"Jo" je napisao u poruci interesnoj
grupi:b43af6ha75b2oq13v...@4ax.com...
On Tue, 30 Nov 2010 16:12:52 +0100, "Simooooooo" <ni...@nista.da>
wrote:
>Simooooooo wrote:
>> kao da je to dobro?
>>
>
>
>Za Total je itekako, za Digi nije!
>To prakticki znaci kraj Digi-ja.
>--
Total TV je od sutra B Net
http://www.bnet.hr/cro/televizija/satelitska_tv
A jel se moze taj bnet uzeti ako zivim u kuci?
Znam da je prije bila shema samo u zgradama.
Ne. Jos uvijek je ista situacija.
Pa ko ti brani, stavis antenu, uzmes Total i voila ;)
--
--
*Zdravi i veseli bili !!! Bebi*
----------------------------------------
----------------------------------------
A jel ima Total tv paket programe Sport klub i Sportklub+?
ni ovih 15tak zemaljskih ne stignem pogledati :)
pretplatu ionako moram placat Htv ju , koji ce mi q jos i pretplata na total
??
svi ti pay programi , su bez veze , nema se kad to gledat , to je samo za q
ja imam a ti ne :)
Ni u kojem slucaju to nece biti kraj Digija, zaboravljas da Digi kosta 45
kn/mjesecno a da ce Bnet biti duplo skuplji jer je dignuo totalovu cijenu
35%
Mozda preko DVB-T, ali putem satelita nema sanse...
Bok,
Zac
Ima i te kako.. ocito nisi pogledao link u mojem postu..
Papir trpi svasta, no pricekajmo sliku HRT-a u paketu TotalTV-a pa cemo
onda nastaviti :-)
Bok,
Zac
Nova i RTL mozda no prije ce na vrbi roditi grozdje nego ce HRT uci u neki
satelitski paket tipa Total ili Digi. Pa nisu ludi da se prodaju tamo za
neku sicu kad ubiru masnu lovu od prodaje svojih sat kartica gastarbajterima
po cijeni 150 eur godisnje
Izgleda da je ipak istina :)
http://www.bnet.hr/cro/televizija/satelitska_tv
vidi pdf popis programa.
Super jedan daljinski manje na stolu.
Zasto onda citas ovu grupu?:))
Odes na njihovu stranicu i provjeris dostupnost. Nakon sto te malo
izgnjave sa upisivanjem adrese, veselo ce ti priopciti da ti je dostupna
njihova satelitska usluga. Za ne povjerovati je, ali su doslovno
usmjerili satelit da odasilja bas na tvoju kucu, a na susjedovu nisu! I
ti se onda poveselis i narucis njihovu uslugu i sav sretan gledas TV...
--
bbabic(a)globalnet.hr
2b||!2b?
Zato jer mi je penjanje po krovu hobi ;)
> Nova i RTL mozda no prije ce na vrbi roditi grozdje nego ce HRT uci u neki
> satelitski paket tipa Total ili Digi. Pa nisu ludi da se prodaju tamo za
> neku sicu kad ubiru masnu lovu od prodaje svojih sat kartica gastarbajterima
> po cijeni 150 eur godisnje
Aj da poznas jednog gastarbajtera koji je calnuo tu lovu, jos bi bio i
vjerodostojan ;)
Oni imaju razgranatu ponudu CS-a preko bosanskih poduzetnika koji
lifraju komplet preprogramirane drimbokse po principu plug and play
ili trose streaming preko neta, dat 10 ojra mjesecno samo za jedan i
pol kanal nece nitko, mozda tu i tamo poneki klub di ekipa onda ide
gledat utakmice, ali to je neznatna lova.
--
Ti si arogantan, prepotentan i peglaš vlastitu frustraciju. -- Ivan
Tišljar, hr.comp.os.linux
RTL proradio
Proradilo i Nova i HTV1
Ne znam otkud ti to , ali bar 90% ljudi koje znam u Njemackoj imaju original
HRT , moju malenkost ukljucujuci. I svake godine platim uredno 1000 kn, kao
i svi oni...
Ali ako stvarno B.Net paket bude 79 kn mjesecno sa HRT-om, ne garantujem da
ce svi i ostati i placati samo za HRT toliko.
Zaboravija si na motanje čokolade ;)
Evo, docekali smo sliku HRT-a u paketu TotalTV-a (11095 H 27300 2/3).
Mozemo nastaviti dalje.
Pozdrav, Ivan.
Sada brojimo dane (sate) koliko ce kanali biti aktivni.
Usput HRT im je pripremio tuzbu zbog ne ovlastenog reemitiranja.
Bok,
Zac
Nece dugo, prema zadnjim vijestima pravna sluzba HRT-a vec je pokrenula
tuzbu protiv bneta radi neovlastenog reemitiranja sa satelita.
Ovi u bnetu ili imaju nekog jakog aduta u rukavu ili su toliko glupi da su
mislili kako ce im to sa HRT-om samo tako proci....
mozda nije bilo programa u 4:15, jer sada ima htv :)
Znam ja jednog, zapravo dvojicu, a sam imam onu dozivotnu.
> Oni imaju razgranatu ponudu CS-a preko bosanskih poduzetnika koji
> lifraju komplet preprogramirane drimbokse po principu plug and play
> ili trose streaming preko neta, dat 10 ojra mjesecno samo za jedan i
> pol kanal nece nitko, mozda tu i tamo poneki klub di ekipa onda ide
> gledat utakmice, ali to je neznatna lova.
Vjerovao ili ne, kod mene je HRT 99% vremena, a imam i BBC i
Niskozemce na kabelu...
I pored poduzetnika.ba ima nas dosta koji koristimo "fair play" CS, a
tu je HRT kartica jako cijenjena.