Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

dvd neispravan u dolini Neretve

0 views
Skip to first unread message

Ivo ©karica

unread,
Jul 2, 2004, 12:31:16 PM7/2/04
to
U Metkoviću,Opuzenu i Ploćama sam sa petnaestak ljudi koji kupuju Bug
kontaktirao,isprobali 15 dvd-a i nijedan ne radi sramota.


Jaaf

unread,
Jul 2, 2004, 4:02:03 PM7/2/04
to
Ivo Škarica wrote:
> U Metkoviću,Opuzenu i Ploćama sam sa petnaestak ljudi koji kupuju Bug
> kontaktirao,isprobali 15 dvd-a i nijedan ne radi sramota.

Wow, big deal. Pisi na mail pa ce ti poslat novi. Imas masu postova o tome
dolje, ne trebas se sad isticat. Nisi jedini.

--

--> J A A F <--


wiz4rd

unread,
Jul 2, 2004, 4:30:25 PM7/2/04
to

Posaljite u redakciju BUG-a "Neretvanske gusare" da rijese stvar ;)

wiz4rd
--
s: shutdown -s -t 03 -c "Kill me"
w: www.enikon.com
m: wiz...@hi0htnet.hr
r: 0
--

Maher

unread,
Jul 2, 2004, 4:55:52 PM7/2/04
to
> dolje, ne trebas se sad isticat. Nisi jedini.

ne mora se isticat, ali moze napisati da ne radi, pa da vidimo svi koliko su
ovi nisko pali...

sada samo cekam cijenu iduceg (ne necu ga kupiti, ovo mi je prvi broj od
1.1.2004), bit ce barem 50 lipa skuplji da vrate novce koje su izgubili
stampajuci nove DVDove...


blento

unread,
Jul 6, 2004, 7:52:49 AM7/6/04
to
>
> sada samo cekam cijenu iduceg (ne necu ga kupiti, ovo mi je prvi broj od
> 1.1.2004), bit ce barem 50 lipa skuplji da vrate novce koje su izgubili
> stampajuci nove DVDove...

Nece oni vracati nofce...vec ce im to nadokndaiti firma koja im proizvodi
DVD-e....


0 new messages