S postarinom me izaslo ravno 5 funti btw, sjajna ponuda.
Svaki mjesec bar dvaput salju mi mail da se vratim na lika koji je ostao
lv14 cini mi se i dobivam besplatnih 15 dana, dalje od toga ljudi...
Pa svjestan sam da igra nije nesto, a isplati se probat za te jedva 3
funte, bar izlevelat par lvla i vidit nesto osim wowa (u mom slucaju)
Ako ćeš isprobat nešto osim wowa imaš eve i lotro, a za koji mjesec iz
ST/SW online.
Prema tome dobro ti čovjek kaže.