Pre-release version of Remote desktop connection has expired
i kaze da skinem full verziju. OK tako napravim a on mi kaze da RDC vec je
instaliran. Sto sad?
hvala
> i kaze da skinem full verziju. OK tako napravim a on mi kaze da RDC vec je
> instaliran. Sto sad?
Pa nazovi Microsoft support i pitaj ih.
Ivan.
--
The BBC would like to apologize for the next announcement.
visit me @ http://hlloyge.funpic.de
Instalirao si XP Sp3 release candidate? :)
Radio sam jutros isto. Uzmi mstscax.dll i mstsc.exe sa nekog PC-a na
kojeg je XP Sp2, udji u safe mode pa onda zameni postojece (nalaze se u
Windows\System32) sa ovim starijim.
> Antonio Q explained :
>
>> i kaze da skinem full verziju. OK tako napravim a on mi kaze da RDC vec je
>> instaliran. Sto sad?
>
> Pa nazovi Microsoft support i pitaj ih.
>
> Ivan.
Ma to su neki piratski, Ultimate. Piraterija do bola, mislim do sad je sve
radilo OK i nekako su bolje koncipirani... Ne vjerujem bas da bi mi ovi
pruzili neki support kada bi im to rekao....
Probao i NEĆE :-(
prva stvar koju te pitaju na supportu je tvoj cd-key, tako da tesko :))))
ja ne znam kud su ljudi isli stavljat RC verziju tog SP-a 3, znaju da nije
gotova i opet to stave... preporuka za sve koji jos nisu stavili, nemojte ni
stavljat dok ne izadje cijela verzija i dok ne prodje barem 2 mjeseca, da
vidite jel ima kakvih jos skrivenih problema.
e da, sad mi je palo na pamet, za problem sa remote desktopom, mozda da
proba uninstalirat cijeli SP3? malo radikalno, znam, al jebiga... :)
--
u sigu vecina ljudi nasere nesto produhovljeno,
no ja ne pripadam vecini ljudi
Jesi menjau u safe mode-u? Ako obrises u normal mode-u windows ti opet
sam vrati.
Reci mi email adresu da ti posaljem ta dva fajla.
Ma imam ja kompova tako da sam prekopirao sa SP2 (ali nisam u safe modu).
mail to je anto...@mail.inet.hr
Hvala!
> Q wrote:
>>> Pa nazovi Microsoft support i pitaj ih.
>>>
>>> Ivan.
>>
>> Ma to su neki piratski, Ultimate. Piraterija do bola, mislim do sad
>> je sve radilo OK i nekako su bolje koncipirani... Ne vjerujem bas da
>> bi mi ovi pruzili neki support kada bi im to rekao....
>
> prva stvar koju te pitaju na supportu je tvoj cd-key, tako da tesko :))))
>
> ja ne znam kud su ljudi isli stavljat RC verziju tog SP-a 3, znaju da nije
> gotova i opet to stave... preporuka za sve koji jos nisu stavili, nemojte ni
> stavljat dok ne izadje cijela verzija i dok ne prodje barem 2 mjeseca, da
> vidite jel ima kakvih jos skrivenih problema.
>
> e da, sad mi je palo na pamet, za problem sa remote desktopom, mozda da
> proba uninstalirat cijeli SP3? malo radikalno, znam, al jebiga... :)
Da to bi bilo zanimljivo da me pitaju CD key pa kazem "pa moji windowsi ne
pitaju to". :) Ovi windowsi itako idu dole iako su mi najdrazi do sada
bili. Sad cu malo probat nesto od linuxa
| > Jesi menjau u safe mode-u? Ako obrises u normal mode-u windows ti opet
| > sam vrati.
| > Reci mi email adresu da ti posaljem ta dva fajla.
|
| Ma imam ja kompova tako da sam prekopirao sa SP2 (ali nisam u safe modu).
| mail to je anto...@mail.inet.hr
Reko sam ti da moras u safe mode.
> Sad cu malo probat nesto od linuxa
"Besposlen pop i prasce krsti."
MY FAULT!
Sto se tebe to tice?
> Sto se tebe to tice?
Njuzi, sloboda govora, komentar u prolazu...
A i truncica zavisti glede imanja viska slobodnog vremena :)
> A i truncica zavisti glede imanja viska slobodnog vremena :)
Netko igra igrice... Ja se igram sa OS i aplikacijama
>> A i truncica zavisti glede imanja viska slobodnog vremena :)
>
> Netko igra igrice... Ja se igram sa OS i aplikacijama
citam da te prilicno gaze :)