Dana Sat, 03 Nov 2012 11:17:21 +0100, bubi <
bubi...@hotmail.com>
napisao/napisala je:
>
> "OLIVER ŠKARICA" wrote in message news:k70rt8$la5$1...@ls237.t-com.hr...
>
> Imam kupljene original win 8.Nikako nemogu namjestiti račun da primam
> email
> sa poslužitelja t-com.Na koji način pratiti news grupe?
>
> Instaliraj Windows live mail, u paketu je windows essentials kod
> instalacije stavi da instalira samo live mail ako nećeš ostalo.
> Isprobano na win 8 radi bez problema.
skini Operu i na njoj imaš e-mail i news grupe.
Sretno!
--
b e ć a r i n a