Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Sony servis

29 views
Skip to first unread message

Goran

unread,
Aug 6, 2008, 8:01:08 AM8/6/08
to
Zna li netko koje je radno vrijeme sonyjevog servisa RIZ COMMERCE u
splitu? Nikako ih uhvatit na tel.

Mad-Eye Moody

unread,
Aug 6, 2008, 12:40:04 PM8/6/08
to
On Wed, 06 Aug 2008 14:01:08 +0200, Goran wrote:

> Zna li netko koje je radno vrijeme sonyjevog servisa RIZ COMMERCE u
> splitu? Nikako ih uhvatit na tel.

ahaha
pazi, to je jedan komunistički uređen ured sa jednim neljubaznim tipom.
primjetio sam i da nemaju kompjuter. samo prosljeđuju u zg servis. dakle,
šalji slobodno u zg gdje već ako ne želiš susret sa jednim neugodnim
činovničićem.
ako ipak moraš, nemoj SLUČAJNO izgubit potvrdu... jer nećeš dobit nazad
ono što si slao.
i ne kupuj više sony... ne govorim radi sonija (iako i soni već dugo nije
što je bio), nego radi toga što u gradu splitu nemaju PRAVI servis.

bagio007

unread,
Aug 6, 2008, 1:04:59 PM8/6/08
to

"Mad-Eye Moody" <zhilla2R...@gmail.com> wrote in message
news:pan.2008.08...@gmail.com...

> i ne kupuj više sony... ne govorim radi sonija (iako i soni već dugo nije
> što je bio), nego radi toga što u gradu splitu nemaju PRAVI servis.

nemaju ni pravi sony ; ) ( made in Cz ; ) )

the_mesar

unread,
Aug 6, 2008, 1:13:10 PM8/6/08
to
On Aug 6, 2:01 pm, Goran <go...@nospam.com> wrote:
> Zna li netko koje je radno vrijeme sonyjevog servisa RIZ COMMERCE u
> splitu? Nikako ih uhvatit na tel.

Ja sam ih svojedobno prijavio inspektoratu!

Keli

unread,
Aug 6, 2008, 2:25:17 PM8/6/08
to
"bagio007" <bagi...@ptspclan.com> wrote in message
news:g7clk3$etc$1...@localhost.localdomain...

Bolje i Cz nego China. :)

BEBI

unread,
Aug 6, 2008, 6:55:06 PM8/6/08
to


I sta si postiga?

--
--
*Zdravi i veseli bili !!! Bebi*
----------------------------------------
----------------------------------------

techLab

unread,
Aug 7, 2008, 5:07:59 AM8/7/08
to
sad ti radi do 12...meni nedavno popravili tv....sve ok.Brzo,jeftino.

morski pas

unread,
Aug 7, 2008, 6:37:07 PM8/7/08
to

"BEBI" <be...@hi.t-com.hr> wrote in message
news:g7da4d$56v$1...@ss408.t-com.hr...

> the_mesar wrote:
>> On Aug 6, 2:01 pm, Goran <go...@nospam.com> wrote:
>>> Zna li netko koje je radno vrijeme sonyjevog servisa RIZ COMMERCE u
>>> splitu? Nikako ih uhvatit na tel.
>>
>> Ja sam ih svojedobno prijavio inspektoratu!
>
>
> I sta si postiga?

Nisan ni ja nista postiga ajer je zakon u kurcu, ali od tada izbjegavam
sony, sta je zalosno, ali me niko nece jebat


morski pas

unread,
Aug 7, 2008, 6:36:12 PM8/7/08
to

"the_mesar" <antima...@hotmail.com> wrote in message
news:760a76f0-e55e-43d3...@d45g2000hsc.googlegroups.com...

i ja san ih bija prijavija inspektoratu


morski pas

unread,
Aug 7, 2008, 6:35:34 PM8/7/08
to

"Mad-Eye Moody" <zhilla2R...@gmail.com> wrote in message
news:pan.2008.08...@gmail.com...
> On Wed, 06 Aug 2008 14:01:08 +0200, Goran wrote:
>
>> Zna li netko koje je radno vrijeme sonyjevog servisa RIZ COMMERCE u
>> splitu? Nikako ih uhvatit na tel.
>
> ahaha
> pazi, to je jedan komunistički uređen ured sa jednim neljubaznim tipom.
> primjetio sam i da nemaju kompjuter. samo prosljeđuju u zg servis. dakle,
> ąalji slobodno u zg gdje već ako ne ľelią susret sa jednim neugodnim
> činovničićem.
> ako ipak moraą, nemoj SLUČAJNO izgubit potvrdu... jer nećeą dobit nazad
> ono ąto si slao.
> i ne kupuj viąe sony... ne govorim radi sonija (iako i soni već dugo nije
> ąto je bio), nego radi toga ąto u gradu splitu nemaju PRAVI servis.

potpisujem sve receno kao istinu


Goran

unread,
Aug 8, 2008, 6:38:19 AM8/8/08
to

Bio sam i ostavio uredjaj, valjda ce ga vratit jos u ovom zivotu

0 new messages