Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

HRT, Nova i RTL u Total TV

97 views
Skip to first unread message

Jo

unread,
Nov 30, 2010, 9:40:43 AM11/30/10
to
Od sutra 30.12.2010. HRT, Nova i RTL ce raditi
u Total TV-u !!

Jo

unread,
Nov 30, 2010, 9:43:34 AM11/30/10
to
Od sutra 01.12.2010... Ispricavam se :))

Simooooooo

unread,
Nov 30, 2010, 10:12:52 AM11/30/10
to
kao da je to dobro?

"Jo" je napisao u poruci interesnoj
grupi:b43af6ha75b2oq13v...@4ax.com...

Jo

unread,
Nov 30, 2010, 10:23:08 AM11/30/10
to
Kako kome...

On Tue, 30 Nov 2010 16:12:52 +0100, "Simooooooo" <ni...@nista.da>
wrote:

Jo

unread,
Nov 30, 2010, 10:29:52 AM11/30/10
to
On Tue, 30 Nov 2010 16:25:20 +0100, "BEBI" <be...@hi.t-com.hr> wrote:

>Simooooooo wrote:
>> kao da je to dobro?
>>
>
>

>Za Total je itekako, za Digi nije!
>To prakticki znaci kraj Digi-ja.
>--

Total TV je od sutra B Net
http://www.bnet.hr/cro/televizija/satelitska_tv

Nikola

unread,
Nov 30, 2010, 10:32:46 AM11/30/10
to

A jel se moze taj bnet uzeti ako zivim u kuci?
Znam da je prije bila shema samo u zgradama.

Crni macak

unread,
Nov 30, 2010, 10:47:54 AM11/30/10
to
Nikola wrote:
> A jel se moze taj bnet uzeti ako zivim u kuci?
> Znam da je prije bila shema samo u zgradama.

Ne. Jos uvijek je ista situacija.

BEBI

unread,
Nov 30, 2010, 11:57:15 AM11/30/10
to


Pa ko ti brani, stavis antenu, uzmes Total i voila ;)
--
--
*Zdravi i veseli bili !!! Bebi*
----------------------------------------
----------------------------------------

MaGa

unread,
Nov 30, 2010, 11:53:26 AM11/30/10
to
>Za Total je itekako, za Digi nije!
> To prakticki znaci kraj Digi-ja.
Zaboga, zašto?

Nikola

unread,
Nov 30, 2010, 1:08:24 PM11/30/10
to
On 30.11.2010. 17:57, BEBI wrote:
> Nikola wrote:
>> On 30.11.2010. 16:29, Jo wrote:
>>> On Tue, 30 Nov 2010 16:25:20 +0100, "BEBI"<be...@hi.t-com.hr> wrote:
>>>
>>>> Simooooooo wrote:
>>>>> kao da je to dobro?
>>>>>
>>>>
>>>>
>>>> Za Total je itekako, za Digi nije!
>>>> To prakticki znaci kraj Digi-ja.
>>>> --
>>>
>>> Total TV je od sutra B Net
>>> http://www.bnet.hr/cro/televizija/satelitska_tv
>>
>>
>>
>> A jel se moze taj bnet uzeti ako zivim u kuci?
>> Znam da je prije bila shema samo u zgradama.
>
>
> Pa ko ti brani, stavis antenu, uzmes Total i voila ;)

A jel ima Total tv paket programe Sport klub i Sportklub+?

Svizac

unread,
Nov 30, 2010, 1:27:26 PM11/30/10
to

"Jo" <j...@noemail.com> je napisao u poruci interesnoj
grupi:b43af6ha75b2oq13v...@4ax.com...

> Od sutra 30.12.2010. HRT, Nova i RTL ce raditi
> u Total TV-u !!

ni ovih 15tak zemaljskih ne stignem pogledati :)
pretplatu ionako moram placat Htv ju , koji ce mi q jos i pretplata na total
??
svi ti pay programi , su bez veze , nema se kad to gledat , to je samo za q
ja imam a ti ne :)


Shran

unread,
Nov 30, 2010, 1:28:43 PM11/30/10
to

"BEBI" <be...@hi.t-com.hr> wrote in message
news:id3516$l65$1...@ss408.t-com.hr...

> Simooooooo wrote:
>> kao da je to dobro?
>>
>
>
> Za Total je itekako, za Digi nije!
> To prakticki znaci kraj Digi-ja.

Ni u kojem slucaju to nece biti kraj Digija, zaboravljas da Digi kosta 45
kn/mjesecno a da ce Bnet biti duplo skuplji jer je dignuo totalovu cijenu
35%


crozac

unread,
Nov 30, 2010, 3:29:23 PM11/30/10
to

Mozda preko DVB-T, ali putem satelita nema sanse...

Bok,

Zac

Jo

unread,
Nov 30, 2010, 5:18:32 PM11/30/10
to

Ima i te kako.. ocito nisi pogledao link u mojem postu..

crozac

unread,
Nov 30, 2010, 5:24:16 PM11/30/10
to

Papir trpi svasta, no pricekajmo sliku HRT-a u paketu TotalTV-a pa cemo
onda nastaviti :-)

Bok,

Zac

Shran

unread,
Nov 30, 2010, 6:28:37 PM11/30/10
to

"crozac" <cro...@hotmail.com> wrote in message
news:id3tig$bh9$1...@ss408.t-com.hr...

>>>> Od sutra 30.12.2010. HRT, Nova i RTL ce raditi
>>>>> u Total TV-u !!
>>>
>>> Mozda preko DVB-T, ali putem satelita nema sanse...
>>>
>>
>> Ima i te kako.. ocito nisi pogledao link u mojem postu..
>
> Papir trpi svasta, no pricekajmo sliku HRT-a u paketu TotalTV-a pa cemo
> onda nastaviti :-)

Nova i RTL mozda no prije ce na vrbi roditi grozdje nego ce HRT uci u neki
satelitski paket tipa Total ili Digi. Pa nisu ludi da se prodaju tamo za
neku sicu kad ubiru masnu lovu od prodaje svojih sat kartica gastarbajterima
po cijeni 150 eur godisnje


Ja

unread,
Nov 30, 2010, 6:54:03 PM11/30/10
to


Izgleda da je ipak istina :)
http://www.bnet.hr/cro/televizija/satelitska_tv
vidi pdf popis programa.
Super jedan daljinski manje na stolu.

Goran

unread,
Dec 1, 2010, 3:27:56 AM12/1/10
to

Zasto onda citas ovu grupu?:))

Bruno Babic

unread,
Dec 1, 2010, 3:55:56 AM12/1/10
to
Nikola wrote:
> A jel se moze taj bnet uzeti ako zivim u kuci?
> Znam da je prije bila shema samo u zgradama.

Odes na njihovu stranicu i provjeris dostupnost. Nakon sto te malo
izgnjave sa upisivanjem adrese, veselo ce ti priopciti da ti je dostupna
njihova satelitska usluga. Za ne povjerovati je, ali su doslovno
usmjerili satelit da odasilja bas na tvoju kucu, a na susjedovu nisu! I
ti se onda poveselis i narucis njihovu uslugu i sav sretan gledas TV...

--
bbabic(a)globalnet.hr
2b||!2b?

Svizac

unread,
Dec 1, 2010, 5:33:48 AM12/1/10
to

"Goran" <go...@nospam.com> je napisao u poruci interesnoj
grupi:id50uc$7nt$1...@ss408.t-com.hr...

Zato jer mi je penjanje po krovu hobi ;)

Aleksandar Ivanisevic

unread,
Dec 1, 2010, 6:16:29 AM12/1/10
to
"Shran" <so...@no.mail> writes:

> Nova i RTL mozda no prije ce na vrbi roditi grozdje nego ce HRT uci u neki
> satelitski paket tipa Total ili Digi. Pa nisu ludi da se prodaju tamo za
> neku sicu kad ubiru masnu lovu od prodaje svojih sat kartica gastarbajterima
> po cijeni 150 eur godisnje

Aj da poznas jednog gastarbajtera koji je calnuo tu lovu, jos bi bio i
vjerodostojan ;)

Oni imaju razgranatu ponudu CS-a preko bosanskih poduzetnika koji
lifraju komplet preprogramirane drimbokse po principu plug and play
ili trose streaming preko neta, dat 10 ojra mjesecno samo za jedan i
pol kanal nece nitko, mozda tu i tamo poneki klub di ekipa onda ide
gledat utakmice, ali to je neznatna lova.

--
Ti si arogantan, prepotentan i peglaš vlastitu frustraciju. -- Ivan
Tišljar, hr.comp.os.linux

Jo

unread,
Dec 1, 2010, 6:33:29 AM12/1/10
to


RTL proradio

Jo

unread,
Dec 1, 2010, 6:37:18 AM12/1/10
to

Proradilo i Nova i HTV1

VI

unread,
Dec 1, 2010, 9:53:41 AM12/1/10
to

"Aleksandar Ivanisevic" <aleks...@ivanisevic.de> schrieb im Newsbeitrag
news:m31v61n...@alex.2e-systems.com...

> "Shran" <so...@no.mail> writes:
>
>> Nova i RTL mozda no prije ce na vrbi roditi grozdje nego ce HRT uci u
>> neki
>> satelitski paket tipa Total ili Digi. Pa nisu ludi da se prodaju tamo za
>> neku sicu kad ubiru masnu lovu od prodaje svojih sat kartica
>> gastarbajterima
>> po cijeni 150 eur godisnje
>
> Aj da poznas jednog gastarbajtera koji je calnuo tu lovu, jos bi bio i
> vjerodostojan ;)
>
> Oni imaju razgranatu ponudu CS-a preko bosanskih poduzetnika koji
> lifraju komplet preprogramirane drimbokse po principu plug and play
> ili trose streaming preko neta, dat 10 ojra mjesecno samo za jedan i
> pol kanal nece nitko, mozda tu i tamo poneki klub di ekipa onda ide
> gledat utakmice, ali to je neznatna lova.


Ne znam otkud ti to , ali bar 90% ljudi koje znam u Njemackoj imaju original
HRT , moju malenkost ukljucujuci. I svake godine platim uredno 1000 kn, kao
i svi oni...
Ali ako stvarno B.Net paket bude 79 kn mjesecno sa HRT-om, ne garantujem da
ce svi i ostati i placati samo za HRT toliko.


MaGa

unread,
Dec 1, 2010, 11:29:44 AM12/1/10
to
>Zato jer mi je penjanje po krovu hobi ;)

Zaboravija si na motanje čokolade ;)


Shirke

unread,
Dec 1, 2010, 12:43:36 PM12/1/10
to
>>>>> Od sutra 30.12.2010. HRT, Nova i RTL ce raditi
>>>>> u Total TV-u !!
>>>
>>> Mozda preko DVB-T, ali putem satelita nema sanse...
>>>
>>> Bok,
>>>
>>> Zac
>>
>> Ima i te kako.. ocito nisi pogledao link u mojem postu..
>
> Papir trpi svasta, no pricekajmo sliku HRT-a u paketu TotalTV-a pa cemo
> onda nastaviti :-)
>
> Bok,
>
> Zac

Evo, docekali smo sliku HRT-a u paketu TotalTV-a (11095 H 27300 2/3).
Mozemo nastaviti dalje.

Pozdrav, Ivan.

crozac

unread,
Dec 1, 2010, 2:22:02 PM12/1/10
to

Sada brojimo dane (sate) koliko ce kanali biti aktivni.
Usput HRT im je pripremio tuzbu zbog ne ovlastenog reemitiranja.

Bok,

Zac

Shran

unread,
Dec 1, 2010, 2:42:45 PM12/1/10
to

"Ja" <moja...@gmail.com> wrote in message
news:id42s4$d9f$1...@localhost.localdomain...

>
>>>>>> Od sutra 30.12.2010. HRT, Nova i RTL ce raditi
>>>>>>> u Total TV-u !!
>>>>>
>>>>> Mozda preko DVB-T, ali putem satelita nema sanse...
>>>>>
>>>>
>>>> Ima i te kako.. ocito nisi pogledao link u mojem postu..
>>>
>>> Papir trpi svasta, no pricekajmo sliku HRT-a u paketu TotalTV-a pa cemo
>>> onda nastaviti :-)
>>
>> Nova i RTL mozda no prije ce na vrbi roditi grozdje nego ce HRT uci u
>> neki
>> satelitski paket tipa Total ili Digi. Pa nisu ludi da se prodaju tamo za
>> neku sicu kad ubiru masnu lovu od prodaje svojih sat kartica
>> gastarbajterima
>> po cijeni 150 eur godisnje
>>
>>
>
>
> Izgleda da je ipak istina :)
> http://www.bnet.hr/cro/televizija/satelitska_tv
> vidi pdf popis programa.
> Super jedan daljinski manje na stolu.

Nece dugo, prema zadnjim vijestima pravna sluzba HRT-a vec je pokrenula
tuzbu protiv bneta radi neovlastenog reemitiranja sa satelita.

Ovi u bnetu ili imaju nekog jakog aduta u rukavu ili su toliko glupi da su
mislili kako ce im to sa HRT-om samo tako proci....


Đuka

unread,
Dec 1, 2010, 10:15:56 PM12/1/10
to
Evo maknut je sad htv

--
http://jazz-ba.com

Ja

unread,
Dec 2, 2010, 5:30:07 AM12/2/10
to


mozda nije bilo programa u 4:15, jer sada ima htv :)


-= Nenad =-

unread,
Dec 2, 2010, 4:57:54 PM12/2/10
to
On Dec 1, 12:16 pm, Aleksandar Ivanisevic <aleksan...@ivanisevic.de>
wrote:

> "Shran" <so...@no.mail> writes:
> > Nova i RTL mozda no prije ce na vrbi roditi grozdje nego ce HRT uci u neki
> > satelitski paket tipa Total ili Digi. Pa nisu ludi da se prodaju tamo za
> > neku sicu kad ubiru masnu lovu od prodaje svojih sat kartica gastarbajterima
> > po cijeni 150 eur godisnje
>
> Aj da poznas jednog gastarbajtera koji je calnuo tu lovu, jos bi bio i
> vjerodostojan ;)

Znam ja jednog, zapravo dvojicu, a sam imam onu dozivotnu.

> Oni imaju razgranatu ponudu CS-a preko bosanskih poduzetnika koji
> lifraju komplet preprogramirane drimbokse po principu plug and play
> ili trose streaming preko neta, dat 10 ojra mjesecno samo za jedan i
> pol kanal nece nitko, mozda tu i tamo poneki klub di ekipa onda ide
> gledat utakmice, ali to je neznatna lova.

Vjerovao ili ne, kod mene je HRT 99% vremena, a imam i BBC i
Niskozemce na kabelu...
I pored poduzetnika.ba ima nas dosta koji koristimo "fair play" CS, a
tu je HRT kartica jako cijenjena.

0 new messages