Paor
unread,Feb 10, 2012, 10:16:21 PM2/10/12You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to
Nitko jos nije pokrenuo ovu temu? Eto ja cu biti prvi.
Kako to obicno biva na Youtubeu, gledas jednu stvar, pa zavrsis na
sasvim 10-oj i onda pola sata izgubis pregledavajuci klipove te desete
stvari... Tako sam zavrsio na klipovima Anonymousa.
I gledam ja te poruke i osjetim onako....UUAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!
TOOOOOOOO!!!!!!!!! Ono, kao kad se par americkih specijalaca zadnjim
mecima bore protiv brojno nadmocnijeg neprijatelja i gotovo je, svi ce
pomrijeti i odjedanput im se iza ledja stvori "konjica", ono,
helikopteri, fijucu rakete, avioni bacaju napalm i oni vrisnu
YEEEEEEAAAAAHHHHH i cijelo kino skoci na noge, zvizde, pljescu, ekstaza,
nasi ce prezivjeti...
Da, ok, priznajem, gledao sam puno filmova kad sam bio mali. I onda,
naravno, paranoik se u meni probudi, ma majku vam yebem, pa jel i ti
Anonymousi znaju za mind control?? Daj, gle te videoklipove, muzicku
podlogu, slusaj te poruke...kao da je film! Dobar film! Gdje si _ti_
glavna uloga i poistovjecujes se s njima. "We are not against the
people, we are for the people, 'couse we _are_ the people!"
Nije da nisam skroman (skromnost mi je drugo srednje ime), ali mogu se
pohvaliti da sam prvi (javno) "provalio" onog Julisku i njegova viki
curenja, mos mislit. Je li moguce da nam i Anonymouse podvaljuju? Ne
kazem da nema hakera koji su se pridruzili, ali da li iza kulise opet
stoji politicko-korporativna elita i uz malo dinamita i pokretanja prve
grude snjega, sada pustaju da lavina ide sama od sebe i koriste ove
prave hakere za neke vise ciljeve? Problem-Reakcija-Solucija igra, gdje
ce Anonymousi biti Problem, narod ce napraviti Reakciju, a Vlada
(cijelog svijeta) ce ponuditi Soluciju, koja ce (sasvim slucajno) _jos_
vise oduzeti prava i slobode ljudi?
Lijepo je misliti da postoji neka "sila" koja je na "nasoj" strani u
borbi protiv politicko-korporativne elite, ali dosadasnja iskustva
pokazuju - sve se bojim da ta sila opet ima nekog loseg gospodara i da
cemo se opet razocarati... :-(
Poruka Anonymousima: guglajte "Problem-Reaction-Solution". Mozda mislite
da vi vodite igru, ali ste mozda samo dio vece predstave.
--
Od kolijevke, pa do groba, za ispiranje mozga je doba.