>
http://starcitizen.robertsspaceindustries.com/
> Spacesim, CryEngine, Chris Roberts, PC.
> Kome treba išta više? :P
Eto Movie-u treba... Komfor fotelje, lagana prenosivost... (Možda je
presiromašan da si kupi gaming laptop, hebiga, igre za konzole su ipak
skuplje od istih za PC/Mac pa se istrošio... ;), zatim mu fali
rezolucija TV-a... (monitor mu valjda ima prebrz refresh i preoštru
sliku na rezi 1920x1200 s 4xAA... ;), pretpostavljam damu fali i
neprenosivost TV-a... :))) Osim toga, previše treba razmišljati u tim
nekim sofisticiranim igrama, svi njegovi ukućani rađe igraju igre na
konzolama. Znaš ono, FIFA, PES i to... kakav svemir, kakvi bakraći,
nogomet je ono što golica maštu svakog "pravog" sofisticiranog gamera...
;)))
Sorry, nisam mogao izdržati nakon reply-a koji mi je ostavio na temu
"laprdanje". :) Evo sramim se sad, bit ću dobar. O:)