Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Cross: We are Anonymous! (PRS)

14 views
Skip to first unread message

Paor

unread,
Feb 10, 2012, 10:16:21 PM2/10/12
to
Nitko jos nije pokrenuo ovu temu? Eto ja cu biti prvi.

Kako to obicno biva na Youtubeu, gledas jednu stvar, pa zavrsis na
sasvim 10-oj i onda pola sata izgubis pregledavajuci klipove te desete
stvari... Tako sam zavrsio na klipovima Anonymousa.

I gledam ja te poruke i osjetim onako....UUAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!
TOOOOOOOO!!!!!!!!! Ono, kao kad se par americkih specijalaca zadnjim
mecima bore protiv brojno nadmocnijeg neprijatelja i gotovo je, svi ce
pomrijeti i odjedanput im se iza ledja stvori "konjica", ono,
helikopteri, fijucu rakete, avioni bacaju napalm i oni vrisnu
YEEEEEEAAAAAHHHHH i cijelo kino skoci na noge, zvizde, pljescu, ekstaza,
nasi ce prezivjeti...

Da, ok, priznajem, gledao sam puno filmova kad sam bio mali. I onda,
naravno, paranoik se u meni probudi, ma majku vam yebem, pa jel i ti
Anonymousi znaju za mind control?? Daj, gle te videoklipove, muzicku
podlogu, slusaj te poruke...kao da je film! Dobar film! Gdje si _ti_
glavna uloga i poistovjecujes se s njima. "We are not against the
people, we are for the people, 'couse we _are_ the people!"

Nije da nisam skroman (skromnost mi je drugo srednje ime), ali mogu se
pohvaliti da sam prvi (javno) "provalio" onog Julisku i njegova viki
curenja, mos mislit. Je li moguce da nam i Anonymouse podvaljuju? Ne
kazem da nema hakera koji su se pridruzili, ali da li iza kulise opet
stoji politicko-korporativna elita i uz malo dinamita i pokretanja prve
grude snjega, sada pustaju da lavina ide sama od sebe i koriste ove
prave hakere za neke vise ciljeve? Problem-Reakcija-Solucija igra, gdje
ce Anonymousi biti Problem, narod ce napraviti Reakciju, a Vlada
(cijelog svijeta) ce ponuditi Soluciju, koja ce (sasvim slucajno) _jos_
vise oduzeti prava i slobode ljudi?

Lijepo je misliti da postoji neka "sila" koja je na "nasoj" strani u
borbi protiv politicko-korporativne elite, ali dosadasnja iskustva
pokazuju - sve se bojim da ta sila opet ima nekog loseg gospodara i da
cemo se opet razocarati... :-(

Poruka Anonymousima: guglajte "Problem-Reaction-Solution". Mozda mislite
da vi vodite igru, ali ste mozda samo dio vece predstave.

--
Od kolijevke, pa do groba, za ispiranje mozga je doba.

Gordan_24

unread,
Feb 11, 2012, 1:02:05 AM2/11/12
to
Ok su mi oni...sam da su srusili facebook i jos neke stranice kaj su obecali
i tek onda bi ih svacao kao jaku "silu" ovako samo pune novinske stupce i
sakupljaju pare sa youtube-a.


Ivan

unread,
Feb 11, 2012, 4:27:20 AM2/11/12
to
Paor <njamn...@net.hr> wrote in news:jh4mib$pp0$1...@sopnews1.vipnet.hr:

> Nitko jos nije pokrenuo ovu temu? Eto ja cu biti prvi.
>
> Kako to obicno biva na Youtubeu, gledas jednu stvar, pa zavrsis na
> sasvim 10-oj i onda pola sata izgubis pregledavajuci klipove te desete
> stvari... Tako sam zavrsio na klipovima Anonymousa.
>
(...)

Nedavno sam i sam postao potpuno siguran u to da
Anonymous jest NWO "igrac".

Dovoljna je tek cinjenica da podrzavaju Assangea
za kojeg je vec jasno da je jedan od igraca NWO-a.

Netko je vec pisao o ulozi Assangea pa mi se sada neda ponavljati.

To su sad vec manipulacije u vise slojeva.

Naravno da je NWO prisiljen komplicirati stvari da budu teze
predvidljivi, no ocigledno je dovoljo razumijeti jednu uglavnom prvu
kariku da bi se shvatilo na cijoj su strani ostale.

Durga stvar koja mi je upala u oko i koja mi je bacila dodatnu sumnju na
anonymous je ovo:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/51/Anonymous_Flag.s
vg/500px-Anonymous_Flag.svg.png

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/bd/World_Bank_Logo.svg/5
00px-World_Bank_Logo.svg.png

Neke slicnosti postoje :-D



Drug Mile

unread,
Feb 11, 2012, 4:56:56 AM2/11/12
to
Svako udruzivanje je opasno jer je vjerojatno dio igre, pa tako i
udruzivanje u borbi protiv kontrole interneta. Bio bih zadovoljniji da svaka
drzava (ako to jos postoji) ima svoje rjesenje.


NeoN

unread,
Feb 11, 2012, 6:55:04 AM2/11/12
to
Vrlo moguće. Zato se ne treba vezati uz nikog takvog, bio naizgled s ove
ili one strane. ;) A vrijeme uvijek sve pokaže, samo je pitanje koliko
vremena treba proći, no trend je da se stvari sve brže odvijaju...

NeoN

unread,
Feb 11, 2012, 6:57:28 AM2/11/12
to
On 11.2.2012. 12:55, NeoN wrote:
> Vrlo moguće. Zato se ne treba vezati uz nikog takvog, bio naizgled s ove
> ili one strane. ;) A vrijeme uvijek sve pokaže, samo je pitanje koliko
> vremena treba proći, no trend je da se stvari sve brže odvijaju...

Priklonio se ovoj ili onoj strani svejedno si samo ovca za šišanje,
hrana za vampire... ;)

Tizz

unread,
Feb 11, 2012, 11:03:25 AM2/11/12
to

"Paor" <njamn...@net.hr> wrote in message
news:jh4mib$pp0$1...@sopnews1.vipnet.hr...
> Nitko jos nije pokrenuo ovu temu? Eto ja cu biti prvi.
>
> Kako to obicno biva na Youtubeu, gledas jednu stvar, pa zavrsis na sasvim
> 10-oj i onda pola sata izgubis pregledavajuci klipove te desete stvari...
> Tako sam zavrsio na klipovima Anonymousa.
>

Isto tako sam i ja, sve dok nisam naisao na ovo
http://www.youtube.com/watch?v=TuBdQ-FkrDI
Onda se poveselih sto je snimljen film o ovoj zanimljivoj zavjeri staroj
gotovo 400 godina pa te anonimce ne sljivim vise ni 5%..to mi slici na neku
djeciju igru u rangu onih svinjskih, pticijih, nuklearnih, harfa, krastavaca
i vikiliks/d. icke fora


NeoN

unread,
Feb 11, 2012, 3:49:38 PM2/11/12
to
Kakve to ima veze s Anonymousima? ;)

Ako već tražiš neki film, pogledaj
http://www.youtube.com/watch?v=chqi8m4CEEY ;)

BTW, iza djela tzv. W. Shakespeare-a stoji
http://hr.wikipedia.org/wiki/Francis_Bacon

zeko

unread,
Feb 11, 2012, 8:05:02 PM2/11/12
to

"NeoN" <neonR...@hgu.hr> wrote in message
news:jh5kv3$78k$1...@sunce.iskon.hr...
>
> Vrlo moguće. Zato se ne treba vezati uz nikog takvog, bio naizgled s ove
> ili one strane.

e jebiga sad, mogao si prije reci.....ja vec potpisao za Anonymouse i sad
sam 5 godina njihov clan :-(


Tizz

unread,
Feb 11, 2012, 8:41:18 PM2/11/12
to

"NeoN" <neonR...@hgu.hr> wrote in message
news:jh6k9f$a8r$1...@sunce.iskon.hr...
> On 11.2.2012. 17:03, Tizz wrote:
>> "Paor"<njamn...@net.hr> wrote in message
>> news:jh4mib$pp0$1...@sopnews1.vipnet.hr...
>>> Nitko jos nije pokrenuo ovu temu? Eto ja cu biti prvi.
>>>
>>> Kako to obicno biva na Youtubeu, gledas jednu stvar, pa zavrsis na
>>> sasvim
>>> 10-oj i onda pola sata izgubis pregledavajuci klipove te desete
>>> stvari...
>>> Tako sam zavrsio na klipovima Anonymousa.
>>>
>>
>> Isto tako sam i ja, sve dok nisam naisao na ovo
>> http://www.youtube.com/watch?v=TuBdQ-FkrDI
>> Onda se poveselih sto je snimljen film o ovoj zanimljivoj zavjeri staroj
>> gotovo 400 godina pa te anonimce ne sljivim vise ni 5%..to mi slici na
>> neku
>> djeciju igru u rangu onih svinjskih, pticijih, nuklearnih, harfa,
>> krastavaca
>> i vikiliks/d. icke fora
>
> Kakve to ima veze s Anonymousima? ;)
>

Bio je related :)

> Ako već traľią neki film, pogledaj
> http://www.youtube.com/watch?v=chqi8m4CEEY ;)

Ide na playlistu!

>
> BTW, iza djela tzv. W. Shakespeare-a stoji
> http://hr.wikipedia.org/wiki/Francis_Bacon

I want moar! ;)


Informatičar starog kova

unread,
Feb 15, 2012, 8:12:35 AM2/15/12
to
Anonimusi ne postoje.


skitnica

unread,
Feb 15, 2012, 12:09:10 PM2/15/12
to
Šta si kroz to youtubiranje naletio na video David Icke-a ??

skitnica

unread,
Feb 15, 2012, 12:18:17 PM2/15/12
to
On 15.2.2012 14:12, Informatièar starog kova wrote:
> Anonimusi ne postoje.
>
>

POstoji sve što ti mediji serviraju.

zux

unread,
Feb 27, 2012, 2:54:29 PM2/27/12
to

> Nije da nisam skroman (skromnost mi je drugo srednje ime), ali mogu se
> pohvaliti da sam prvi

Pa sto nam tek sada to kazes...

Mjesecima je to poznato, svi o tome bruje, a ti tek sada kazes da si to ti
provalio....



NeoN

unread,
Feb 28, 2012, 3:55:04 AM2/28/12
to
On 11.2.2012. 4:16, Paor wrote:
> Poruka Anonymousima: guglajte "Problem-Reaction-Solution". Mozda mislite
> da vi vodite igru, ali ste mozda samo dio vece predstave.

BTW, gotovo sve za što si ikad čuo je samo dio veće predstave. ;)

skitnica

unread,
Feb 28, 2012, 12:24:47 PM2/28/12
to
On 11.2.2012 4:16, Paor wrote:
> Nitko jos nije pokrenuo ovu temu? Eto ja cu biti prvi.
>
> Kako to obicno biva na Youtubeu, gledas jednu stvar, pa zavrsis na
> sasvi
bla bla bla ... ako ne primjećuješ politiku, sabor, dnevnik i ostala
sranja onda nećeš itaj anonimus to je sve u istom košu i na istom
pladnju servirano s tim da je anonymus najnoviji trena i nista vise.
Sve je to nepotrebno i nije vrijedno pažnje.

0 new messages