Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Rage

29 views
Skip to first unread message

Sergio Artic

unread,
Oct 14, 2011, 4:37:03 AM10/14/11
to
Malo odmora i zaigra sam. Imam Nvidia GT240 1GB i prvo sta mi je upalo u
oci da su teksture izbliza losije i od Unreal 1 i Voodoo 1 grafike :)
Inace igra za sada nije sjena Borderlands koju sam igra sa 9600GT. Iako
priznajem za sada fps ne pada ispod 30 ni u trkama.
Evo dosa sam do Blood Match TV i mucim se s Krakenom...

Sergio Artic

unread,
Oct 18, 2011, 4:43:46 AM10/18/11
to
Dogura daleko, ali ovo postaje dosadno. Forsira se voznja jako malo
akcije i sve je tipa... ides do vrata ne mos falit koja...
Malo pucnjave i glupi protivnici ili imaju oklopa koliko os. Cemu rpg
ako ga ne zdimi :)

disco

unread,
Oct 18, 2011, 8:26:55 AM10/18/11
to
On 18/10/11 10:43, Sergio Artic wrote:
> Malo pucnjave i glupi protivnici ili imaju oklopa koliko os. Cemu rpg
> ako ga ne zdimi :)

to je problem u svim igrama u zadnje vrijeme zajedno s killcamovima,
damage pointerima i raznim drugim glupostima.

--
"You feed and feed and complain only when your meal is interrupted.
You do not look up. You do not see that the grass is bare. All you
leave in your wake is misery."
-- Arishok, Dragon Age II

Sergio Artic

unread,
Oct 22, 2011, 4:51:03 AM10/22/11
to
On 18.10.2011 14:26, disco wrote:
> On 18/10/11 10:43, Sergio Artic wrote:
>> Malo pucnjave i glupi protivnici ili imaju oklopa koliko os. Cemu rpg
>> ako ga ne zdimi :)
>
> to je problem u svim igrama u zadnje vrijeme zajedno s killcamovima,
> damage pointerima i raznim drugim glupostima.
>

Brisnia sam rage. Nada sam se da iD moze neto ponudit danas. Probam kad
uvatim vrimena doom 3 i q4 koje sam preskocia. E da i quake wars.
0 new messages