Koju god profesiju uzeo otelit ces se dok je podignes na max lvl. Koliko
znam, mozes uzeti
sve profesije ali samo u dvije mozes postati master. Ja sam trenutno lvl 37,
uzeo sam alchemy i
weaponsmith. Prva je na 45 a druga na 38 :-) S tim ne mogu ni pracku
napraviti :-) Sve u svemu,
kao sto rekoh, dizanje profesija je dugotrajno i skupo a ako imas strpljenja
i love uzmi armorsmith
jer u instancama i ne pada bas nesto. Kod craftanja imas sansu da proca blue
ili gold item.
Poz.
Do lvl 399 mozes sve profesije razvit a do 450 samo dvije...Uzmi si alchemy
(zbog gatheringa i vlastite upotrebe,a ne prodaje) i uzmi si smithing neki
(za oklope,ne oruzja) jer oruzja vise manje skupis ili kupis od nekog dok
armora bas dobrih i nema ili su ful rijetki a na AH-u su skupi za
popizdit...
Ja imam skoro 300 tailoring i za sad mi se isplatilo....Ulozis 1M golda u
craftanje a craftove kroz dan dva prodas za 2M,ili u najgorem slucaju 1.5M
A jel znas kakav je handcrafting? jel se to isplati dizat ili je ipak bolje
armorsmith? nesto od toga bi si dizao, cheric sam pa mi treba chain, a usput
da mogu i prodavat itema na ah. Tu sam ipak ogranicen samo na chain i plate,
dok recimo sa handcraftingom mogu raditi prstenje, neckove i to a to treba
svima, znaci i tu se mogu ugrabiti parice. E sad mi se tesko odluciti jer
sam tek poceo pa neznam jos puno o nicemu. Lvl 25 sam
Pozz
Handicrafting ti je jedna od najskupljih profesija (uz weaponsmith ofc..)
tako da ti to ne bi preporucio...
S druge strane prstenje i ogrlice se slabo kupuju na AH (jednostavno imas
dobrih dropova u igri i nepotrebno je stotine tisuca golda davat za
accesories)...Jedino sto se jako dobro prodaje su bow-ovi ali njih trebas
prvo iscraftat...
Osobno bi ti preporucio Armorsmith cisto zbog tebe,nemoj racunat da ces
"obrtat" lovu na AH-u s tim,ko ni s bilo kojom drugom profesijom,ali kasnije
u igri kad budes expert i lvl 50 moci ces si scraftat brutalne armore koji
su vrlo blizu abyss geara ;)