On 3.6.2012. 15:23, Vox wrote:
> "Stalker" wrote
>>
>> LOL, jos su krivo napisali "BrendLeader" umjesto "Brand Leader" :))))
>> Mislio sam da je "brend", ok mozda kao udomaceni termin, a kad ono u
>> clanku lijepo stoji "Brand Leader"... HRT :)))
>
> To je originalni logotip nagrade u kojem je "a" zarotiran oko horizontalne
> osi, pa izgleda kao "e". Slažem se da ta sprdačina ne bi trebala biti na
> ekranu. Ego-trip iskompleksiranog Brune Kovačevića.
Bruno "Kim Jong Drugi" Kovacevic, kazes :)))))))