Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

OT: Marina Sirtis veceras

0 views
Skip to first unread message

Sharky

unread,
Jul 31, 2004, 8:09:51 AM7/31/04
to
Gl.uloga u seriji Na granici moguceg, veceras u 0:30 :))))

--
http://www.ufpcroatia.tk
"Whole world removes from the path of a man
who knows where he is going."
~Anon~


SH@RK

unread,
Jul 31, 2004, 9:54:14 AM7/31/04
to
Nije večeras nego sutra !!!!!!!!!!!
ddddddddddddd

Sharky

unread,
Jul 31, 2004, 1:15:47 PM7/31/04
to
SH@RK <marko.d...@zg.htnet.hr> jednog dana napisa:
:: Nije večeras nego sutra !!!!!!!!!!!
:: ddddddddddddd

0:30 smatram pod veceras nisam rekao da je danas.
Nego da malo promjenim temu: Radis li ista za ovo dolje u sigu ili te
nogiramo? :)

Eddy

unread,
Jul 31, 2004, 8:17:40 PM7/31/04
to

dobra pica, u mladjim danima :-)
--
Double Up Or Quit,
Double Stake Or Split,
The Ace Of Spades.
The Ace Of Spades.

Remove NO SPAM when replying.

Miroslav

unread,
Aug 1, 2004, 4:38:04 AM8/1/04
to
Eddy <ibazu...@SPAMstudent.math.hr> wrote in message news:<1e8wo4zwmjzfd$.xe9xgbtd...@40tude.net>...

> On Sat, 31 Jul 2004 15:54:14 +0200, SH@RK wrote:
>
> > Nije večeras nego sutra !!!!!!!!!!!
> > ddddddddddddd
> >
> >> Gl.uloga u seriji Na granici moguceg, veceras u 0:30 :))))
>
> dobra pica, u mladjim danima :-)

Dobra je ona pica i danas. Evo pogledaj.

http://img35.exs.cx/img35/9895/marinasirtis1.jpg
http://img35.exs.cx/img35/5789/marinasirtis2-velika.jpg

Eddy

unread,
Aug 1, 2004, 5:26:12 AM8/1/04
to

nelose, stvarno nelose :))

raptor

unread,
Aug 1, 2004, 7:10:43 AM8/1/04
to
On 1 Aug 2004 01:38:04 -0700, miroslav....@st.htnet.hr
(Miroslav) wrote:

>Eddy <ibazu...@SPAMstudent.math.hr> wrote in message news:<1e8wo4zwmjzfd$.xe9xgbtd...@40tude.net>...
>> On Sat, 31 Jul 2004 15:54:14 +0200, SH@RK wrote:
>>
>> > Nije večeras nego sutra !!!!!!!!!!!
>> > ddddddddddddd
>> >
>> >> Gl.uloga u seriji Na granici moguceg, veceras u 0:30 :))))
>>
>> dobra pica, u mladjim danima :-)
>
>Dobra je ona pica i danas. Evo pogledaj.
>

nikad nije ona bila dobra pica :))

Eddy

unread,
Aug 1, 2004, 8:03:29 AM8/1/04
to

aaaaaaaa, zena jebeno izgleda u cijelom TNG-u :)))

Slobodan Milnovic

unread,
Aug 1, 2004, 8:37:39 AM8/1/04
to
Eddy <ibazu...@SPAMstudent.math.hr> writes:

[odrez odrez]


>> nikad nije ona bila dobra pica :))
>
> aaaaaaaa, zena jebeno izgleda u cijelom TNG-u :)))

Eh, to što tebi dobro izgleda, ne znači da je to i univerzalno. Meni
osobno je ona ok izgledala, ali na ovim slikama ima ok tijelo, ali valjd
ju kamera nije dobro uhvatila i u licu je baš nespretno i pomalo ružno
ispala. Je, vidi joj se svašta na tim slikama, no ima hrpa ženskih koje
imaju super tijelo, tako da to nije nešto presudno...

IMHO, ni jedna ženska u ST nije bila neka specijalna ljepotica.
Simpatične, zgodne, dobro građene, to da... No zato je većina
njih imala dobre uloge koje su dobro prezentirale, i zbog toga su bile
super, ne zbog ljepote...

--
Eric: "What're quantum mechanics?"
Rincewind: "I don't know. People who repair quantums, I suppose."

- "Eric" by Terry Pratchet

Den

unread,
Aug 1, 2004, 9:12:05 AM8/1/04
to

treba ju pogledati u filmu: "Wicked Lady, The (1983)"
ima li tko možda taj film pa da se razmjenimo za štogod?
ja naletio na par slika iz filma


Hellraiser

unread,
Jul 31, 2004, 7:50:35 PM7/31/04
to
Sharky s.h.a...@animail.net je u
svojem remek-djelu ceg26j$2jt$1...@bagan.srce.hr napisao:

> Gl.uloga u seriji Na granici moguceg, veceras u 0:30 :))))

Vidim, idu joj plačljive uloge :-P

--
--------------------------------------------------
And even when the memory of
us fades completely, mankind
will still have a lot to learn...


RypER

unread,
Aug 1, 2004, 10:13:25 AM8/1/04
to
Sharky transported these words
from his keyboard to our eyes:

> Gl.uloga u seriji Na granici moguceg, veceras u 0:30 :))))

Ne mogu baą zaključiti koliko je to stara epizoda, negdje u doba
insurrectiona, ili ąto? Nije baą nedavno snimljena, koliko mi se čini. Nisam
neki stručnjak za glumu, ali nekako pod utjecajem TNG-a sam očekivao da će
glumiti dobru osobu. A ovdje je bila pomalo opaka i prilično bossy.

--
What can I say? I like `em sane.


Svizac

unread,
Aug 1, 2004, 10:20:56 AM8/1/04
to
©etajući pokraj brloga moga, Hellraiser reče:

>> Gl.uloga u seriji Na granici moguceg, veceras u 0:30 :))))
>
> Vidim, idu joj plačljive uloge :-P


jako :-)

Paaaaiiin ... so much pain ... :-D
--
Ja sam svizac!
Squik! :-)

People wear fur just to piss off animal rights activists.

SPEAR - Antipspam program - www.cro-net.org/svizac/SPEAR.exe
Warcraft III paket - patch 1.16, crack, bnet loader i gateway editor -
www.cro-net.org/svizac/War3Net.exe


Eddy

unread,
Aug 1, 2004, 11:06:46 AM8/1/04
to
On Sun, 01 Aug 2004 14:37:39 +0200, Slobodan Milnovic wrote:

> Eddy <ibazu...@SPAMstudent.math.hr> writes:
>
> [odrez odrez]
>>> nikad nije ona bila dobra pica :))
>>
>> aaaaaaaa, zena jebeno izgleda u cijelom TNG-u :)))
>
> Eh, to što tebi dobro izgleda, ne znači da je to i univerzalno. Meni
> osobno je ona ok izgledala, ali na ovim slikama ima ok tijelo, ali valjd
> ju kamera nije dobro uhvatila i u licu je baš nespretno i pomalo ružno
> ispala. Je, vidi joj se svašta na tim slikama, no ima hrpa ženskih koje
> imaju super tijelo, tako da to nije nešto presudno...

slazem se.

> IMHO, ni jedna ženska u ST nije bila neka specijalna ljepotica.
> Simpatične, zgodne, dobro građene, to da... No zato je većina
> njih imala dobre uloge koje su dobro prezentirale, i zbog toga su bile
> super, ne zbog ljepote...

pa bas zato. IMHO njezina uloga je stvarno pogodjena i ona je u cijeloj
seriji odlicno glumila (ali, da je zgodna, jest).

Hellraiser

unread,
Aug 2, 2004, 10:25:29 AM8/2/04
to
Svizac goran.m...@inet.hr je u
svojem remek-djelu ceiu8o$piu$1...@ls219.htnet.hr napisao:

>>> Gl.uloga u seriji Na granici moguceg, veceras u 0:30 :))))
>>
>> Vidim, idu joj plačljive uloge :-P
>
> jako :-)
>
> Paaaaiiin ... so much pain ... :-D

E, da je samo to... Pola TNG-a je preplakala.

Miroslav

unread,
Aug 2, 2004, 6:22:08 PM8/2/04
to
"Den" <vh...@globalnet.hr> wrote in message news:<ceiptf$lkp$1...@garrison.globalnet.hr>...

> Miroslav wrote:
> > Eddy <ibazu...@SPAMstudent.math.hr> wrote in message
> > news:<1e8wo4zwmjzfd$.xe9xgbtd...@40tude.net>...
> >> On Sat, 31 Jul 2004 15:54:14 +0200, SH@RK wrote:
> >>
> >>> Nije večeras nego sutra !!!!!!!!!!!
> >>> ddddddddddddd
> >>>
> >>>> Gl.uloga u seriji Na granici moguceg, veceras u 0:30 :))))
> >>
> >> dobra pica, u mladjim danima :-)
> >
> > Dobra je ona pica i danas. Evo pogledaj.
> >
> > http://img35.exs.cx/img35/9895/marinasirtis1.jpg
> > http://img35.exs.cx/img35/5789/marinasirtis2-velika.jpg
>
> treba ju pogledati u filmu: "Wicked Lady, The (1983)"
> ima li tko moľda taj film pa da se razmjenimo za ątogod?

> ja naletio na par slika iz filma

i ja sam naletio na navedene slije ;))

M4RiO...

unread,
Aug 3, 2004, 3:50:58 PM8/3/04
to

ok, je jedino ne kuzim odakle joj tolike sise, ono prije u TNG-u bas i nije
imala tako velike dude, jedino ak u medjuvremenu niuje rodila, pa se to malo
rastegnulo...

--
M4RiO...


0 new messages