--
http://www.ufpcroatia.tk
"Whole world removes from the path of a man
who knows where he is going."
~Anon~
0:30 smatram pod veceras nisam rekao da je danas.
Nego da malo promjenim temu: Radis li ista za ovo dolje u sigu ili te
nogiramo? :)
dobra pica, u mladjim danima :-)
--
Double Up Or Quit,
Double Stake Or Split,
The Ace Of Spades.
The Ace Of Spades.
Remove NO SPAM when replying.
Dobra je ona pica i danas. Evo pogledaj.
http://img35.exs.cx/img35/9895/marinasirtis1.jpg
http://img35.exs.cx/img35/5789/marinasirtis2-velika.jpg
nelose, stvarno nelose :))
>Eddy <ibazu...@SPAMstudent.math.hr> wrote in message news:<1e8wo4zwmjzfd$.xe9xgbtd...@40tude.net>...
>> On Sat, 31 Jul 2004 15:54:14 +0200, SH@RK wrote:
>>
>> > Nije večeras nego sutra !!!!!!!!!!!
>> > ddddddddddddd
>> >
>> >> Gl.uloga u seriji Na granici moguceg, veceras u 0:30 :))))
>>
>> dobra pica, u mladjim danima :-)
>
>Dobra je ona pica i danas. Evo pogledaj.
>
nikad nije ona bila dobra pica :))
aaaaaaaa, zena jebeno izgleda u cijelom TNG-u :)))
[odrez odrez]
>> nikad nije ona bila dobra pica :))
>
> aaaaaaaa, zena jebeno izgleda u cijelom TNG-u :)))
Eh, to što tebi dobro izgleda, ne znači da je to i univerzalno. Meni
osobno je ona ok izgledala, ali na ovim slikama ima ok tijelo, ali valjd
ju kamera nije dobro uhvatila i u licu je baš nespretno i pomalo ružno
ispala. Je, vidi joj se svašta na tim slikama, no ima hrpa ženskih koje
imaju super tijelo, tako da to nije nešto presudno...
IMHO, ni jedna ženska u ST nije bila neka specijalna ljepotica.
Simpatične, zgodne, dobro građene, to da... No zato je većina
njih imala dobre uloge koje su dobro prezentirale, i zbog toga su bile
super, ne zbog ljepote...
--
Eric: "What're quantum mechanics?"
Rincewind: "I don't know. People who repair quantums, I suppose."
- "Eric" by Terry Pratchet
treba ju pogledati u filmu: "Wicked Lady, The (1983)"
ima li tko možda taj film pa da se razmjenimo za štogod?
ja naletio na par slika iz filma
Vidim, idu joj plačljive uloge :-P
--
--------------------------------------------------
And even when the memory of
us fades completely, mankind
will still have a lot to learn...
> Gl.uloga u seriji Na granici moguceg, veceras u 0:30 :))))
Ne mogu baą zaključiti koliko je to stara epizoda, negdje u doba
insurrectiona, ili ąto? Nije baą nedavno snimljena, koliko mi se čini. Nisam
neki stručnjak za glumu, ali nekako pod utjecajem TNG-a sam očekivao da će
glumiti dobru osobu. A ovdje je bila pomalo opaka i prilično bossy.
--
What can I say? I like `em sane.
jako :-)
Paaaaiiin ... so much pain ... :-D
--
Ja sam svizac!
Squik! :-)
People wear fur just to piss off animal rights activists.
SPEAR - Antipspam program - www.cro-net.org/svizac/SPEAR.exe
Warcraft III paket - patch 1.16, crack, bnet loader i gateway editor -
www.cro-net.org/svizac/War3Net.exe
> Eddy <ibazu...@SPAMstudent.math.hr> writes:
>
> [odrez odrez]
>>> nikad nije ona bila dobra pica :))
>>
>> aaaaaaaa, zena jebeno izgleda u cijelom TNG-u :)))
>
> Eh, to što tebi dobro izgleda, ne znači da je to i univerzalno. Meni
> osobno je ona ok izgledala, ali na ovim slikama ima ok tijelo, ali valjd
> ju kamera nije dobro uhvatila i u licu je baš nespretno i pomalo ružno
> ispala. Je, vidi joj se svašta na tim slikama, no ima hrpa ženskih koje
> imaju super tijelo, tako da to nije nešto presudno...
slazem se.
> IMHO, ni jedna ženska u ST nije bila neka specijalna ljepotica.
> Simpatične, zgodne, dobro građene, to da... No zato je većina
> njih imala dobre uloge koje su dobro prezentirale, i zbog toga su bile
> super, ne zbog ljepote...
pa bas zato. IMHO njezina uloga je stvarno pogodjena i ona je u cijeloj
seriji odlicno glumila (ali, da je zgodna, jest).
E, da je samo to... Pola TNG-a je preplakala.
i ja sam naletio na navedene slije ;))
ok, je jedino ne kuzim odakle joj tolike sise, ono prije u TNG-u bas i nije
imala tako velike dude, jedino ak u medjuvremenu niuje rodila, pa se to malo
rastegnulo...
--
M4RiO...