"Frane Šalković" je napisao u poruci interesnoj
grupi:jnh50s$j1q$2...@l01news1.ot.hr...
Pa ako samo čitat treba, onda odi pročitaj moj prvi post pa ćeš vidjeti što
sam napisao. Ali da ti ne oduzimam previše vremena, evo kopirati ću ti:
Kada ga upalim, dobijem jednostavno command prompt... nema nikakvih slika
prije (kao na bilo kojem drugom računalu) da pritisnem npr tipku Delete ili
Tab da uđem u BIOS itd.
Zadovoljan?
Inače, probao sam ubacivanjem Linuxa i pokretanjem međutim ništa od toga
nije radilo, pritiskanjem tipke DEL čim ga upalim cijelo vrijeme i ništa.
Na kraju se ispostavilo da kod Asusovih laptopa stiskanje tipke F2 odmah po
paljenju računala ulazi u BIOS (to sam i izguglao na kraju za svoju dušu da
vidim je li u pitanju samo moj laptop ili i ostali).