ako ima prijedlog za bicikl u cijenovnom rangu do cca 2500kn.
imam 178cm, 80kg.. planiram voziti uglavnom rekrativno- ne po nekakvim
spustevima.
koji je vas prijedlog za masinice- mislim kakve bi oprema trebala biti?
lijep pozdrav.
pa da budem iskren bacio sam oko na ova tri:
http://www.dsg.hr/proizvod.asp?Sifra=4005
http://www.studioimago.hr/rogjoma/ model nevada1.0
http://www.ciklus.hr/katalog/view/833/
e sad to sa opremom mi djeluje malo zbunjujuce: znam da ima shimano
acera,altus,alivio,deore...
ali sad ovi sa dvoslovnim oznakama nemam poima kakvi su...
diskovi mi nisu bitni kao ni to da je model proslogodisnji- ako je jeftiniji
:-)
hvala na odgovoru.
Wheeler ti je ovogodisnji model i krivo pise da je razina opreme Deore, to
je 24 brzinski bicikl i lako moguce da je u ovom trenutku najbolje sto se
nudi u ducanima za 2500 kn.
DB je proslogodisnji model i malo je vjerojatno da ces ih jos naci, a imao
je i rucice mjenajca Acera, dakle losije od Wheelera.
znaci po tebi wheeler bi bio bolji...
a sto se tice opreme pise da ima deore straznji mjenjac- mislis da je to
krivo?
brine me jedino da li ce za moju visinu(cca 178) velicine raspolozive biti
o.k. (17,5'' ; 21'': 22.5'').
da li taj ima duple felge?
hvala jos jednom...
usput onaj fuji taj je definitivno losiji od wheelera?
Wheeler je ok. Za Fuji cu ti reci na kraju.
> a sto se tice opreme pise da ima deore straznji mjenjac- mislis da je to
> krivo?
Mozda ima Deore straznji mjenjac, to mahom stavljaju da privuku neupucenije
kupce, ali to ne znaci da je razina opreme Deore. Razina opreme Deore zanci
da su i rucice mjenjaca na upravljacu Deore kao i obje masinice, pogon,
kazeta itd..., ukratko da je bicikl 27 brzinski, a ovaj Wheeler to nije.
> brine me jedino da li ce za moju visinu(cca 178) velicine raspolozive biti
> o.k. (17,5'' ; 21'': 22.5'').
Moras isprobati. 17.5" bi moglo biti dobro, 21" je preveliko.
> da li taj ima duple felge?
Mislim da ima.
> hvala jos jednom...
> usput onaj fuji taj je definitivno losiji od wheelera?
Pogledao sam sad na sluzbenoj stranici Fuji, ne mogu bas reci da je losiji.
Ima recimo losije rucice mjenjaca i zadnju masinicu, ali bolju prednju
masinicu i bolji pogon. Kad tako izbalansiras neke stvari, dodje to
podjednako. Fuji ima disk nabe pa ni to nije za odbaciti, lakse stavis druge
diskove ako s ovima ne budes zadovoljan.
Oba imaju duple felge, sjedni na oba, isprobaj velicine i uzmi koji ti se
vie svidja.
zahvaljujem tako cu i napraviti- otici i vidjeti kako oba izgledaju i
uzeti jedan...
Pozdrav
http://www.adventure-sport.net/index.php?option=com_sport&task=article&id=3461§ionid=74&rid=10
http://www.corratec.com/corratec2/german/html/bikes/Mountain/all_day/x_vert_motion_blue.php
>
>
> http://www.adventure-sport.net/index.php?option=com_sport&task=articl...
>
> http://www.corratec.com/corratec2/german/html/bikes/Mountain/all_day/...
>
>
Covjek veli do 2500kn, a dobije savjet od 3500kn za gotovinu.
bicikl kosta 3300 u cacheu ...
popust je 15%
pretpostavljam da nece kupovati bicikl svake godine
pa mu se vise isplati dati tih 800kn +
i kupiti pravi bicikl ...
naime ljudi kad kupuju auto daju 2000EUR+ za neke
gluposti od dodatne opreme pa onda 800kn nije puno
za puno bolji i robusniji bike, sigurno nece pozaliti ...
Pozdrav i tebi...
Vec se bio netko javljao s takvim zahtjevima. Imas super bajk u Marko
projektu
Jamis Cross Country 3.0, 2007 godiste, za 2650kn!!!
Par frendova uzelo taj bajk i prezadovoljni su s njim-valjda ih jos ima u
trgovini!
Definitivno best buy! Imas u toj donekle klasi i Nakamure u Intersportu
(losija rama, al su isto Deore mjenjaci).
Sretno s kupovinom.
Evo link za taj bajk...
http://www.jamisbikes.com/usa/bikes/07_bikes/cc3.html
zahvaljujem !! to mi izgleda AKO ga imaju best buy !
hvala.
kupio danas kod njih na Vrbanima...
hvala na info-u a i svim ostalima na sugestijama...
Sretno!
Je li stvarno ta cijena?
I koje velicine imaju? Koju si ti uzeo?
To je stvarno best buy kad je 27 brzinski za te novce. :)
pozdrav....
> kupio danas kod njih na Vrbanima...
>
> hvala na info-u a i svim ostalima na sugestijama...
Eto nek si ga i ti kupio! Sad ti zelim puno ugodnih i lijepih voznjica s
njim!
Bajk ti je odlican!