>> Drago mi je da si od neosnovanih optužbi došao do citiranja u maniri
>> kakvog obožavatelja, ali i dalje očekujem da se ispričaš radi
>> svinjarije koju si izrekao.
> Znači, ti i dalje smatraš da prijedlog za otvaranje dotične news grupe
> nije šovinističkog porijekla?
Nemam što smatrati. Ja kao jedan od, ajmo reći (iako sam se naknadno
uključio pokretu jer mi je trebalo neko vrijeme da shvatim svu vrijednost
dotične), suautora dotičnog prijedloga *znam* da on nije "šovinističkog
porijekla", niti mu je namjera udovoljavanje bilo čijem šovinizmu, niti je
bogami potaknut bilo čijim šovinizmom. Kao što naziv predložene grupe
kaže, radi se o grupi gdje bi se skupljali *obožavatelji* lika i dijela
Enole Knežević kao takve, neovisno da li je ona žena, crnac, Srbin, Vlaj,
goli kurac ili runava vagina. Uz to, primjeti zadnju istaknutu riječ -
obožavatelji, *ne* mrzitelji njenog lika i djela. O šovinizmu bismo mogli
pričati kada bi pobude bile dijametralno suprotne, no onda bismo ionako
tražili grupu hr.alt.hate.enola-knezevic.
> Vidiš, ja i dalje smatram da jest.I neću
> ti se zbog toga ispričavati. Izrekao sam svoje mišljenje o cijeloj toj
> priči na grupi koju prati petero ljudi ne uključujući admine, SVI OSIM
> TEBE su to mišljenje prihvatili kao nešto što postoji i odjebali ili
> prihatili ovisno o tome kakvo mišljenje o materiji imaju, i nakon toga
> nisam ništa rekao o cijeloj toj priči.
Nipošto. Nitko za sada nije prihvatio tvoje mišljenje, jer ga nisi bio u
stanju argumentirati. I ne samo na moj upit, već i na upit kolege Red
Leadera.
> A ti si me počeo blatiti po
> drugim grupama, vrijeđati, i još *prijetiš smrću mojoj obitelji*. TI SI
> TAJ koji mi se treba ispričati.
Ne, naprotiv. Tvoj agresivni čin prema cijelom jednom pokretu koji štuje
nečiji lik i djelo je samo naišao na adekvatan odgovor. Dok se ne
ispričaš, slobodno očekuj ostvarenje svega što ti je rečeno.
> Ne radi toga jer se ne slažeš sa mojim
> mišljenjem (jebe mi se da li se slažeš sa mojim mišljenjem, ne postojiš
> na ovoj planeti valjda zato da biš se slagao sa mnom) nego zato jer si
> prijetio smrću mojoj obitelji.
Možemo to i tako gledati, ali jedan tvoj bezumni čin bi mogao postati aok
ustraješ u svojim zaključcima uzrok nekog budućeg najavljenog tek naoko
bezumnog čina. Još ti nije kasno ispričati se, terenac je na popravku a
nije vrijeme običnim automobilom vozati se uz obalu Dunava.
FuT hr.news.groups, tamo je ova rasprava ontopic.
--
...i toplo se nadam da cete si dati snage...