AUX
CON
COM1
COM2
COM3
COM4
PRN
LPT1
LPT2
LPT3
LPT4
Zna li netko tocno zasto je tome tako? Kopao sam malo po MS sajtu i Googlu
pa nisam nasao nista korisno. Nekako mi to smrdi na Unix koncept da je svaki
device - fajl. Ima li ovo veze s tim? :)
--
* Alive in the superunknown
* First it steals your mind
* And then it steals your soul.
ICQ: 9218907 | WEB: www.musictrade.tk
Now playing: (Winamp stopped)
* Remove ULJEZ from mail when replying *
To su rezervirana imena za te uređaje. Kad im pristupaš koristeći Win32
funkciju CreateFile(), umjesto imena filea pišeš upravo ta imena. Znači
za COM1 se piše CreateFile("COM1",...). A inače se s tom funkcijom
također otvaraju i normalni fileovi na disku.
jesmo
> Zna li netko tocno zasto je tome tako? Kopao sam malo po MS sajtu i Googlu
> pa nisam nasao nista korisno. Nekako mi to smrdi na Unix koncept da je svaki
> device - fajl. Ima li ovo veze s tim? :)
>
Ma kakav unix, to smrdi na DOS. Ostalo iz doba DOS-a. Windowsi su samo
ukras oko DOS-a.
--
Milan Mimica
NP:
www.nista-pametno.da.ru
Ma dobri su windowsi. Neka su ukras, ipak su lijepi
lol
--
--> J A A F <--
Iz istog razloga iz kojeg mozes srusiti win98 ako u start->run upises
con:/con:
:)
To su imena deviceova jos od DOS-a.
--
I've found a great way to fight spammers....if you want to find out how,
mail me at postmaster@localhost ... very very soon, there'll be a reply.
To get my mail just reverse the order. Ie. "ylf" is changed into "fly".
> Iz istog razloga iz kojeg mozes srusiti win98 ako u start->run upises
> con:/con:
Ili još bolje, staviš taj path u src atribut img tag html-a i dobiješ
remote BSOD, radi provjereno.