Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

HRT

8 views
Skip to first unread message

Stalker

unread,
Jun 2, 2012, 3:37:22 PM6/2/12
to
"BrendLeader Award 2012"
WTF!?

Jura

unread,
Jun 2, 2012, 4:09:59 PM6/2/12
to

Stalker

unread,
Jun 2, 2012, 5:03:07 PM6/2/12
to
Mda, par dana prikazuju logo s tim tekstom, tekst bijele boje i ima pol
metra... katastrofa.

Stalker

unread,
Jun 2, 2012, 5:55:12 PM6/2/12
to
LOL, jos su krivo napisali "BrendLeader" umjesto "Brand Leader" :))))
Mislio sam da je "brend", ok mozda kao udomaceni termin, a kad ono u
clanku lijepo stoji "Brand Leader"... HRT :)))

Vox

unread,
Jun 3, 2012, 9:23:44 AM6/3/12
to

"Stalker" wrote
>
> LOL, jos su krivo napisali "BrendLeader" umjesto "Brand Leader" :))))
> Mislio sam da je "brend", ok mozda kao udomaceni termin, a kad ono u
> clanku lijepo stoji "Brand Leader"... HRT :)))

To je originalni logotip nagrade u kojem je "a" zarotiran oko horizontalne
osi, pa izgleda kao "e". Slaľem se da ta sprdačina ne bi trebala biti na
ekranu. Ego-trip iskompleksiranog Brune Kovačevića.


Stalker

unread,
Jun 3, 2012, 9:49:21 PM6/3/12
to
On 3.6.2012. 15:23, Vox wrote:
> "Stalker" wrote
>>
>> LOL, jos su krivo napisali "BrendLeader" umjesto "Brand Leader" :))))
>> Mislio sam da je "brend", ok mozda kao udomaceni termin, a kad ono u
>> clanku lijepo stoji "Brand Leader"... HRT :)))
>
> To je originalni logotip nagrade u kojem je "a" zarotiran oko horizontalne
> osi, pa izgleda kao "e". Slažem se da ta sprdačina ne bi trebala biti na
> ekranu. Ego-trip iskompleksiranog Brune Kovačevića.

Bruno "Kim Jong Drugi" Kovacevic, kazes :)))))))

Crni mačak

unread,
Jun 4, 2012, 6:40:03 AM6/4/12
to
Nisu krivo napisali nego tebi trebaju naočale a i malo više mozga u
glavi... Koliko ja vidim slovo "a" su naopako okrenuli, ali treba imati
IQ veći od broja cipela koje nosiš da bi to skužio...


kko

unread,
Jun 8, 2012, 7:08:56 AM6/8/12
to
Ma ne, nego je natpis premali pa ne vide svi naopako okrenuto a.
Trebalo bi taj natpis povećati da se bolje vidi.

Stalker

unread,
Jun 8, 2012, 8:22:41 PM6/8/12
to
On 8.6.2012. 13:08, kko wrote:
> Trebalo bi taj natpis povećati da se bolje vidi.

Neeeee, nemoj da te Bruno Kovacevic cuje i dobije novu ideju :)

Stalker

unread,
Jun 8, 2012, 8:21:24 PM6/8/12
to
Mda, mda.

Nego, sto kazete na danasnji natpis ispod logoa? "Hrvatska-Irska" :-))))

Vox

unread,
Jun 9, 2012, 9:40:38 AM6/9/12
to

"Stalker" wrote
>
> Nego, sto kazete na danasnji natpis ispod logoa? "Hrvatska-Irska" :-))))

Kad smo mislili da natpis ne moze biti veci, Bruno nas je demantirao. Ili je
procitao sto je napisao kko.


Goran Marinić

unread,
Jun 9, 2012, 9:53:44 AM6/9/12
to
On 4.6.2012. 12:40, Crni mačak wrote:
>
> Nisu krivo napisali nego tebi trebaju naočale a i malo više mozga u
> glavi... Koliko ja vidim slovo "a" su naopako okrenuli, ali treba imati
> IQ veći od broja cipela koje nosiš da bi to skužio...

Jer je taj engleski slogan baš krasno razaznatljiv, a tko god ne
razumije dizajnersko prekenjavanje na račun pravopisa je idiot.
0 new messages