On 11/07/2012 08:26 PM, rerom wrote:
> Uglavnom vozim cestovnjaka, pa me interesira sto o ovakvim pothvatima misli
> xc/downhill ekipa...pitanje je, ima li ovdje ipak malo previse glave u
> torbi, izazivanja sudbine, bez obzira na savrsenu tehniku, koncentraciju i
> bicikle i bez obzira na jako atraktivan video ??
Evo recimo ja se ne bi spustao tim putem. :)
Ali otkad sam poceo cesce voziti offroad, definitivno sam podignuo
razinu spusteva i brzina koje vozim, a koje prije ne bi ni u ludilu.
Nesto je u vozenju, nesto u kvalitetnom biciklu, pogotovo prednjoj vilici.
Zanimljivo je recimo da je meni strah obrnuto proporcionalan hodu vilice. :)
Recimo na cross motorima, koji imaju 200+ mm hoda napred i nazad, bez
ikakvog straha idem po bilo cemu, dok god bicikle koju imam i na kojoj
imam nekih 100-120mm, malo drukcije se postavljam kad krene spust po
razrovanim komadima kamenja.
--
ToMo