Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

QHY5 setup

0 views
Skip to first unread message

Vid

unread,
May 18, 2008, 11:25:59 AM5/18/08
to
Kratki setup sto sam skinuo od drivera da bih pokrenuo kamericu, ako jos
nekome treba.

http://vidastro.blogspot.com/2008/05/qhy5-setup.html


Gordan

unread,
May 18, 2008, 2:05:22 PM5/18/08
to
Hvala, Vid, lijepo i korisno!
Je li tvoja QHY5 mono ili color?
QGvideo je 30-days trial?
Gordan

"Vid" <vid.niko...@zg.htnet.hr> wrote in message
news:g0phmk$gsm$1...@garrison.globalnet.hr...

Vid Nikolic

unread,
May 18, 2008, 2:30:15 PM5/18/08
to
Kolor je . U Qvideo mozes kliknuti na mono ili kolor, dakle, kolor je.
Verzija je 3.1.0. mislim da nije nikakav 30-days trial.
Kaj je tvoja mono?

--
http://vidastro.blogspot.com/
"Gordan" <gordan.b...@ck.t-com.hr> wrote in message
news:g0pr50$or5$1...@ss408.t-com.hr...

Gordan

unread,
May 19, 2008, 2:32:47 AM5/19/08
to
I kod mene postoje "color" i "mono" opcije u menijima, ali na slikama nema
boje - izgleda da je c/b.
Ali to je OK za autoguider (mislim da je c/b malo osjetljivija od color
verzije), sto ti mislis?
Nadam se da cu danas isprobati kamere, ako vrijeme dozvoli.
Pozdrav,
Gordan

"Vid Nikolic" <vid.ni...@NOSPAMzg.htnet.hr> wrote in message
news:g0psgb$kqh$1...@garrison.globalnet.hr...

0 new messages