Miljenko.Martinjak
unread,May 22, 2013, 10:54:27 PM5/22/13You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to
On 21.5.2013 10:18, jojo wrote:
> Bok, neznam dali pitam na pravom mijestu... uglavnom imam neki obiÄ an
> dalekozor... koji sam držao u original kutiji u barki, no pred neki dan
> sam skužio nakon što ga nisam koristio godinu dana da jednostavno
> više ne radi, dakle na jedno oko vidim samo svijetlo na drugo ništa...
> nije pao da je nešto moglo puknut barem mislim... predpostavljam da je
> vlaga ušla u njega i zamaglila leće... dali vam je to poznato? dali se
> ga može spasitit..
Pa stavi ga nekoliko tjedana na suhi zrak nek se osusi pa onda vidi
koliko ga je sol unistila ili koliko se je gljivica namnozilo na
povrsinama leca.
Susenje mozes ubrzati s rizom ili silicagelom.