--
It ain't the fall that kills you
It's the sudden stop at the bottom.
> Zanima me jel postoji mogućnost da se DLL koji je napravljen u Clarionu
> (c63) upotrijebi u aplikaciji koja je rađena sa .net-om (C#.net) i kako,
> ako neko zna.
> TNX
ako je to normalni win32 dll onda postoji, vidi npr. http://msdn.microsoft.com/en-us/magazine/cc164123.aspx
--
A: Top-posters.
Q: What is the most annoying thing on Usenet?
Please log on to read this subscriber-only article. If you do not have a
subscription you can purchase one in the ClarionMag store.
Naravno da je bitan dio ostavljen tamo negdje za one koji su prijavljeni.
Si primio mail??
Jakako, već se proučava i testira po uputama..
Tanke