m-m wrote:
> Kako rijesiti problem naplate poslova u ovom slucaju, a da sve bude
> legalno:
Solarna naplata.
> -posao "kapne" nekoliko puta mjesecno, ponekad se radi o manjim
> intervencijama, ponekad o nesto vecim, tako da je to tesko pokriti
> autorskim ugovorom (a i nespretno), ugovor o dijelu je katastrofa od
> haraca, a meni se ne isplati otvarati obrt/firmu, previsoki su mi
> troskovi za trenutni opseg poslova.
--
Od kolijevke, pa do groba, za ispiranje mozga je doba.