Bezveze mi izgleda, da nisu mogli nesto originalnije napraviti, neku bolju
pricu...
Ovo je bezveze,a dead island je trailer godine ?!hahaha
meni je dead island originalniji trailer. nije sve u grafici znas.
--
Petar Samardzija (projektilski, woobie)
projekti...@OVOgmail.com
ICQ UIN: 8381908
mob: +385 (0)98 470 662
haha.Orginalniji po cemu? Zombijima? Da,moram se sloziti s tobom da su
zombiji svakako orginalniji.
I o kakvoj grafici pricas kad nisi ni vidio grafiku u DA,osim CGI animacije.
Nakon Dragon Age 2 demoa se i ovo čini zanimljivo.
meni je ovo jebenica..jedva cekam ulovit jelena..ja sam manje zahtjevan
gamer...igranje mi stvarno sluzi za opustanje i zabavu... ;o)ma salim
se...lijepo mi izgleda ali trailer je kao i kampanja za izbore...svi
najbolji,izabrani te dovedu do groba ;o)
vidim poboljsani fallout NV engine... ovo ce ic na max ;D
jebena bethesda, znaju napravit samo fancy grafiku koja jedino radi na
skupim konfama, a ostalo je sve shit.
Pa ja sam malo razocaran ovom "Fancy grafikom"
Do sad su svi djelovi bili ogroman korak naprijed a ovo je jos uvijek dx9
engin mada
je i dx11 vani.
Originalniji po tome sto je ostavio dobar dojam, ne sjeti se svatko da vrti
trailer u rikverc. Trailer ima dusu. TES trailer je kao i tisuce prije
njega, samo sto su sekvence iz izgre s boljom grafikom, do sljedeceg rpga,
gdje ce opet biti bolja grafika.
Dakle, mozda ti nije jasno, ne pricam o samoj igri nego o trailerima, gdje
ipak Dead Island dobiva nagradu za reziju :)
> Dakle, mozda ti nije jasno, ne pricam o samoj igri nego o trailerima, gdje
> ipak Dead Island dobiva nagradu za reziju :)
>
pusti, ne vrijedi.
on ne vidi dalje od, citiram, "Klinka trci i vijaju je zombiji koji
provaljuju u hotelsku sobu.U picku materinu,jeben trailer."
Pa sta bih trebao reci ?! Sta ti tu vidis toliko fascinantno?! Jel sam
postao link sa jubitubija gdje su ukrali tu scenu iz remake filma "Zora
zivih mrtvaca" i opet je netko bio glup i pitao "kakve to ima veze?" Nema
nikakve veze,a majketimile. Sta bi se sad trebali iscudjavati traileru kao
pura dreku.
Totalno si fulao bit. Glazba mi se sviša iz Skyrima (ali opet nista novo ako
je novo uopce, netko je napisao da je iz Morrowinda). Oblivion ne volim,
nema mi atmosferu jednog Gothica, onih suma, isprazno i plasticno izgleda
kad smo kod grafike vec a ovaj Skyrim mi izgleda nesto malo bolje od toga
ali nedovoljno. Prica - ocaj, tako izlizano, ko se jos moze paliti na veliko
zlo i samo jedan junak ga moze pobjediti. Ako oces epske trailere pogledaj
kako Blizzard to radi.
Sto se tice Dead Islanda na to sam mislio da si fulao bit, zombiji su po
meni sporedni, dobro igra je o zombijima ali ona glazba, atmosfera, jedan
dio ide u natrag, jedan dio u naprijed dok se ne ispreplete uz vec spomenutu
odlicnu atmosfericnu glazbu, jednostavno emocionalno, vec iz trailera mi je
stalo do likova za razliku od Skyrima. Da se razumijemo obozavam fantasy.
Za kraj bi citirao woobiea ako ima smisla uopce:
Mislim da je to trailer iz xbox verzije. Negdje sam procitao.
da se ne svadjate bezveze, oba trailera se mogu natjecati koji je
bezvezniji... + deadu je (relativna originalnost) i mjuza, a skyrimu je
epicnost i cinjenica da se zove Skyrim, sto je, mora se priznati, jebeno
ime...
Meni se isto svida ime
>http://www.youtube.com/watch?v=JSRtYpNRoN0
>
>:OOO
>
>
>...i mjuza iz Morrowinda :P
Samo da ne zaseru... glazba je jednostavno prejebena
Zašto toliko uzaludne priče o najnebitnijoj stvari koja može biti vezana uz igru:
jebenom tarileru? Koga boli kurac za trailer?
Bethesda radi vrlo specifične naslove koji definitvno ne pašu svakome, maestralni i
fantastični u nekim aspektima, priglupi i jadni u drugima, tko voli nek izvoli. Ja osobno
ne gubim vrijeme pišući u threadovima o simsima ili o igrama koje me na zanimaju pa
isto preporučujem i drugome. Jedno od životnih pravila teksaškog rangera chuck
norrisa bi bilo: ako nemaš nešto lijepo drugome za reći, možda bi bilo bolje začepit
gubicu. Sumnjam da je itko od vas tako velika faca kao chuck zato bi slobodno mogli
preuzeti to pravilo.
Što se igre tiče: da veselim se novoj bethesdi, bilo je i vrijeme. I nije me briga za DX
9 ili 11, samo da su ispeglali neke gluposti iz ranijih naslova. Dobili su nešto iskustva
u falloutu, vjerujem i nadam se da će novi TES biti zreliji i zanimljiviji naslov od onih do
sad. Bitno je jedino dal je igra doba ili ne a to nećemo znati prije nego zaigramo.
>Zašto toliko uzaludne priče o najnebitnijoj stvari koja može biti vezana uz igru:
>jebenom tarileru? Koga boli kurac za trailer?
>
>Bethesda radi vrlo specifične naslove koji definitvno ne pašu svakome, maestralni i
>fantastični u nekim aspektima, priglupi i jadni u drugima, tko voli nek izvoli. Ja osobno
>ne gubim vrijeme pišući u threadovima o simsima ili o igrama koje me na zanimaju pa
>isto preporučujem i drugome. Jedno od životnih pravila teksaškog rangera chuck
>norrisa bi bilo: ako nemaš nešto lijepo drugome za reći, možda bi bilo bolje začepit
>gubicu. Sumnjam da je itko od vas tako velika faca kao chuck zato bi slobodno mogli
>preuzeti to pravilo.
>
>Što se igre tiče: da veselim se novoj bethesdi, bilo je i vrijeme. I nije me briga za DX
>9 ili 11, samo da su ispeglali neke gluposti iz ranijih naslova. Dobili su nešto iskustva
>u falloutu, vjerujem i nadam se da će novi TES biti zreliji i zanimljiviji naslov od onih do
>sad. Bitno je jedino dal je igra doba ili ne a to nećemo znati prije nego zaigramo.
>
Potpis za sve, osim ovo zreliji i zanimljiviji naslov od onih do sad.
Obzirom na to koliko stotina sati me Morrowind prikovao za stolicu,
tesko da mogu reci da je bio nezreo i nezanimljiv :)
> http://www.youtube.com/watch?v=JSRtYpNRoN0
>
> :OOO
>
> ...i mjuza iz Morrowinda :P
LOL Age of Conan
--
I'll get you during my next save game.
nisam bas optimistican. iz iskustva znam da bethesda, bar sto se bugova
tice, ne napreduje s vremenom/iskustvom nego nazaduje. oblivion je
povremeno blokirao konzolu, fallout 3 je povremeno blokirao konzolu, fnv
je vrlo cesto blokirao konzolu pa je za ocekivat da ce i tes vrlo cesto
blokirat konzolu ukoliko ce uopce radit s obzirom u kojem smjeru se
krece. :) njihove igre su mi odlicne no tehnicka realizacija im je...
uff. cak ni nakon 4 patcha nema vidljivog pomaka na bolje u fnv-u za ps3.
--
i'm commander shepard and this is my favorite store on the citadel.
Cek, jasno ti je da je bethesda samo izdavac fnv-a? Igru je radio
obsidian.
Jos gore :)
nema veze. sve je bazirano na istom kodu, bugovi koji freezaju konzolu
su isti i na isti nacin se reproduciraju u sve 3 igre.
who cares for PS3?
pravi muškarci ionako igraju na PCju ;-)
ah zajebavam, nisam znao da su obrade za konzole tehnički problematične
TES je doduše uvijek bio dijete PCja
SAD ZNATE KAKO JE NAMA!
:-)
da, oblivion nikad nisam patchirao (duplicate glitch <3)
Pa puno igara je bilo dijete pc-a dok nije microsoft odlučio krenuti na
tržište konzola.
jel se može u elder scrolls seriji skakati pomocu tipke space?
ne, moze se samo skakati pomocu reset tipke na kucistu.
:-)
to me podsjeća na famoznu mar-lock tipku, ali ta ne dolazi na
standardnim zsuza tipkovnicama.
što sad da radim?
Pa posudi od nekog tipkovnicu sa vise tipki dok budes igrao eldera
nikad nisam koristio takvu. ne znam odkud poceti...