Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

e-skole

0 views
Skip to first unread message

Robi

unread,
Mar 6, 2001, 2:02:03 AM3/6/01
to
Mozete li mi reci URL-ove e-skola na netu. Trebaju mi za
web designe, php, pl, linux i to. Naso sam samo za fiziku.
Postoje li uopce?

--
Roberto Bilic
http://www.gladijator.net/
Citajte novosti na:
http://voodoo.gladijator.net/


Pepermint

unread,
Mar 6, 2001, 4:19:59 AM3/6/01
to
Ja znam za http://delphi.denova.hr . TU se moze nauciti delphi.


VeSn@

unread,
Mar 7, 2001, 2:49:46 PM3/7/01
to
Osoba koja sebe naziva Robi je u hr.comp.www napisala:
>Mozete li mi reci URL-ove e-skola na netu. Trebaju mi za
>web designe, php, pl, linux i to. Naso sam samo za fiziku.
>Postoje li uopce?

Puno toga postoji samo treba znati naći. I kakve točno škole
misliš, one koje će ti dati papir ili samo da učiš preko web-a
tj. da li su ti dosta tutoriali eletronski?
Imam ja zip file sa svojim favoritesima - dio sa tutorialima za
diazjnere, programere, graficare... Nisam ga dugo gledala ni
obnavljala ali skini si ga pa vidi. Nemrem sad kopat tocan link
ali nalazi ti se u rubrici Internet - negdje pri dnu kratak
tekst o tome i link na zip file. Bio si vec pa znas... :o)
Ako to nije ono sto trebas, javi kad nadjes jer i mene zanima
:o)

--
VeSn@
http://vesna-m.virtualave.net/ ---> Last update: 06/03/2001
________________________________________________________
Justify my text? I'm sorry but it has no excuse.

Robi

unread,
Mar 7, 2001, 3:06:57 PM3/7/01
to
Pa mislio sam preko emaila ili npr. na IRC-u


"VeSn@" <Ve...@SexMagnet.com> wrote in message
news:nl3dat811cvjv62rt...@4ax.com...


> Osoba koja sebe naziva Robi je u hr.comp.www napisala:
> >Mozete li mi reci URL-ove e-skola na netu. Trebaju mi za
> >web designe, php, pl, linux i to. Naso sam samo za fiziku.
> >Postoje li uopce?
>

> Puno toga postoji samo treba znati naći. I kakve točno ąkole
> mislią, one koje će ti dati papir ili samo da učią preko web-a

VeSn@

unread,
Mar 8, 2001, 4:35:38 PM3/8/01
to
Osoba koja sebe naziva Robi je u hr.comp.www napisala:

>Pa mislio sam preko emaila ili npr. na IRC-u

E-skole na IRC-u??? Sretno ti bilo :o)

--
VeSn@
http://vesna-m.virtualave.net/ ---> Last update: 06/03/2001
________________________________________________________

Lijepa riječ i pištolj otvaraju svaka vrata.

Robi

unread,
Mar 8, 2001, 4:50:51 PM3/8/01
to
/mode #kanal +i

"VeSn@" <Ve...@SexMagnet.com> wrote in message

news:foufat8mlej1i62dj...@4ax.com...

VeSn@

unread,
Mar 9, 2001, 10:39:01 AM3/9/01
to
Osoba koja sebe naziva Robi je u hr.comp.www napisala:
>/mode #kanal +i

Možeš li ukratko opisati šta ima tamo?
Možda nevjerojatno, ali nisam IRC-ala dosad. Dvaput sam se
spojila i otpojila u roku par minuta. Zgadilo mi se od chata
valjda :o)

--
VeSn@
http://vesna-m.virtualave.net/ ---> Last update: 06/03/2001
________________________________________________________

Why do we want intelligent terminals when there are so many stupid users?

Luka Pribanic Lux

unread,
Mar 9, 2001, 7:35:09 PM3/9/01
to
VeSn@ <Ve...@SexMagnet.com> wrote in message
news:3vmhat4heursr71cd...@4ax.com...

> Možeš li ukratko opisati šta ima tamo?
> Možda nevjerojatno, ali nisam IRC-ala dosad. Dvaput sam se
> spojila i otpojila u roku par minuta. Zgadilo mi se od chata
> valjda :o)

Mogu ja? Eto ukratko - ima sve, samo treba to naci, slicno kao i web.
Savjet, ne ulazi na veci kanal sa nickom Vesna i sl :) Stavi neodredjeni,
aseksualan nick, dakle ne bas ni muski, ima ovih curica ludih :)))
Eh, sad, sto tocnije ima tamo... khm, pa onako zafrkancije podosta, ali
treba mrvu vremena da se ufuras. To vrijeme provedes more or less na private
i njuskas kaj ko s kim kako gdje kada i sl :)

Eto, pa probaj :) Btw mozes se na kratko spajati i preko
www.fsb.hr/student/lux/skripte/irc (nadam se da je URL dobar :)))

Lux


Sprite

unread,
Mar 10, 2001, 6:36:28 PM3/10/01
to
Luka Pribanic Lux wrote ...
: VeSn@ <Ve...@SexMagnet.com> wrote ...
: > Možeš li ukratko opisati šta ima tamo?

: > Možda nevjerojatno, ali nisam IRC-ala dosad. Dvaput sam se
: > spojila i otpojila u roku par minuta. Zgadilo mi se od chata
: > valjda :o)
:
: Mogu ja? Eto ukratko - ima sve, samo treba to naci, slicno kao i web.
: Savjet, ne ulazi na veci kanal sa nickom Vesna i sl :) Stavi neodredjeni,
: aseksualan nick, dakle ne bas ni muski, ima ovih curica ludih :)))

snimi joj mail adresu :)))
btw cemu sluzi ignore ?!? :)))))

: Eh, sad, sto tocnije ima tamo... khm, pa onako zafrkancije podosta, ali


: treba mrvu vremena da se ufuras. To vrijeme provedes more or less na private
: i njuskas kaj ko s kim kako gdje kada i sl :)

ma kod bilo koje komunikacije (postanje mailanje ili chat) ne uljece se dok se
ne ispita teren.
neznam kak ostale ali mene zivcira kad neko posta neko pitanje o kojem ima se
raspravlja tjedan dana ?#$#%
tak je ina ircu, nemres uletit u spiku ak ne kuzis o cem se prica. kad bi se
radilo e-skoli to bi bilo jednostavno, jer bi se znalo oko cega se prica, na
jednom kanalu i to je to :)

VeSn@

unread,
Mar 11, 2001, 5:12:05 AM3/11/01
to
Osoba koja sebe naziva Luka Pribanic Lux je u hr.comp.www
napisala:

Ma ne da mi se pa mi se ne da. Imam dojam da bum 3 dana trazila,
a nista ne trebam :o) A da cu uz to pokupit na sebe hrpu bedaka,
jer ja nemrem bit kaj nisam. :o)
Ili u boljem (?) slučaju da ću naći neko zanimljivo društvo pa
budem ovisnik ko svi oni ferovci koji radi irc-a 5 godina
studiraju prvu godinu. Čovječe, mogli su medicinu završit za to
vrijeme. Ili kupit kuću za tu lovu :o)
Uh, puno toga mi govori protiv IRC-a :o)

--
VeSn@
http://vesna-m.virtualave.net/ ---> Last update: 08/03/2001
http://www.svidnet.com/cgi-bin/wa/redirect.pl?referer=vesna - najbolja domaća razmjena bannera
________________________________________________________
"We are not retreating - we are advancing in another direction."
--General Douglas MacArthur

DarMar

unread,
Mar 11, 2001, 6:04:58 PM3/11/01
to
www.brainbench.com

tamo sam sasvim slucajno naletio, i onako usput :) polozio tri ispita

isprintane (moram naglasiti, odlicne kvalitete) diplome su mi stigle nakon
jedno mjesec dana, a da u cijeloj prici nisam potrosio ni lipe (osim za
impulse koje sam potrosio tijekom polaganja ispita)

"Robi" <gladi...@gladijator.net> wrote in message
news:9821ro$6q2a$1...@as121.tel.hr...

Nenad Motika

unread,
Mar 12, 2001, 3:12:43 AM3/12/01
to
"DarMar" <dar...@net.hr> wrote in message
news:98h088$33j$1...@sunce.iskon.hr...

> www.brainbench.com
>
> tamo sam sasvim slucajno naletio, i onako usput :) polozio tri ispita
>
> isprintane (moram naglasiti, odlicne kvalitete) diplome su mi stigle nakon
> jedno mjesec dana, a da u cijeloj prici nisam potrosio ni lipe (osim za
> impulse koje sam potrosio tijekom polaganja ispita)

isti će se uskoro (ako već nije) početi naplaćivati :-(

nakon 22 ispita koje sam _besplatno_ poloľio sada mi nude popust da ostale
mogu polagati u pola cijene :-)


--
Sve izrečeno u ovom postu je ili čista www.zajebancija.com
ili totalno www.bezveze.com


Dr.J

unread,
Mar 12, 2001, 4:23:06 AM3/12/01
to
A zanima me jel ima ikakve koristi od toga?
Da li uopce ikako moze ta diploma pomoci nesto...
Ja imam samo za Photoshop jerbo mi se nije dalo trositi impulse ako od toga
nema nikakve koristi...


Nenad Motika <nmo...@bezveze.com> wrote in message
news:98i0bj$fan$1...@sunce.iskon.hr...

VeSn@

unread,
Mar 12, 2001, 4:30:08 PM3/12/01
to
Osoba koja sebe naziva Vid Strpic je u hr.comp.www napisala:
>Dođi na #linux na CARNet mreži, zagarantirano dobra ekipa :-))

A jel ima kake veze što pojma neam o linuxu (dobro, imam pojma
ali nisam još probala GA) ili je važno samo kakav e-mail imam i
to što si ti tamo? :o)

--
VeSn@
http://vesna-m.virtualave.net/ ---> Last update: 08/03/2001
http://www.svidnet.com/cgi-bin/wa/redirect.pl?referer=vesna - najbolja domaća razmjena bannera
________________________________________________________

"Talk is cheap because supply exceeds demand..." -- President's Choice Insider's Report (R), Nov. 19, 1994

Luka Pribanic Lux

unread,
Mar 11, 2001, 11:43:15 AM3/11/01
to
Sprite <spr...@notme.com> wrote in message
news:98eedb$ir8$6...@bagan.srce.hr...

> : Mogu ja? Eto ukratko - ima sve, samo treba to naci, slicno kao i web.
> : Savjet, ne ulazi na veci kanal sa nickom Vesna i sl :) Stavi
neodredjeni,
> : aseksualan nick, dakle ne bas ni muski, ima ovih curica ludih :)))
> snimi joj mail adresu :)))

Hhehe, jesam jesam :) Ak uleti sa takvim nickom pomaze jedino ...vidi dolje
:)

> btw cemu sluzi ignore ?!? :)))))

...ignore na *@*? :) Btw bolje sprijeciti nego lijeciti :)

> tak je ina ircu, nemres uletit u spiku ak ne kuzis o cem se prica. kad bi
se
> radilo e-skoli to bi bilo jednostavno, jer bi se znalo oko cega se prica,
na
> jednom kanalu i to je to :)

Al nije losa ideja sa irc-skolom... Mislim ionak rulja visi tamo stalno, pa
da se okupi skvadra. Prvo probati osnovati neke kanale tipa nesluzbeni
"support", a kasnije... tko zna. Btw. regulacija prometa -> uplatnica ->
invite -> join :)

Lux


Luka Pribanic Lux

unread,
Mar 11, 2001, 11:46:22 AM3/11/01
to
VeSn@ <Ve...@SexMagnet.com> wrote in message
news:j1jmatcf5l16o742s...@4ax.com...
> Ili u boljem (?) slučaju da ću naći neko zanimljivo druątvo pa

> budem ovisnik ko svi oni ferovci koji radi irc-a 5 godina
> studiraju prvu godinu. Čovječe, mogli su medicinu zavrąit za to

> vrijeme. Ili kupit kuću za tu lovu :o)
> Uh, puno toga mi govori protiv IRC-a :o)

Ko sto rece, u (naj)boljem slucaju :) Tj. najbolji slucaj je nikad ne cuti
za irc, ali to necemo racunati :)
Btw ja cu tek 3. put na 1. cini mi se :))))) Al cuj, bolje besplatno na faxu
pa na irc nego jos i na kave trosit lovu :)

Lux

P.S. Dodji u ponedjeljak oko 12 na irc i potrazi me :))))))) Vidit ces kako
ce te skvadra odma prihvatiti (jelda decki) :)


Luka Pribanic Lux

unread,
Mar 13, 2001, 1:41:35 PM3/13/01
to
"Vid Strpic" <str...@bofhlet.net> wrote in message
> Nema veze. Jedino ąto se u biti traľi je da znaą pričati o kompjuterima
> i/ili seksu ;))
>
> Mislim, bezveze zvuči, ali kanal je takav :o)

IRC je takav :) Btw nesmijes imat host *@alpha1.fsb.hr jer imas 99% ban na
tom kanalu onda ;)))


VeSn@

unread,
Mar 13, 2001, 4:32:18 PM3/13/01
to
Osoba koja sebe naziva Vid Strpic je u hr.comp.www napisala:
>Nema veze. Jedino što se u biti traži je da znaš pričati o kompjuterima

>i/ili seksu ;))
>
>Mislim, bezveze zvuči, ali kanal je takav :o)

Ma s tim dvjema temama sam se već preistrošila po drugim
grupama, ne treba mi još jedna :o)
Sorry, morat ću vam uskratiti zadovoljstvo uživanja nove
šarmantne, pametne, zabavne magnetične sugovornice :o)

--
VeSn@
http://vesna-m.virtualave.net/ ---> Last update: 08/03/2001
http://www.svidnet.com/cgi-bin/wa/redirect.pl?referer=vesna - najbolja domaća razmjena bannera
________________________________________________________

VeSn@

unread,
Mar 13, 2001, 4:39:25 PM3/13/01
to
Osoba koja sebe naziva Luka Pribanic Lux je u hr.comp.www
napisala:
>P.S. Dodji u ponedjeljak oko 12 na irc i potrazi me :))))))) Vidit ces kako
>ce te skvadra odma prihvatiti (jelda decki) :)

Ma nemrete me nagovorit. A-a! Jok! :o)

--
VeSn@
http://vesna-m.virtualave.net/ ---> Last update: 08/03/2001
http://www.svidnet.com/cgi-bin/wa/redirect.pl?referer=vesna - najbolja domaća razmjena bannera
________________________________________________________

VeSn@

unread,
Mar 14, 2001, 11:10:02 AM3/14/01
to
Osoba koja sebe naziva Vid Strpic je u hr.comp.www napisala:
>A čuj, ja te poznam ;) Šteta, mislim da bi se fino uklopila.
>
>Ček malo?!? Ti si se istrošila i ne želiš pričati o seksu? Ne vjerujem
>:)

Vjeruj :o)

>Ups, mi smo offtopic?

Ibidem. :o)

--
VeSn@
http://vesna-m.virtualave.net/ ---> Last update: 08/03/2001
http://www.svidnet.com/cgi-bin/wa/redirect.pl?referer=vesna - najbolja domaća razmjena bannera
________________________________________________________

Sure it's user-friendly...if you know what you're doing.

Luka Pribanic Lux

unread,
Mar 14, 2001, 7:57:23 AM3/14/01
to
"Vid Strpic" <str...@bofhlet.net> wrote in message
news:slrn9at81g...@lorien.elf.hr...
> Nekad je *!*@*.fsb.hr imao ban, ali sam od strane jednog opera upozoren
> da to nije mudro ... :((

Da, zamisli... :)

> Mislim da trenutno alpha1 nema ban. Trebala bi imati?

Mislim i ja da nema... i ne, nebi trebala imati, ionako jedini sa alpha1
danasnjih dana ircamo Diverz (Azrijel) i ja... blah, nema vise skvadre, samo
one MUD-onjaste igrice tipa Avatar igraju :(


Luka Pribanic Lux

unread,
Mar 14, 2001, 7:52:39 AM3/14/01
to
irc.carnet.hr, 22h15minuta, kanal #croatia....

Vesn@ (Ve...@SexMagnet.com) joined #croatia at 22:15

VeSn@ > Ma nemrete me nagovorit. A-a! Jok! :o)
Lux > Ma jok di bi ;)))


Luka Pribanic Lux

unread,
Mar 14, 2001, 7:50:19 AM3/14/01
to
"VeSn@" <Ve...@SexMagnet.com> wrote in message
news:puisatsulhj78vr0q...@4ax.com...
> Sorry, morat ću vam uskratiti zadovoljstvo uľivanja nove
> ąarmantne, pametne, zabavne magnetične

i narcisoidne

> sugovornice :o)

:)))) Salaaaaaaa :)


Luka Pribanic Lux

unread,
Mar 16, 2001, 2:22:25 PM3/16/01
to
"VeSn@" <Ve...@SexMagnet.com> wrote in message
news:fbf2bt0d703821gah...@4ax.com...
> A? Kae ovo? Kaj mi to delaน? Igraน se hackera? :o)
> Sad sam ljuta i treba me odljutit! :o)

Ko jaaaaa??? :) Ajd doleti na irc u ponedjeljak i odmah cemo te oraspoloziti
;) Na kavu te necu zvati, khm, mogao bi navuci ljutnju ljubomornog
ljubavnika :)))))

Lux

P.S. Tvog ljubavnika naravno :) Muz je li? :)


VeSn@

unread,
Mar 17, 2001, 5:15:39 PM3/17/01
to
Osoba koja sebe naziva Luka Pribanic Lux je u hr.comp.www
napisala:
>Ko jaaaaa??? :) Ajd doleti na irc u ponedjeljak i odmah cemo te oraspoloziti

Ma evo, već sam se oraspoložila, tak da neće biti potrebe da se
pojavljujem na mjestu obećanog dobrog raspoloženja :o)

>;) Na kavu te necu zvati, khm, mogao bi navuci ljutnju ljubomornog
>ljubavnika :)))))
>
> Lux
>
>P.S. Tvog ljubavnika naravno :) Muz je li? :)

Ili ljubavnice :o) Tvoje naravno :o)

--
VeSn@
http://vesna-m.virtualave.net/ ---> Last update: 08/03/2001
http://www.svidnet.com/cgi-bin/wa/redirect.pl?referer=vesna - najbolja domaća razmjena bannera
________________________________________________________

"It takes a minute to have a crush on someone, an hour to like someone and a day to love someone - but it takes a lifetime to forget someone."

Luka Pribanic Lux

unread,
Mar 18, 2001, 4:30:13 AM3/18/01
to
"VeSn@" <Ve...@SexMagnet.com> wrote in message
news:65m7bt4qdtn2ifk1r...@4ax.com...
> Ma evo, već sam se oraspoloľila, tak da neće biti potrebe da se
> pojavljujem na mjestu obećanog dobrog raspoloľenja :o)

:)

> Ili ljubavnice :o)

Molim ?!? ;)

> Tvoje naravno :o)

Ahaaa :)))) Da, ta je opasna, sam nikak da je ufatim :)))

Lux


emptyhead

unread,
Mar 21, 2001, 5:10:16 AM3/21/01
to

"Vid Strpic" <str...@bofhlet.net> wrote in message
news:slrn9at83v...@lorien.elf.hr...
> Ček malo?!? Ti si se istroąila i ne ľelią pričati o seksu? Ne vjerujem
> :)

Dosta je price - treba prec na djela :).

--
Marko Krąul
http://www.gamenet.hr

emptyhead

unread,
Mar 21, 2001, 6:58:32 PM3/21/01
to

"Vid Strpic" <str...@bofhlet.net> wrote in message
news:slrn9bi28c...@lorien.elf.hr...
> Ne, neću reći URL - neka pametni probaju pogoditi sami. Nije teąko.

Pametni ne moraju pogadjat :).

> Jesi opće bio pogledat?

Jesam (sad). Ćazna pij0nirzka :). Nema NOVOG pa cu pokusat jos jednom
pogodit sa je novo (mozd me ide pa skinem 2 stvari od jednom u istom danu
:)), dodao si bofh-icu? :)

0 new messages