Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

pitanje

0 views
Skip to first unread message

DD

unread,
Nov 26, 2008, 3:18:02 PM11/26/08
to
Fortron 400W PWN, kuciste Sharkoon Rebel9, sam sam slagao
konfiguraciju... ne znam jesam li sto zeznuo ali svaki put kad dodirnem
gornju stranu kucista, osjetim neko peckanje (dakle pod naponom je)?
80% vremena. Takodjer ponekad ista stvar s vanjskim USB hubom koji je
spojen na prikljucak na maticnoj, dodirnom metalno kuciste huba i pecka
lagano :)))) mozda 10-20% slucajeva.
Dakle, u cemu je problem? :D
Samo da napomenem, to kuciste nema one rupice za sarafice na koje ide
maticna nego je sam lim uzdignut taman do te visine, tako da sam plocu
izravno zasarafio za te limice (evo ovdje slike ako nije jasno
http://www.clunk.org.uk/forums/user-reviews/1685-sharkoon-rebel-9-mid-size-atx-case-first-impressions.html)
ali mislim da to ne smeta, progooglao sam prije sastavljanja i svugdje
je pisalo da se to tako sarafi...

vaso

unread,
Nov 27, 2008, 2:29:54 AM11/27/08
to

"DD" <d...@nn.com> wrote in message news:ggkatv$ln$1...@ss408.t-com.hr...

> Fortron 400W PWN, kuciste Sharkoon Rebel9, sam sam slagao
> konfiguraciju... ne znam jesam li sto zeznuo ali svaki put kad dodirnem
> gornju stranu kucista, osjetim neko peckanje (dakle pod naponom je)?

Jel' OK vod uzemljenja u kabelu napajanja? A možda ti je sistem uzemljenja u
stanu za klinac?


0 new messages