Wow, big deal. Pisi na mail pa ce ti poslat novi. Imas masu postova o tome
dolje, ne trebas se sad isticat. Nisi jedini.
--
--> J A A F <--
Posaljite u redakciju BUG-a "Neretvanske gusare" da rijese stvar ;)
wiz4rd
--
s: shutdown -s -t 03 -c "Kill me"
w: www.enikon.com
m: wiz...@hi0htnet.hr
r: 0
--
ne mora se isticat, ali moze napisati da ne radi, pa da vidimo svi koliko su
ovi nisko pali...
sada samo cekam cijenu iduceg (ne necu ga kupiti, ovo mi je prvi broj od
1.1.2004), bit ce barem 50 lipa skuplji da vrate novce koje su izgubili
stampajuci nove DVDove...
Nece oni vracati nofce...vec ce im to nadokndaiti firma koja im proizvodi
DVD-e....