> ja sam jednom povodom njihove najave rostilja na jarunu (sada nemam blage
> veze koje godine i jel to bas ta proslava na koju si ti isao...
Ono na sto sam ja isao je bilo krajem 6. mjeseca 2003. godine ako se ne
varam.
imam slike
> negdje pa ih mogu nac i aploudat ak te zanima,bio je i teo valic,
Da da i on je bio, bio je i Iggy tada kojem onda jos nisam znao :p
Molim te uploadaj to obavezno!!! Nadam se da je to ta godina jer imali
su kasnije jos neke rostilje. Mi smo imali plave majice, drugi put su
imali neke crvene. Davno je netko uploadao slike s Jaruna, tad ih nisam
skinio i od onda ih nikad nisam uspio naci. Cak sam Secena i jos neke
kontaktirao i nitko ih nema. Mislim da ima jedna slika di Zec drzi
cepove od pive na ocima.
> btw,usput da kazem,pocetak kraja casopisa je forsiranje onog iggyja ili kako
> se vec zvao kada je preuzeo apsolutnu dominaciju naustrb gorana zeca,tko je
> volio zeceve tekstove prepune cinicnih opaski sa milijon poveznica (ogromno
> opce znanje o svemu) prelazak na iggyja ili kak se vec zvao je bio smjesan.
> Ne kazem da je iggy los,dapace,ali nije imao srecu pojaviti se na pravom
> mjestu u pravo vrijeme. (ma se*em,jednostavno je los).
Potpis na ovo. Kod njega me najvise smetalo sto nebi mogao dobro opisati
igru bez da spoila sve zivo a ja mrzim spoilere, pogotovo u igrama. I
stvarno nakon Zeca nije jednostavno bilo dovoljno dobar plus sve ovo
dalje sto si napisao, nekako priblizavanje mlađoj publici, sve losiji
humor, razvodnjavanje i sl.
> sjecam se da se tada negdje i pojavila ona Crna Ofca (lagano je i ona
> nagrdila svojim blagim djevojackim,nevinim doprinosom onaj opaki da ne kazem
> underground secen& zec utjecaj (treba vidjet sta su izvodili kad se pojavio
> Return to Castle Wolfenstein 2001,koja je to opaka zajebancija bila)...zene
> cesto razvodne ostrinu)
na to sam mislio, sa svime se slazem!
> Naravno da bi se casopis ugasio i da je zec ostao u onoj mjeri kao na
> pocetku,kakve sanse ima papirnati casopis uz bujanje raznih game portala na
> netu...nikakve...al bi sreca potrajala bar jos tri,cetiri godine
Istina ali onda bi bar imao sve brojeve, ovako sam prestao kupovati sa
65. brojem sto mi je bilo ne zamislivo godinu prije toga npr.
> to je bila velika konkurencija izmedju ta dva casopisa,ja sam stalno vagao
> (u prvom stadiju) koji mi je drazi i bolji,sad se vise niti ne sjecam malo
> mi je sve izblijedilo,znam samo da su narednih godina stalno mjenjali
> dizajn,vrstu papira i velicinu casopisa i jedni i drugi i da bi mi svala
> slijedeca promjena bila mrza od prosle.
Pa ja sam dobio 1. kompjuter tamo oko 6. broja PcPlaya, do tad sam bio
na Super Nintendu. Prijatelj jedan je kupovao PcPlay tako da sam i ja
poceo, svidili su mi se iz prve. Prvi broj koji sam kupio je bio zbog
svih poteza i fatalitya likova iz Mortal Kombata 4, kasnije sam nabavio
par brojeva koji su mi falili, od 0. do tog. Inace htio sam reci da mi
se PcPlay u to vrijeme sviđao puno vise od Hackera, kojeg sam tu i tamo
kupio, mozda prvenstveno zbog recenzija od Zeca, jednostavno sam se sa
svim njegovim ocjenama slagao, pa ne samo njegovim nego i od ostalih.
Tipa da je Unreal Tournament dobio vise od Quakea, uzasno niske ocjene
Starcrafta i Diabla 2 u Hackeru i sl. Po recenzijama PcPlaya sam
nabavljao igre, jedno vrijeme me jedan prijatelj zafrkavao da nabavljam
samo igre koje su dobile preko 90% ali nikad nisam pozalio :)
> Al da su mi prvih par godina i pc playa i hackera strahovito vazni,bogami
> jesu
potpis :)