils-from-soda-cans/
> Egyszerűbb layout-okhoz jó lehet.
> Máté

eiz *rvajó ötlet! :)

van kedved csinálni ilyen stencileket a kitjeinkhez?
signature.asc
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages