In article <jq2s9p$n3s$
1...@ss408.t-com.hr>, DS <
tra...@post.t-com.hr>
says...
> Kolko sam vidio nema vise besplatnih accounta...( ?? )
>
Nisam ni znao za to, sad tek vidim:
http://tinyurl.com/7pccrgt
Meni jos uvijek radi free acc napravljen 2007.
Imas jos slicnih servisa (No-IP, FreeDNS, ...) a vidim da se za FreeDNS
moze skinuti firware za router tako da je podrzan direktno.
Zbog cega ne zelis koristiti vanjsku aplikaciju za update-anje? Ima
dosta razloga zbog cega je to bolje nego koristiti onu ugradjenu u
firmware router-a.
Ja sam npr. adapter prebacio iz router u brigde mode tako da se
konekcija ostvaruje preko dial-up-a (PPPoE) a DynDNS Updater mi, cim se
srusi, ponovo uspostavi konekciju i istovremeno update-a DynDNS.
Na taj nacin mozes i *jako brzo* promijeniti IP, dosta je da napravis
disconnect i vec nakon par sekundi imas drugi IP.
--
Chupo