Krenuli ste u vezu s namjerom da iskoristite curu ( spavate s njom i noga )
no u meduvremenu ste se zaljubili. Neplanirano, ali tako je u biti i
najbolje. Veza vam potraje godinu dana i jedna i druga strana je zadovoljna
i oboje ste zaljubljeni. Ali nakon godinu dana vi pocinjete shvacati da vam
je druga strana polagano dosadna i da se izgubilo seksualna privlacnost i
strast i da vam vodenje ljubavi pruza sve manje uzitka. Ali jos uvijek
volite doticnu osobo i ona voli vas. I naravno ne zna sto se dogada. Kako
biste postupili? Ali racunajte da ste mulac od 18 godina i da se jos morate
dobro zabavit prije neke ozbiljne obveze. Ali ipak ne zelite prekinut jer
sex nije sve, ipak tu postoji obostrana ljubav. Postoji nacin da se ta
strast opet vrati na onu pocetnu fazu?
Pozdrav!
--
The chase is better than the catch.
By Scooter
pisi kako bilo !
--
Your's trully & gnjili VaVa:)
treesome? What the f*ck? Ja ovo ne kuzim. Mozda zato jer sam umoran ili
mozda zato jer ti t nisi dobro napisao. :>
>Igor Duzevic wrote:
>> tri rijeci za tebe: treesome! :)
>>
>> pisi kako bilo !
>
>treesome? What the f*ck? Ja ovo ne kuzim. Mozda zato jer sam umoran ili
>mozda zato jer ti t nisi dobro napisao. :>
>
To podrazumjeva igrice sa drvecem...
Kako to nisi skuzio? ;)
momce, 18 ti je godina. to znaci da je ovo pocetak kraja i da ces uskoro
zeljeti tu istu strast sa drugim curama (ako ju vec ne zelis jelte).
iskoristi taj osjecaj. imat ces vremena za gledanje iste zene kad se ozenis
:)
--
-----
Reply To juri...@hotmail.com
Eh, cak niti ja, Sasa Cikes glavom i bradom, ne bi ovo ovako dobro
srocio :)
U svakom slucaju, potpuno se slazem s gore napisanim i ujedno ti isto
i preporucam.
--
Cumprimentos,
Sasa Cikes
"a kako svi moraju imat svoga Rojsa i Sanadera, tako i mi imamo Vida" (C) by ptlo
E pa blago tebi. Meni se dogodila obrnuta stvar. Tj. Decko me vise ne voli
ali i dalje postoji fizicka privlacnost. Dok ja njega i dalje volim. Tu
pomoci nema. U tvom slucaju je stvar mnogo jednostavnija, jer ako se ljubav
nije ugasila, seksualna privlacnost, strast itd. moze se vrlo lako vratiti
na taj nacin da probate neke nove stvari, nesto ludo,otkvaceno, da nije
uvijek sve jednolicno, jer ako se stvarno volite i ljubav postoji ovo je
vjerojatno trenutno zasicenje sto ne znaci i trajno.
Fali slovo, as usual :)
aaaaha
a ono gore, onaj post od Iron Maidena nisi komentirala
L@KI
Komentiram samo one postove na koje imam komentar, pa ako se tebi komentira
samo izvoli
Dakle zakljucak bi bio: probati nesto novo.
Ali sta novo kod cure koja ne zeli ni oralno???
Pozdrav!!
Sto se tice oralnog, garantiram da nema cure kojoj se to ne svida. E kaj bi
ja dala da je mene moj bivsi htio oralno...Uh, pa vristala bi od uzitka. Ali
nije mu palo na pamet. No da ne duljim,slusaj ovak. Tvojoj curi je
najvjerojatnije neugodno,ali to ne znaci da ne zeli oralno. Probaj s njom
razgovarat o tome, ili mozda je najbolje da ju iznenadis,ali ne onak,kak da
kazem nasilno i grubo,nego njezno i polagano, i kada se probaj taj prvi led,
ma nema sanse da ce ti drugi put reci da ne zeli. Meni je prvi put isto bilo
neugodno i stalno sam govorila da ne zelim,ali kad mi je decko prvi put to
napravio,e bilo je mrak. i ja sam htjela opet,ali on se toga vise nije
sjetio. Tolko o oralnom. Probaj ju iznenadit,nema sanse da joj se ne svidi.
Jos ti kasnije napisem neke stvari, sad jurim
Pozdrav
Skorpionka
Sorry, mozda sam krivo shvatila, cura ne zeli da ti nju oralno ili ona tebe
nece oralno?
Ma ni jedno ni drugo. :)
Pozdrav!
Da postoji nacin :))), Sutni malu! ubodi nesto svjeze a ako si tako
zaljubljiv tip nema sumnje, kad onjusis drugi muf opet ces se zaljubit ;))))
Molim, kaj ti brijes, daj ne pricaj gluposti, sjeti se tko je stalno
odguravao, ah i kaj sam ja trebao zavezat ruke, bas ;)
> No da ne duljim,slusaj ovak. Tvojoj curi je
> najvjerojatnije neugodno,ali to ne znaci da ne zeli oralno. Probaj s njom
> razgovarat o tome, ili mozda je najbolje da ju iznenadis,ali ne onak,kak
da
> kazem nasilno i grubo,nego njezno i polagano, i kada se probaj taj prvi
led,
> ma nema sanse da ce ti drugi put reci da ne zeli. Meni je prvi put isto
bilo
> neugodno i stalno sam govorila da ne zelim,ali kad mi je decko prvi put to
> napravio,e bilo je mrak. i ja sam htjela opet,ali on se toga vise nije
> sjetio.
kako pricas glusposti, daj prvo pocni razmisljat razumno i prisjeti se nekih
stvari pa onda odi replayat
L@KI
LOL :)
Napalila si se i otrcala naci *oralnu* zrtvu!? ;)))
Zasto bi taj netko bio zrtva ? :))) Hoces reci da decki bas i ne vole pruzat
zadovoljstvo curi na taj nacin,ha?
> Da postoji nacin :))), Sutni malu! ubodi nesto svjeze a ako si
> tako zaljubljiv tip nema sumnje, kad onjusis drugi muf opet ces se
> zaljubit ;))))
A osjecaji? Lako za moje osjecaje ali njeni? Savijest? Istina, zvuci kao
ponasanje neke pickice ali ima nas jos takvih koji drze do tudih osjecaja.
Malo, ali nas ima.
>> >
>>
>> Napalila si se i otrcala naci *oralnu* zrtvu!? ;)))
>>
>
>
>Zasto bi taj netko bio zrtva ? :))) Hoces reci da decki bas i ne vole pruzat
>zadovoljstvo curi na taj nacin,ha?
>
Ma vole, vole, ne boj se ti... nema nista vise uzbudjujuce za muskoga
nego kada mu se zenska topi pod jezikom... osim mozda kad se on topi
pod njenim jezikom ;)))
>Hoces reci da decki bas i ne vole pruzat zadovoljstvo curi na taj nacin,ha?
Nije stvar u tome da to muškarčine ne vole, ali bed je hvaliti se
takvim stvarima. Ipak su muškarčine tu da ih se zadovolji, a ne da
zadovoljavaju. ;-))
--
Malo nas je, al' smo zak*urac!
>A osjecaji? Lako za moje osjecaje ali njeni? Savijest? Istina, zvuci kao
>ponasanje neke pickice ali ima nas jos takvih koji drze do tudih osjecaja.
Misliš li da ćeš poštedjeti njene osjećaje time što ćeš samoga sebe i
nju uvjeravati da nešto čemu je došao kraj funkcionira normalno?
> Dakle zakljucak bi bio: probati nesto novo.
> Ali sta novo kod cure koja ne zeli ni oralno???
>
> Pozdrav!!
> --
fuj...oralno nije moralno....;))
>fuj...oralno nije moralno....;))
>
a sto je moralno u danasnje vrijeme ?
Matija.
...exile is my redemption...music is my saviour...dance is my magic...
>Ajmo predpostavit ovo:
>
>Krenuli ste u vezu s namjerom da iskoristite curu ( spavate s njom i noga )
>no u meduvremenu ste se zaljubili. Neplanirano, ali tako je u biti i
>najbolje. Veza vam potraje godinu dana i jedna i druga strana je zadovoljna
>i oboje ste zaljubljeni. Ali nakon godinu dana vi pocinjete shvacati da vam
>je druga strana polagano dosadna i da se izgubilo seksualna privlacnost i
>strast i da vam vodenje ljubavi pruza sve manje uzitka. Ali jos uvijek
>volite doticnu osobo i ona voli vas. I naravno ne zna sto se dogada. Kako
>biste postupili? Ali racunajte da ste mulac od 18 godina i da se jos morate
>dobro zabavit prije neke ozbiljne obveze. Ali ipak ne zelite prekinut jer
>sex nije sve, ipak tu postoji obostrana ljubav. Postoji nacin da se ta
>strast opet vrati na onu pocetnu fazu?
>
>Pozdrav!
time to move on... ili unjeti neke novine u vezu... mozda neki
swing...
potpisujem. bolje biti direktan....lakse ce se suociti sa tim nego da sazna
da si joj lagojos naprimjer 6 mjeseci i da si bio sa njom samo da ju nebi
morao ostaviti. ne mozes protiv sebe i tocka.
Definicija swing-a?
Pozdrav!
>vjera u boga i hrvatska sloga :))))) ma zajebavam se ;)
>pozdrav!
>
sheeeshh... you got me scared... there and then.. for a minute :D
>Phiber wrote:
>> time to move on... ili unjeti neke novine u vezu... mozda neki
>> swing...
>
>Definicija swing-a?
>
>Pozdrav!
dva para... vecerica... cuga... sheva.. i onda zamjena
partnera/partnerica...
Nice idea. :)
Mozda tako nadjes neku koja voli oralno. ;o)))))
>Nice idea. :)
zna biti zabavno... i napaljujuce... nista ne kosta da probash..
a jednostavnije je za izvesti od threesoma... :)
ako je ljubav sa tvoje strane u pitanju a ne samo bojazan da je ne
povrijedis ako ces ju ostaviti, savjetujem da joj kazes sto te muci
ukoliko imas volje za probati kojekakve 3some i ostale kombinacije kako ti
ovdje savjetuju, predlozi te vidi dal se njoj svidja, bez forsiranja
ukoliko ne zeli, onda ces morati sam uvidjeti kolika je "tvoja ljubav teska"
za nju
nemas formule, nemas cudesnog napitka kad nastupi dosada u vezi
uz pomoc maste obaju partnera i medjusobne komunikacije mozes je otkloniti
al isto tako kad nestanu osjecaji treba bit svijestan da se oni ne vracaju
ni uz pomoc bilo kakvih sex.experimentiranja
--
"All that spirits desire, spirits attain."
eeeee, wrong!
:-)
I agree!! ;o)
Cekaj malo, pa zar nisi rekao da ju volis? Pa kako onda "lako za tvoje
osjecaje"? Si ti ziher da je tu u pitanju ljubav? Ako su se tebi izgubili
svi osjecaji, onda nemas druge nego da prekines, znam tu situaciju, nije
nimalo lijepa, ali ja sam za sada ostao jaaako dobar frend sa svim bivsim
curama i niti jedna mi nije puno zamjerila, iako sam svaki put ja prekidao.
Ako hoces moj MO, javi pa ti objasnim detaljno u mailu, bas mi to i nije za
javnost. Sto se tice ove tvoje zadnje izjave, ima nas vise nego sto mislis.
Vjeruj mi.
To je kao uvod u: "Nije moj slucaj, frend ima problem ......"? ;o)
> Krenuli ste u vezu s namjerom da iskoristite curu ( spavate s njom i
noga )
> no u meduvremenu ste se zaljubili.
Ah, shit happens. :o)
> Neplanirano, ali tako je u biti i najbolje. Veza vam potraje godinu dana i
jedna i druga > strana je zadovoljna i oboje ste zaljubljeni. Ali nakon
godinu dana vi pocinjete shvacati > da vam je druga strana polagano dosadna
i da se izgubilo seksualna privlacnost i
> strast i da vam vodenje ljubavi pruza sve manje uzitka.
OK, pitanje. Jel ti dosadna u smislu da nemate o cemu vise za pricati, da ti
nije gust s njom se naci vani, da ti vise ne izbije smijesak na lice kad ju
vidis prvi put u danu (OK, znam da je sladunjavo, ali dogadja se vecini), da
ti je neugodno u njenoj blizini,da ti smeta, da te zivicra ili da te samo ne
napaljuje vise?
>Ali jos uvijek volite doticnu osobo i ona voli vas. I naravno ne zna sto
se dogada.
A da joj kazes pa da malo porazgovarate o tome, ali da ne zapocnes sa
ultimatumima tipa "Cuj, ako nam se sex ne poboljsa, ja ne vidim
buducnost......"?
> Kako biste postupili? Ali racunajte da ste mulac od 18 godina i da se jos
morate
> dobro zabavit prije neke ozbiljne obveze.
Hehe, nisam daleko od tebe, nemoj se podcijenjivati u vezi godina, nasao sam
se ja u situacijama kad sam ljudima 5-6g. starijim od sebe objasnjavao neke
osnove. Znanje se ne mjeri u godinama, iskustvo da. Sto se tice ozbiljne
veze i zabave, vjeruj mi, za to ces imati jos puuuno vremena, ali ako mislis
da je ljubav stvarno prisutna nemoj ju pustati tako lako. Do sexa nije tako
tesko doci (OK, nije da bih ja znao, ali tako pricaju :o)), ali ljubav se
bas i ne desava cesto i sa svakom osobom s kojom si u vezi.
> Ali ipak ne zelite prekinut jer sex nije sve, ipak tu postoji obostrana
ljubav. Postoji nacin da se ta strast opet vrati na onu pocetnu fazu?
Ovako, ja sam ti majstor za mozda. E pa sad, mozda ste malo precesto
prakticirali vodjenje ljubavi, mozda tebe zivcira to sto ona bas i nije za
experimentiranje (kolko sam skuzio iz postova) pa ti se cini da ti je
sexualni zivot postao monoton, mozda vam treba malo pauze od sexa (nadam se
da se ne ljutis sto to tako oslovljavam, ali ne da mi se pisati "vodjenje
ljubavi" 100x) dok se opet ne napalite, mozda trebate malo experimentirati
oko nekih stvari koje ona mozda i prihvati ako joj objasnis na normalan
nacin, mozda ju trebas probati nagovoriti na striptiz. Ima tu puno mozda, ja
ti samo mogu dati pitanja, iz odgovora ti zakljuci na cemu si.
Sretno!
Jeste, ali ubrzo sam odustao od tog pristupa. Ipak je malo bed jer ja nisam
ameba, ipak se prestavljam punim imenom i prezimenom...
> Ah, shit happens. :o)
Why always to me? :)
> OK, pitanje. Jel ti dosadna u smislu da nemate o cemu vise za
> pricati, da ti nije gust s njom se naci vani, da ti vise ne izbije
> smijesak na lice kad ju vidis prvi put u danu (OK, znam da je
> sladunjavo, ali dogadja se vecini), da ti je neugodno u njenoj
> blizini,da ti smeta, da te zivicra ili da te samo ne napaljuje vise?
Imamo o cemu pricati, kad je vidim izbije mi smijesak ( kako bi ti to rekao
:) , nije mi neugodno u njenoj blizini, ne smeta me, rijetko zivcira ( ali
to je normalno, sta ne? ). Jednostavno, prije je bilo konstantno uzbudenje,
kad god sam bio s njom. Sad je to uzbudenje i zelja spala na sex koji je
ujedno i monoton...
>Do sexa nije tako tesko doci (OK, nije da bih ja
> znao, ali tako pricaju :o)), ali ljubav se bas i ne desava cesto i sa
> svakom osobom s kojom si u vezi.
Agree. To je i najveci problem. Ima ljubavi a nema dobrog sexa. Koliko se
moze tako u mojim godinama?
> Ovako, ja sam ti majstor za mozda.
Mozda je kljucka rijec, ha? :=))
>E pa sad, mozda ste malo precesto
> prakticirali vodjenje ljubavi
Jednom ili 2 put tjedno ne moze biti previse! :)
> mozda tebe zivcira to sto ona bas i
> nije za experimentiranje (kolko sam skuzio iz postova) pa ti se cini
> da ti je sexualni zivot postao monoton
Ovo ti je najtocnija recenica u cijelom thredu.
>mozda vam treba malo pauze od
> sexa (nadam se da se ne ljutis sto to tako oslovljavam, ali ne da mi
> se pisati "vodjenje ljubavi" 100x) dok se opet ne napalite,
Vidi ti to, on bi mene na pauzu. :) Ok, salim se, ja sam i jesam na pauzi
ali zbog drugih razloga, privremeni odlazak u drugi grad...
>mozda
> trebate malo experimentirati oko nekih stvari koje ona mozda i
> prihvati ako joj objasnis na normalan nacin, mozda ju trebas probati
> nagovoriti na striptiz.
Mozda? Ne mozda nego sigurno! Samo daj mi definiraj, taj "normalni nacin".
Meni to nikako ne polazi za rukom. :(
>Ima tu puno mozda, ja ti samo mogu dati
> pitanja, iz odgovora ti zakljuci na cemu si.
Centar za zakljucivanje, u mozgu, mi odavno vise ne radi. Ustvari, u kojem
mozgu?? Sta ti je to? :)
Pozdrav!
Hm, pa da mjenjam na stalno? :)))
Pozdrav!
Sad kad sam malo vise razmisljao o svemu, sad me i to pitanje muci... Ma
mislim da je ljubav. Nastavila bi ona bez mene. Istina, bilo bi drame ali
prezivila bi. Ma ljubav je definitivno. :)))
Zato jer ja nju volim ali nisam toliko lud za njom da bi iso napravit neko
sranje kad bi prekinuli. Ona je.
>Si ti ziher da je tu u pitanju ljubav? Ako su se tebi
> izgubili svi osjecaji, onda nemas druge nego da prekines, znam tu
> situaciju, nije nimalo lijepa, ali ja sam za sada ostao jaaako dobar
> frend sa svim bivsim curama i niti jedna mi nije puno zamjerila, iako
> sam svaki put ja prekidao. Ako hoces moj MO, javi pa ti objasnim
> detaljno u mailu, bas mi to i nije za javnost.
Veoma rado. Da si mogu napravit "second opinion" o svom problemu.
>Sto se tice ove tvoje
> zadnje izjave, ima nas vise nego sto mislis. Vjeruj mi.
Hope so. :))
Pozdrav!
Ne znam koje su to godine, ali kojegod da su odgovor je isti: ne dugo.
>> mozda
>> trebate malo experimentirati oko nekih stvari koje ona mozda i
>> prihvati ako joj objasnis na normalan nacin, mozda ju trebas probati
>> nagovoriti na striptiz.
>
> Mozda? Ne mozda nego sigurno! Samo daj mi definiraj, taj "normalni
> nacin". Meni to nikako ne polazi za rukom. :(
odi lijepo na http://www.fastseduction.com pa si malo pogledaj manuale.
tamo se uglavnom bave tehnikama zavodjenja, ali ima i clanaka o tome kako
navesti partnericu da proba stvari koje tebe zanimaju, a ona (trenutno) ne
pokazuje interes za njih. stvar se zasniva na NLP-u, pa moze zvucati malo
odbojno u pocetku, ali definitivno vrijedi...
Tebe je ocito prosla ona pocetna zaljubljenost, ono letenje u oblacima i ta
sranja. :o) Proci ce i nju, ali ako mislis da se ti sad u vezi pretvaras, da
glumis ili da jednostavno nisi svoj, to nije u redu jer tako zavaravas nju i
sebe.
> Veoma rado. Da si mogu napravit "second opinion" o svom problemu.
Evo, mail stize. :o)
> Hope so. :))
Istina, rijetki su takvi, ja sam do sada upoznao samo trojicu, s time da sam
ja 4. Po meni to nije lose, iako mi se ponekad cini da bih puno bolje prosao
da tretiram curu kao drolju. Ali ja to jednostavno nemam u sebi, nemrem biti
takav.
Pametno.
> Why always to me? :)
To se i ja jaaaako cesto zapitam. Najcesci odgovor: "Life IS a BITCH!!"
> Imamo o cemu pricati, kad je vidim izbije mi smijesak ( kako bi ti to
rekao
> :) , nije mi neugodno u njenoj blizini, ne smeta me, rijetko zivcira ( ali
> to je normalno, sta ne? ). Jednostavno, prije je bilo konstantno
uzbudenje,
> kad god sam bio s njom. Sad je to uzbudenje i zelja spala na sex koji je
> ujedno i monoton...
Da, normalno je da te zivcira, pa i konstantno, to proizlazi iz tolike
razlicitosti prirode muskaraca i zena. Brijem da si vise-manje otkrio sve u
vezi njene fizicke strane sto te zanimalo i sad ti je to dosadilo.
> Agree. To je i najveci problem. Ima ljubavi a nema dobrog sexa. Koliko se
> moze tako u mojim godinama?
Hehehe, cuj, ima i tuznijih slucajeva od tebe. Kod mene vec 19g. u svakoj
vezi ima ljubavi, ali nema sexa. Pa ni jaaako loseg. :o)
> Mozda je kljucka rijec, ha? :=))
Uvijek. :o)
> Jednom ili 2 put tjedno ne moze biti previse! :)
Blago tebi. ;o)
Ne, nije previse, bar mi se ne cini.
> Ovo ti je najtocnija recenica u cijelom thredu.
A ostale su kao netocne? Cuj, osoba ili ima u sebi smisla za
experimentiranje ili nema, na to je nekoga jako tesko prisiliti ili
nagovoriti. Mozes samo odjednom probati sa necim, pa neka ti onda kaze da
nije dobro. Meni je cista debilana kada ljudi tvrde da nesto saksa, a nisu
to ni probali.
> Vidi ti to, on bi mene na pauzu. :) Ok, salim se, ja sam i jesam na pauzi
> ali zbog drugih razloga, privremeni odlazak u drugi grad...
Ma ne bi ja tebe na pauzu, ali sad kad vec jesi na pauzi mozda se nakon nje
malo vise napalis na sex i ostalo......
> Mozda? Ne mozda nego sigurno! Samo daj mi definiraj, taj "normalni nacin".
> Meni to nikako ne polazi za rukom. :(
Pa pricaj s njom, nije ti zena tu samo zbog sexa. Ako imas takvo stajaliste,
onda si trebao s njom prekinuti odavno. Si ti upucen u umijece zvano
konverzacija? Samo sa zenama to treba dosta suptilno i promisljeno. Nemrem
ti sad reci sto da joj kazes, to sam moras znati, samo joj objasni problem
kako je u tvojoj glavi poslozen.
> Centar za zakljucivanje, u mozgu, mi odavno vise ne radi. Ustvari, u kojem
> mozgu?? Sta ti je to? :)
Ajd sad ne kenjaj! Pa znas di ti je mozak, drzis ga u ruci svaki dan (ako ne
i vise puta dnevno), to je ono s cim razmisljas, to je ono sto je
nezadovoljno i sto te ponukalo na ovaj post, ne? ;o))))